Şimdi Ara

Artes i701 tablet 189tl ŞOK 30 Mayıs (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Arkadaşlar Merhaba;
    Ürün kapasitif ekranlıdır.

Pili video seyrederken Wi-Fi kapalı olarak 4 saatten fazla video seyredebilirsiniz.
    Kulaklıkla da 8 saat müzik dinleyebilirsiniz.
    1.5 Saat diye pil süresi diye bir durum ürünümüz için söz konusu değildir.

Cortex A8 işlemci (Allwinner A10) olarak da geçer. (Onda Vi40 işlemci ve birçok işlemci ile aynı işlemciyi kullanmaktadır)
    Android 4.0 İşletim sistemine sahiptir
    (Cortex A8 işlemci çok iyi şekilde 3d oyunlarda bile performansının çok iyi olduğunu bütün karşılaştırmalarda görebilirsiniz. A9 işlemci olmadan da performansı fazlasıyla yeterlidir.)
    Video incelemelerin de oyun performanslarını izleyebilirsiniz, MKV formatında filmleri rahatlıkla izleyebilir veya HDMI dan TV nize aktarıp seyredebilirsiniz.

Onyo ve Polypad markalarında aynı fiyata satılan ürünlerden farklı bir üründür.

Ürün 5 nokta hassasiyetli kapasitif ekranlı bir ürün ve pili minimum 4 saattir.

Lütfen teknik bilgi anlamında sormak istediğiniz sorular olursa bize sorabilirler.

Forumda ürünü gerçekten kullanan arkadaşların yorumları bulunmakta, ürünü beğenen ve beğenmeyen kullanıcılar da var onları takip ederseniz daha doğru bir bilgi edinmiş olabilirsiniz.

hiç bir şok ta yok, başka nereden alabiliriz?

Merhabalar;
    Ürünü internet üzerinden satan firmalardan bulabilirsiniz.
    Yada bulunduğunuz yeri PM olarak gönderirseniz size en yakın bir satıcıyı yönlendirebiliriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Arkadaşlar Merhaba;
    Ürün kapasitif ekranlıdır.

Pili video seyrederken Wi-Fi kapalı olarak 4 saatten fazla video seyredebilirsiniz.
    Kulaklıkla da 8 saat müzik dinleyebilirsiniz.
    1.5 Saat diye pil süresi diye bir durum ürünümüz için söz konusu değildir.

Cortex A8 işlemci (Allwinner A10) olarak da geçer. (Onda Vi40 işlemci ve birçok işlemci ile aynı işlemciyi kullanmaktadır)
    Android 4.0 İşletim sistemine sahiptir
    (Cortex A8 işlemci çok iyi şekilde 3d oyunlarda bile performansının çok iyi olduğunu bütün karşılaştırmalarda görebilirsiniz. A9 işlemci olmadan da performansı fazlasıyla yeterlidir.)
    Video incelemelerin de oyun performanslarını izleyebilirsiniz, MKV formatında filmleri rahatlıkla izleyebilir veya HDMI dan TV nize aktarıp seyredebilirsiniz.

Onyo ve Polypad markalarında aynı fiyata satılan ürünlerden farklı bir üründür.

Ürün 5 nokta hassasiyetli kapasitif ekranlı bir ürün ve pili minimum 4 saattir.

Lütfen teknik bilgi anlamında sormak istediğiniz sorular olursa bize sorabilirler.

Forumda ürünü gerçekten kullanan arkadaşların yorumları bulunmakta, ürünü beğenen ve beğenmeyen kullanıcılar da var onları takip ederseniz daha doğru bir bilgi edinmiş olabilirsiniz.

hiç bir şok ta yok, başka nereden alabiliriz?

Merhabalar;
    Ürünü internet üzerinden satan firmalardan bulabilirsiniz.
    Yada bulunduğunuz yeri PM olarak gönderirseniz size en yakın bir satıcıyı yönlendirebiliriz.

İstanbul sultangazi de oturuyorum en yakın nerede bulabilirim şok daki fiyata bulunur mu acaba ?

• Malesef o fiyattan bulmanız mümkün değil.
    Şu anda internet üzerinden veya yakın civarınızda ki firmalardan ürünü bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben ürünü kullanıyorum ve gayet memnunum alalı 1 ay oldu hiçbir sorun görmedim.Ekranının dokunmatiği en iyi bu olabilirdi ben 210 tlye almıştım bu fiyata bu ürün çok iyi.Ürünle ilgili sorusu olanlar sorabilirler.
  • Sizin şuan kullandığınız ve beğendiğiniz Artes İ 701 pc-tablet midir.
  • Ahahah anasayfa yorumlarında mesaj sayılarını şişiren Fake ler basmış konuyu
  • Bluetooth var mı?Bu üründe.
  • 211260 times ...
  • ramdan dolayı performansı düşük oluyor bunların biraz daha koyup 1gb ramli olanlarını almak mantıklı olur, mali400 ün acamadığı film yok bu arada gpu olarak sıkıntı yok,en yüksek bitrate değerine sahip mkv filmleri bile oynatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Fotoşopçu baya uğraşmış seda sayanla..

Sol el Seda'nın eli değil zaten aga, hiç uğraşmamış bence.
  • beyler ürünü beğendiyseniz buradanhttp://bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=I701-S alabilirsiniz ürünün ederi o zaten yani seda ablaya bakmayın siz tabi hak vermiyor değilim piyasada bu fiyatların çok yukarısında ancak bulunabilir o ayrı bir gerçek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.