Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

mümkünse başka bir bilgisayarda dene birde.

başka bilgisayardada aynı hatayı verdi.ACaba güncellemezsek ne gibi sıkıntı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

İlk tabletim o yüzden karşılaştırma yapamayacağım. Fakat almadan önce 4 günlük araştırmalarıma(formdaki, diğer kaynaklardaki ve satın alan arkadaşımla görüşerek) dayanarak gayet güzel olduğu söylenebilir f/p açısından. Satıcı çok özenerek kargolamış.
    Kasada bir sorun yok, ölü piksel fark edemedim. Android 4.2.2 hemen güncellemesi ayrı bir güzellik. Cep telefonumdan hotspotla nette biraz dolaştım yani wifi bağlantısında sorun yok.(en sıkıntılı olan wifi bağlantısı alınıpta sorunlu olanlar arasında.) Hafif ısındı gibi geldi. Gayet kullanışlı elde güzel duruyor. Işık sensör yüzünden bazen ekran kararıp açılıyor. Dokunmatiği tatmin edici(telefona kıyasla). Launcher pek tatmin edici değil daha iyi olabilirdi üzerinde gelen ama denemeyle iyi bir launcher bulanabilir. İçindeki videoyu izledim ses biraz az gibi geldi.
    Şimdilik bu kadar daha sonra öğrendikçe paylaşıma devam ederim.

hocam aynı and soyle 3-4 you tube videoları, facebook, websayfaları acsan aralarında gecerken veya netten video izlerken takılma oluyor mu?

• quote:

başka bilgisayardada aynı hatayı verdi.ACaba güncellemezsek ne gibi sıkıntı olur.

Bende birkaç gün önce 4.2.2 firmware güncellemesi yaptım.
    Senin sorunlarının aynısıyla bende karşılaştım. Artes i aradım, sorunu anlattım, bilgisayarımda Windows 8 yüklü dedim. Sıkıntının Windows 8 den kaynaklanabileceğini söylediler. Bende daha eski Windows sürümü olan bilgisayar üzerinden, adımları takip ederek sorunsuzca 4.2.2 firmware i yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4006

quote:

başka bilgisayardada aynı hatayı verdi.ACaba güncellemezsek ne gibi sıkıntı olur.

Bende birkaç gün önce 4.2.2 firmware güncellemesi yaptım.
    Senin sorunlarının aynısıyla bende karşılaştım. Artes i aradım, sorunu anlattım, bilgisayarımda Windows 8 yüklü dedim. Sıkıntının Windows 8 den kaynaklanabileceğini söylediler. Bende daha eski Windows sürümü olan bilgisayar üzerinden, adımları takip ederek sorunsuzca 4.2.2 firmware i yükledim.

bilgisayarım windows 7 ama
  • Benim sorunum bu şekilde halloldu.
    Windows 7 de birçok program ile uyumsuz. İstersen birde daha eski bir işletim sistemi kullan. Belki olabilir.
    Tabii şunu da söyleyeyim, 4.1.1 versiyonunu birkaç gün kullanınca alışmıştım, bana oldukça kullanışlı gelmişti. 4.2.2 oldukça farklı. 4.1.1 kullanmaya devam edebilirsin. Bir sıkıntısı olmaz.
  • quote:

Benim sorunum bu şekilde halloldu.
    Windows 7 de birçok program ile uyumsuz. İstersen birde daha eski bir işletim sistemi kullan. Belki olabilir.
    Tabii şunu da söyleyeyim, 4.1.1 versiyonunu birkaç gün kullanınca alışmıştım, bana oldukça kullanışlı gelmişti. 4.2.2 oldukça farklı. 4.1.1 kullanmaya devam edebilirsin. Bir sıkıntısı olmaz.

Bende windows 7 kullanıyorum. ilk rom kurarken banada aynı hatalar olmustu. usb değiştirdim düzeldi.
  • quote:

quote:

Benim sorunum bu şekilde halloldu.

Bende windows 7 kullanıyorum. ilk rom kurarken banada aynı hatalar olmustu. usb değiştirdim düzeldi.

usb değiştirdim derken?
  • Bilgisayardaki usb girişi.
  • quote:

3G olmayan modelde pahalıydı. N11deki satıcı damping yaptı farkındaysan son alanlar oradan alıp gelenler N11i takip et derim.

N11e göre herhangi bir indirim olmayacakmış önerebileceğiniz başka tabletler var mı hocam?
  • Smartass kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum yerlerde wifi olduğu için 3G`li bir model hiç kullanmadım. Çokda lazım değilse boşuna fazla para vermeyin derim. Telefondaki 3g paketini paylaştırabiliyorsun çok acil ihtiyacın olursa.
  • Arkadaşlar tabletin bağlantı sorunu hariç diğer özellikleri güzel.

Şuan modemin dibindeyim wifi full çekiyor ama sürekli kopmalar oluyor.Wifiye bakıyorum full çekiyor ama siteleri ya açmıyor yada bağlantı zaman aşımına uğradı falan diyor.Ama anlamadığım wifi full çekiyor.Anlayacağınız doğru düzgün internette dolaşamıyorum.Gönderip değişim istesem yaparlar mı ? Eğer öyle bir şey yaparsam fatura benim adıma değil sıkıntı yaratırlar mı ?
  • quote:

Bulunduğum yerlerde wifi olduğu için 3G`li bir model hiç kullanmadım. Çokda lazım değilse boşuna fazla para vermeyin derim. Telefondaki 3g paketini paylaştırabiliyorsun çok acil ihtiyacın olursa.

Hocam patron için bakıyoruz. çok sık seyahat ediyor yurt dışında yurt içinde o yüzden önemli 3g. şundanhttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/JetWifiSinirsizTarife alsak işini görür mü? (çok anlamıyorum ben 3g modem bilmemneden de :) )

Bu cihazı aveadan alırsan tüm mobil cihazlarınızla internete ulaşabilirsin. 69liraya sınırsız mobil internet iyiymiş gerçekten.
  • 4.2 romunu kurabildinmi?
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    hayır
    hocam yardımların için çok teşekkür ederim. bu arada son bir sorum olacak, ses kalitesi nasıl cihazın?
    Eklediğim videodaki ilk 10saniye ile 50 saniye arasındaki tablet Artes Q1003. Daha öncede yazmıştım bu tabletin sesi laptop sesine çok yakın oldukça yüksek.

evet baya baya iyiymiş.
    hocam bu enpara işi nasıl oluyor? ben başvuruyu yaptım ama patronun kredi kartıyla almayı planlıyoruz. o da maximum. enparanın kart nosunu ya da hesap nosunu falan mı gireceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smartass

hocam bu enpara işi nasıl oluyor? ben başvuruyu yaptım ama patronun kredi kartıyla almayı planlıyoruz. o da maximum. enparanın kart nosunu ya da hesap nosunu falan mı gireceğiz?

Enpara'ya başvurunu yapıyorsun. 2 - 3 güne kartın ve şifren bir zarfta geliyor. Telefon açıp internet bankacılığınıda açtırıyorsun. Sonra enpara hesabına para yükle ve 3D Secure kullanılan mağazalarda alışverişini yap. 500lira ve üzerine %20 geri para ödüyor. Yanlız bu ay kampanyanın son ayı. Acele etsen iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.