Şimdi Ara

Artes dr9704 kasma sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: naftalin34

quote:

Orijinalden alıntı: kursad79

Şu an için yeni sürüm yok. Bir gelişme olursa burdan haberdar ederim herkesi

cube u9gt5 in romu bizim tablete olmaz mı acaba?

Naftalin kardeşim. Yükledikten sonraki durum nedir. Paylaşırsan bizimle sevinirim. En azından herkeste işe yarıyormu öğrenelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kegend kardeşim. Öncelikle anladığım kadarıyla sen benim ilk gönderdiğim sürümü yüklemişsin sanırım. N90 olarak açılıyo madem. Sorunumuzu asıl çözen benim 2. Tavsiye ettiğim danerick yapımı olan. Senin de alıntıladığın presödür olacaktı. Eğer onu tam olarak yaptıysan tabletin Visture olarak açılır. Tavsiyem onu yükle..

onu denemek istiyorumda çok uzun bide karışık
  • quote:

quote:

quote:

Naftalin kardeşim. Yükledikten sonraki durum nedir. Paylaşırsan bizimle sevinirim. En azından herkeste işe yarıyormu öğrenelim

şu an bi sıkıntı yok..ama depolama alanı artmadı bende..0.90 yazıyor nedense..birde pilde bi sıkıntı yaşıyorum..şarj da %91 de kalıyo.. sabaha kadar kaldı artmadı..sonra fişi çekip tekrar taktım %100 oldu (sürekli yapıyo bunu) ayrıca şarjı çok hızlı tükeniyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

şu an bi sıkıntı yok..ama depolama alanı artmadı bende..0.90 yazıyor nedense..birde pilde bi sıkıntı yaşıyorum..şarj da %91 de kalıyo.. sabaha kadar kaldı artmadı..sonra fişi çekip tekrar taktım %100 oldu (sürekli yapıyo bunu) ayrıca şarjı çok hızlı tükeniyor..

Aslında pil tam şarj oluyor fakat bu romdaki ayarlar 8000 mah pille çalışan modeller için.Bizim cihaz 10000 mah olduğu için tam şaj olmadı diye gösteriyo ama senin de dediğim gibi açıp kapatınca düzeliyo. Pil süresinde ben bir değişiklik hissetmedim. Sürekli oyun oynayınca 3-4 satte bitiyor. Fakat sadece internet kullandığımda 1-2 gün şarja koymuyorum.

• ben zipli olarak değilde yanlışlıkla zipden çıkartarak atmışım tablette haliyle zip arıyor dosya yok tekrar nasıl atabilirim acil işlem yarıda kaldı çünkü
  • sd karta atarak denedim o zaman yükledim fakat reboot dediğim mavi ekranlı yere geri geliyorum ne yapmam lazım dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

yarın mail atacağım 4.4 kitkat için bakalım ne diyecekler.

yav ne oldu 4.4 :)) hadi geçtim ondan bari 4.2.2 ye geçsin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

yarın mail atacağım 4.4 kitkat için bakalım ne diyecekler.

yav ne oldu 4.4 :)) hadi geçtim ondan bari 4.2.2 ye geçsin..

info@artescorp.com adresine mail atın rom çıkacakmı çıkmayacakmı cevap alabilirsiniz.
  • quote:

Deneyen var mı ? Bildirirseniz sevinirim

http://www.slatedroid.com/topic/39486-romdanerick-romchuwi-v99vido-n90fhdcube-u9gtvvisture-4hd-retina-tablet/page-96#entry780770

üstad bi bak buraya..

birde "kasty-cube-u9gt5 visture_vhd97" diye bi rom çıkmış bize uyar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naftalin34 -- 12 Mart 2014; 17:26:18 >

• quote:

quote:

http://www.slatedroid.com/topic/39486-romdanerick-romchuwi-v99vido-n90fhdcube-u9gtvvisture-4hd-retina-tablet/page-96#entry780770

üstad bi bak buraya..

Doğrudur kardeş. Bize uyan rom bu.

Benim de zaten daha önce anlatımını yaptığım işlemler bunun içindi.

Yanlız devamlı tekrar ediyorum yüklerken dikkatli olun ve herşeyi sırasınsa göre yapın. Tabletinizi çökertebilirsiniz. Verdiğin adreste ingiliz olarak yazmış Danerick nasıl yükleneceğini. Ben türkçe olarak burda anlatmaya çalıştım dilim döndüğünce. Unutmayın kendi sorumluluğunuzda yapın bu işlemleri. Daha sonra bir hata olursa ben sebep olmuş olmayım.

Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu romu. Hiçbir sıkıntı yok. Hatta kızım bütün gün oyun oynuyor üzerinde. Nadiren arada bir restart gerekiyor . O da normal...

• quote:

quote:

quote:

üstad bi bak buraya..

Doğrudur kardeş. Bize uyan rom bu.

Benim de zaten daha önce anlatımını yaptığım işlemler bunun içindi.

Yanlız devamlı tekrar ediyorum yüklerken dikkatli olun ve herşeyi sırasınsa göre yapın. Tabletinizi çökertebilirsiniz. Verdiğin adreste ingiliz olarak yazmış Danerick nasıl yükleneceğini. Ben türkçe olarak burda anlatmaya çalıştım dilim döndüğünce. Unutmayın kendi sorumluluğunuzda yapın bu işlemleri. Daha sonra bir hata olursa ben sebep olmuş olmayım.

Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu romu. Hiçbir sıkıntı yok. Hatta kızım bütün gün oyun oynuyor üzerinde. Nadiren arada bir restart gerekiyor . O da normal...

Bilader ben romu yanlış yükledim tekrar yüklemem lazım eski romu silmem gerekir mi

• kursad79 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bilgi için çok teşekkür ederim.
    Ancak bende ciddi bir problem oldu.
    "
    Yapılacak işlemler.(Hepsini orda göreceksiniz zaten. seçtiğiniz zaman size eminmisiniz diye soracak . onaylarsınız.
    1*wipe data/factory reset
    2*(mount and storge)format /system
    3*(advance)Wipe dalvik cache "
    Bu kısmı yaptım ama bundan sonra tablet kapandı. Açınca "VISTURE" yazısı geldi ve 1 saattir böylece kaldı. Şimdi tekrar ROM yükleyebilmek için bilgisayara da tanıtamıyorum. Acil Yardım lütfen
    Yukardaki işlemleri yaptıktan sonra son adım olan romu yüklememiz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsoyertem

Merhaba,
    Bilgi için çok teşekkür ederim.
    Ancak bende ciddi bir problem oldu.
    "
    Yapılacak işlemler.(Hepsini orda göreceksiniz zaten. seçtiğiniz zaman size eminmisiniz diye soracak . onaylarsınız.
    1*wipe data/factory reset
    2*(mount and storge)format /system
    3*(advance)Wipe dalvik cache "
    Bu kısmı yaptım ama bundan sonra tablet kapandı. Açınca "VISTURE" yazısı geldi ve 1 saattir böylece kaldı. Şimdi tekrar ROM yükleyebilmek için bilgisayara da tanıtamıyorum. Acil Yardım lütfen
    Yukardaki işlemleri yaptıktan sonra son adım olan romu yüklememiz lazım.

Bende de aynısı oldu garantiye gönderdim düzeldi

• arkadaşlar artes 9704 için bana Yuandao Nd90 FHD nin 2 GB partition rom lazım. yukardaki linkler bozuk
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.