Şimdi Ara

Artes D712 Kullanıcıları,paylaşım,inceleme [Ana Konu] ...(EFSANE Tekrar stokta)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.338
Cevap
21
Favori
91.815
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Artes D712 Kullanıcıları,paylaşım,inceleme [Ana Konu] ...(EFSANE Tekrar stokta)
Giriş
    955 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: firstordefault

quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: cs_hack05

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

quote:

Beyler tableti 2 hafta once sarji fulleyip kaldirdjm simdi actim dokunmatik calismiyor. Belli yerlerde calisiyor. Rom falan attim duzelmedi.

Birde 4 5 ay once elimden kaydi dustu yan kasa biraz ice girdi ama tableti sorunsuz sekilde kullaniyordum 2 hafta oncesine kadar simdi servis yapar mi ?? Bir sorun olur mu ?

Dostlar bi yardimci olun .

Bende ilk aldigimda oyle bir sorun olmuştu. Bazi yerlerde calisiyor bazi yerlerde calismiyordu. Dusurme felanda olmamisti hic. Servise yollamistim. Onlar direk bana yeni bir tablet gondermislerdi. Ama sizinkini yaparlar büyuk ihtimalle.

Dustukten sonra sorunsuz calisti kac ay.

Artesteknige mesaj attim donmedi yarin gondereyim o zaman.

Edit:telefon aciyorum ama kimse cevap vermiyor.

Merhabalar;
    Hafta sonu Mesai olmadığından dolayı ulaşamamız olabilirsiniz.
    Ürünü Teknik Servise göndermeniz ile ilgili olarak Pm den mesaj atılmıştır.
    Teşekkürler,

Merhaba,

D712 tabletim açılmıyor.

Açma kapama tuşuna uzun süre basıyorum ama tepki vermiyor.
    Cihaz %90 şarjda, cihazı şarja takıp açtığımda titreme - beyaz noktalar oluyor ekranda sonra takılmalar.
    Şarjdan çekince de yine hafif hafif titreme ile bir anda kapanıyor ve açılmıyor.
    Cihaz 14 ay oldu alalı yani garantisi var.

Ne yapmak gerekiyor ?

http://www.artescorp.com/iletisim.aspx buradan yapılan taleplere dönüş olmuyor!

Saygılar

Merhabalar;
    Tabletinizde belirttiğiniz sorunun çözümü için Teknik Servise gelmesi gerekmektedir.
    Teknik Servise gönderim ile ilgili olarak size pm den mesaj attık.
    Saygılarımızla,

• E-Posta ile bilgilendirme yapıldı. Teşekkürler.
    |
    |
    Artesteknik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba,
    Bugüne kadar iyi gidiyordu. Ama benim de tabletimde hemen üstte bahsedilen sorun oluştu. (Cihaz şarjı olmasına rağmen açılmıyor.) Henüz garanti kapsamında. Ayrıca hoparlör çalışmıyor. Fakat kulaklığı takınca ses geliyor. Sanırım servise gitmesi gerekiyor. Servise elden getirebiliyorsak böyle yapmayı düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Artesteknik

Orijinalden alıntı: M_e_G

Merhaba,
    Bugüne kadar iyi gidiyordu. Ama benim de tabletimde hemen üstte bahsedilen sorun oluştu. (Cihaz şarjı olmasına rağmen açılmıyor.) Henüz garanti kapsamında. Ayrıca hoparlör çalışmıyor. Fakat kulaklığı takınca ses geliyor. Sanırım servise gitmesi gerekiyor. Servise elden getirebiliyorsak böyle yapmayı düşünüyorum.

