Şimdi Ara

Artes i708 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet şarjdayken randımanlı çalışmıyor ürünü bende bugün aldım herşeyi çok güzel ama sadece şu şarj oluyorken dokunmatik sapıtmasa süper olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Merhabalar bu üründe dediğiniz şikayetlerin olmaması gerekiyor.
    Elimizdeki ürünün seri numarasını bildirirseniz yenisi ile degisimini halledelim.

Bu normal birşey mi şarjdayken dokunmatik algılamıyor veya algılıyor başka işlemler yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

Merhabalar bu üründe dediğiniz şikayetlerin olmaması gerekiyor.
    Elimizdeki ürünün seri numarasını bildirirseniz yenisi ile degisimini halledelim.

Bu normal birşey mi şarjdayken dokunmatik algılamıyor veya algılıyor başka işlemler yapıyor?

Şarj konusunda hangi şarj aletini kullanıyorsunuz, icinden çıkanı mı yoksa baska bir şarj kaynağı mı?
    Birde bilgisayarınıza bağlama şansınız varmi.
    Çünkü böyle bir sıkıntı yok normalde
    Pazartesi tam bir test edip tekrar yazarım. Ama bizim testlerde şarjdayken dokunmatik sıkıntısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seri numarası : i708NS20400925 ürün değişimini nasıl yapabiliriz?
  • içinden çıkan şarj aletini kullanıyorum ben. daha ilk şarj edişim ama dokunmatik problemli davranıyor. paint türü bir programı açarsanız dokunmatikteki sorunu anlarsınız. paint te sağ tarafta mesela dikey bir çizgi cizdiğimizde, sola dogru yatay uzun bir çizgi atıyor kendiliğinden. Yani diğer menülerde dolaşırkende kendiliğinden baska yerlere dokunulmuş gibi algılıyor
  • Ben içinden çıkan kablo ile laptopumdan şarj denedim.Şarj olurken kullanmak zor oluyor.şarjdan çıkardığımda dokunmatik eski haline dönüyor.daha ilk şarj edişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

seri numarası : i708NS20400925 ürün değişimini nasıl yapabiliriz?

Pm den Iletisim bilgilerinizi ve mail adresinizi bildirin lütfen

• quote:

quote:

Bunu ben ucuzcity.com adresinden aldım.aynı problem bende de var direk sizinle mi irtibata geçecem yoksa aldığım yer ile mi?
  • quote:

quote:

quote:

Bunu ben ucuzcity.com adresinden aldım.aynı problem bende de var direk sizinle mi irtibata geçecem yoksa aldığım yer ile mi?

Bizimle irtibata geçin satıcıya görüşmenize gerek yok ama ben Pazartesi kontrol edip size bilgi vereceğim

• quote:

quote:

Pm ile bilgileri yolladım. İlginize teşekkür ederim
  • nette takılırken şarj yüzde 50 den bi anda yüzde 7'ye indi anlamadım.Şarza takın uyarısı geldi.Şuan şarja taktım.
  • quote:

nette takılırken şarj yüzde 50 den bi anda yüzde 7'ye indi anlamadım.Şarza takın uyarısı geldi.Şuan şarja taktım.

Şarj aletinizde bir problem olabilir
    Sizde bana pm den Iletisim bilgilerinizi mail adresini gonderebilir misiniz

• quote:

quote:

nette takılırken şarj yüzde 50 den bi anda yüzde 7'ye indi anlamadım.Şarza takın uyarısı geldi.Şuan şarja taktım.

Şarj aletinizde bir problem olabilir
    Sizde bana pm den Iletisim bilgilerinizi mail adresini gonderebilir misiniz

şarj aleti ile değil laptop ile şarj ettim usb den.ama bu durum açıkcası yüzümü ekşitti. tekrar gönderiyorum bilgilerimi
  • bana artesin yeni modellerinde sıkıntı yok denmişti ama yaptığım araştırmalara göre i708 modelinde şarjda iken dokunmatiğin saptığı söyleniyor bu benim için büyük bir problem artes i702 aynı sorun varmı varsa sanırım yine concord smartpad 7 alacağım
  • concorde smart pad 7 alan bir arkadaşımda de şarjdayden dokunmatik problemi var. Concorde smart pad 7 ve Mobee S1200 e göre artes i708 'in ekran çözünürlüğü çok iyi ve daha hızlı çalışıyor.
  • ben concord ve mobee yi eleyipte bunu aldım zaten.Şarjdayken dokunmatiğinin sapıtacağından haberim vardı.Genelde böyle çin üretimi laptoplarda.Ama teknik servisede bir sormak lazım.
  • quote:

concorde smart pad 7 alan bir arkadaşımda de şarjdayden dokunmatik problemi var. Concorde smart pad 7 ve Mobee S1200 e göre artes i708 'in ekran çözünürlüğü çok iyi ve daha hızlı çalışıyor.

concord smartpad 7 daha önce kullandığım bir cihazdı şarjda iken dokunmatiğinde sorun yoktu. ama yinde artes fiyatı ve özellik olarak daha üstün olması nedeniyle artes alacağım her halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sathacker -- 24 Haziran 2012; 22:16:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sathacker

quote:

concorde smart pad 7 alan bir arkadaşımda de şarjdayden dokunmatik problemi var. Concorde smart pad 7 ve Mobee S1200 e göre artes i708 'in ekran çözünürlüğü çok iyi ve daha hızlı çalışıyor.

concord smartpad 7 daha öce kullandığım bir cihazdı şarjda iken dokunmatiğinde sorun yoktu. ama yinde artes fiyatı ve özellik olarak daha üstün olması nedeniyle artes alacağım her halde.

normal şarj cihazı ile şarj yaptım dokunmatik bu sefer sapıtmadı.Sanırım laptoptan şarj yapınca voltajı ayarlayamadığı için sapıtma oluyor.

Kaldı batarya sorunu.Onuda halledersek tadından yenmez.

• Selamlar

Bende bu cihazı almayı ciddi ciddi düşünüyorum. sarjda iken ekran sıkıntısını kablosuz mause ile çözebilirmiyiz vede vınn ile çalışıyor mu

Esenlikler
  • artes i9701 ips yi almayı düşünüyorum almışken bir kere alıyım dedim diğer modellerdeki gibi sorun çıkmaz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.