Şimdi Ara

art ARDA alakasız MESAJ uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kural değişti ve haberim olmadı sanırım
    konuyla alakasız mesaj attığım kanısı oluşmuş ve art arda nerdeyse her mesajıma bu uyarılar talep edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada neden şikayetçi oldunuz tam olarak anlayamadım? Attığınız mesajların boş/troll mesaj olmadığını mı iddaa ediyorsunuz? Yoksa mesajlarınız boş olduğunu kabul edip böyle bir cezanın olmaması gerektiğini mi? Yok eğer attığınız mesajların gereksiz olmadığı kanısındaysanız, ölümlü trafik kazası konusunda araç modeli yazmanın pek mantıklı bir mesaj olmadığı kanaatindeyim.

Uyarıya ve ne gibi durumlarda talep edildiğine gelecek olursak;
    -Mesaj sayısı artan bölümlerde konu ile alakasız tamamen mesaj sayısını yükseltmek amaçlı atılan mesajlara, (-ki sizin genel olarak attığınız mesajlar buna örnektir.)
    -Mesaj sayısı artmayan bölümlerde konu bütünlüğünü saptıracak, diğer üyelere rahatsızlık verecek, konuyla alakasız mesajlara,
    Bu uyarıyı talep etmekteyiz. Tabii ki taktir üst yönetimindir, cezanız onay aşamasındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantine -- 1 Ağustos 2015; 5:10:20 >
  • Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam ne güzel kibar bir laf atmadır bu

• Constantine kullanıcısına yanıt
    kaza konusunda başlıkta konuyu açan arkadaş bu hangi araç diye sormuş
    bende gördüğüm fotolardan tahmini cevap yazdım

bu durumda konuyu açan arkadaşın ilgisiz sorusuna cvp yazdığım için benmi suçluyum

• ayrıca o konuda ruhundaki sıkıntıyı şahsıma hakaret ederek çıkarmsk isteyene kurallar çerçevesinde cevap verdiğim için yine benmi suçluyum

beni şaşırtan eskiden yönetici hakaret küfür içermeyen ilgisiz olduğunu düşündüğü msj ları silerdş uyarı veya ceza vermeden
    sanırım bu silme işi çok yorucu olmaya başladı ve ilgisiz msj a uyarı verilme kuralı kondu

ama bu durumda forumun tadı kalmaz
    çünkü forumda birçok konuya çok güzel ilgili veya ilgisiz gif resimleriyle cevap veriliyor
    bu cevapların hepsi uyarı alacaksa paylaşımın mantığı kalmaz

• düz viteste üst sınıramı geldik başlığında verdiğim 6 için yer yok cevabı aslında biraz araba sürmüş teknik bilgisi olan için anlamlı bir cevaptı gerekirse burada ayrıca açıklayabilirim
    ama tahminim en çok eksilenen mesaj olduğundan önce uyarı verildi sonra silindi

yada sorun şu olabilir

iphone 6 plus o kadar büyük ekrana sahip olsa bile uzun uzun cvp yazmak yorucu oluyor o yüzden cvp larımı kısa yazıyorum
    bu kısa cvp lar ise değişik ruh halinde olan insanlars boş msj veya hakaret gibi gelebilir

acabs msj larımın başına bana göre kelimelerini yazsam uyarı almadan kurtarabilirmi

• Gereksiz post kasmanız sebebiyle uyarı almışsınız Tuvnera.
    Bu hesabınızıda fake olması sebebiyle kapatıyorum.

Hatırlarsanız zamanında ağır küfürler etmiştiniz ve küfürlü nick'ler almıştınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.