Sanırım Bahçelievlerde oturuyorsun. Bende B.evlerdeyim. Elden götürme imkanın var. Yerleri şirinevlerde. Sitelerinde google maps haritası vardı. Bulamazsan tarif ederim.
    Sistemim: AMD Ryzen 5 1600 3.60GHz/3.40GHz 12MB | Asus ROG STRIX B350-F GAMING DDR4 | ASUS GTX770 2GB 256 BIT | Adata 8 GB 2133 Mhz DDR4 | 250GB Samsung 850 Evo SSD | COOLER MASTER HAF-922 RED | COUGAR 700W 80 Bronze | BenQ 24" XL2411Z 144Hz 1ms
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

Merhaba,

Sanırım Bahçelievlerde oturuyorsun. Bende B.evlerdeyim. Elden götürme imkanın var. Yerleri şirinevlerde. Sitelerinde google maps haritası vardı. Bulamazsan tarif ederim.

Elden götürdüm bugün, sağ olasın. Yeri kolay zaten. Sadece iş merkezinde bir tabela vs. yok ya da ben göremedim.
    Durup dururken hiç açılmamaya başladı. Arada takıldığı olsa da düzeliyordu, bu sefer kökten gitti. Bakalım ne olacak.

• Binbaşı
    1941 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

Merhaba,

Elden götürdüm bugün, sağ olasın. Yeri kolay zaten. Sadece iş merkezinde bir tabela vs. yok ya da ben göremedim.
    Durup dururken hiç açılmamaya başladı. Arada takıldığı olsa da düzeliyordu, bu sefer kökten gitti. Bakalım ne olacak.

Bina girişinde yaziyor kocaman ART Sistem diye :) gözünden kaçmiş sanirim.
    |
    |
    Sistemim: AMD Ryzen 5 1600 3.60GHz/3.40GHz 12MB | Asus ROG STRIX B350-F GAMING DDR4 | ASUS GTX770 2GB 256 BIT | Adata 8 GB 2133 Mhz DDR4 | 250GB Samsung 850 Evo SSD | COOLER MASTER HAF-922 RED | COUGAR 700W 80 Bronze | BenQ 24" XL2411Z 144Hz 1ms

• Yarbay
    5699 Mesaj
    Facebookta Artes Tablet Kullanıcıları Yardımlaşma Grubunu kurduk arkadaşlar. Tüm modellerden kullanıcılara bu gruptan ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz

Link
    |
    |
    Artes D712 tabletim onarılamadığndan iade raporu düzenlendi. Kullanıcı hatası vs. gibi bahaneler bulmadan garantiyi devreye almalarından dolayı Artes'e teşekkür ediyorum. Satış sonrası hizmetiyle farkını kanıtlamıştır benim gözümde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: asia_asia

tablet ti root lama programları ve nasıl yapıldığı anlatçak varmı yada nasıl yapıldığı anlatan site varmı

Artes Tablet Facebook yardımlaşma grubunda bu adresten yaptıklarını yazdı arkadaşlar. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin

Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 18 Mayıs 2014; 18:29:40 >
    |
    |
    İhtiyaç duyan PM atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 16 Aralık 2014; 16:48:03 >
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_100583186/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 17 Aralık 2014; 11:57:25 >
    |
    |

Diğer amiral gemi modellerinide getirirler inşallah. RK3288 Chipsetler harika
    |
    |
    Valla zamanında aldık bir heves, sonra yüzüne bakmaz olduk, elimdeki Discovery bile bundan hızlı :D 4.1.1 de kalmış olması kötü, Android 4.2 veya 4.3 falan gelseydi iyi olurdu, Pipo'da da yok sanırım ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Seaword

Kredi kartı hazır tam şiperiş vercem bizdehesaplı ya girilmiyor :D
    Başka uygun sitede var
    2 aydır bu günü bekliyorum :D Şansa bak :D
    Ne zaman olur siteyiarayan yokmu telefon numarasını buldum ama aha aramadım ?

kullanıcı profilini açabilirmsin n11 çek satıosunuz ama msj yazılmıor :(
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu tablet çok donma yapıyor yaw katil ediyor beni.Stock rom var.
    |
    |
canlı radyo dinle
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.