Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanı aldığım enparada 500 tl ya da alışveriş yapacağım miktar ne kadarsa o kadar olması lazım doğru mu?
  • Smartass kullanıcısına yanıt
    %20 geriye alırsın. Yani 500tllik alışveriş için 100lira.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    sonuçta encarda nakit para yatırmam lazım değil mi?
    Tabi. Enpara denen şey internet bankacılığı kullanabildiğin bankamatik kartı aslında.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    anladım. bizim için hiç bir artısı yok o zaman yardımların için tekrar teşekkürler.
  • Ben cihazın harici kart girişinden pek anlamadım. Hangi card oluyor acaba.
    Taksitle alacaksan işine yaramaz
  • kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    Sd kart kullanıyosun. 32Gblik taktım ben sıkıntı yok
  • Artes Q1003 ile çektiğim 2 fotoğrafı ekliyorum arkadaşlar. Fotoğraf çektiğim objeleri 20wattlık ekonomik ampul takılı masa lambası ile ışıklandırdım

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

1. Foto orjinal Link

2. Foto orjinal Link

• GTA san andreas ı deneyen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üründe yılbaşı indirimi oldu mu. olacak mı . ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

GTA san andreas ı deneyen var mı

Apksını gördüm bir yerde. İndiriyorum 2.5gb boyutu. Kurmaya çalışacağım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

GTA san andreas ı deneyen var mı

Apksını gördüm bir yerde. İndiriyorum 2.5gb boyutu. Kurmaya çalışacağım bakalım.

bekliyorum.sizi hocam eger full grafikte kasmadan acarsa alirim bu tableti

• Videonun son bölümü gimmeluck için. Webde gezinme performansını merak etmişti. 4 gazete sayfası açık. Real racing3 oyununa patch gelmiş onu ekleyemedim videoya. Gta san andreas ile 2si içinde video eklemeye çalışacağım bakalım Gta apksında aksilik çıkmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 21 Aralık 2013; 1:25:03 >
  • merhabalar,

bende gps li yani navigasyonlu bir tablet almak istiyorum.

öneriniz var mıdır?

teşekkürler
  • Sabah yükledim Gta Sanandreas oyununu , yüklemesi 2dakika sürdü. Oyun bilgisayardaki aynı oyun zevkini veriyor. Herşeyi aynı (Haritalar- oyun karakterleri-Oyunun işleyişi) Oyunda takılma donma yavaşlama görmedim. Arkadaşımın Artes Q818 tabletinede kurdum ondada aynı yağ gibi akıyor. En düşük konfigürasyonlu cihazlara dahi uyarlanmış sanırım. Mutlaka deneyin oldukça zevkli

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 21 Aralık 2013; 14:05:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

üründe yılbaşı indirimi oldu mu. olacak mı . ?

?

fiyatta indirime gidildi mi ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinde en uygun satan yer N11 üzerindeki satıcı. Daha uygun ben göremedim varsa yazın arkadaşlar.

http://www.n11.com/artes-q1003-ips-quadcore-2gb-16gb-101-tabletpckilifkalemveekrankoruyucu-hediyeli-P15305183
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Sabah yükledim Gta Sanandreas oyununu , yüklemesi 2dakika sürdü. Oyun bilgisayardaki aynı oyun zevkini veriyor. Herşeyi aynı (Haritalar- oyun karakterleri-Oyunun işleyişi) Oyunda takılma donma yavaşlama görmedim. Arkadaşımın Artes Q818 tabletinede kurdum ondada aynı yağ gibi akıyor. En düşük konfigürasyonlu cihazlara dahi uyarlanmış sanırım. Mutlaka deneyin oldukça zevkli

Hocam grafikler hepsi full mü yoksa biraz kıstınızmı grafiklerden

• Hayır kısmadım. Hepsi full. Kısarsan dahada akıcı olur tabi. Kalabalık bir yere girerken çok hafif fps düşmesi olabiliyor. Ancak oyunun genel oynanışını bozmuyor.

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.