Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.468
Cevap
48
Favori
291.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dell 5547 laptop var . i5 işlemci 8 gb ram ve R7 M265 ekran kartı var gta v rahat oynayabilir miyim ?
  • arkadaşlar oyun meraklısı değilimm pek fakat dayanamadım buna indiriyorum ama benim laptop kaldırır mı onu bilmiyorum bilgisi olan varsa söyleyebilir mi anlamam pek pc den falan sanırım dell inspiron 5110 özellikleri
    Cpu AilesiIntel® Core™ i3-2310M
    Cpu Hızı (Mhz)2.10 GHz
    oynayabilir miyim bu oyunu sizce low da da olsa
    http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=INSP-5110-B31F23 pc tam olarak bu
  • Lowda oynarsin sanirim. Ama pek zevk alamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ayni laptop bende de var indiriyordum oyunu hangi ayarlarda oynarim diye bakiniyordum mesajinizi gördüm mutlu oldum bayagi tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: okldoc

Lowda oynarsin sanirim. Ama pek zevk alamazsin

indirmeyeyim mi yani hocam cok istiyorum oynamayı fakat yeni bir pc ya da konsol almak istemiyorum. az da olsa akıcı olmaz mı benim sistem de
    ekran kartım da
    nvidia geforce GT525M
  • Arkadaşlar Ram takılmasını düzelten programın adı neydi ? Hani GTA V i seçip optimizie dediğimiz program ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanyilmazti -- 24 Nisan 2015; 12:28:44 >
  • Windows 10 Technical Preview de oynayan var mı sorun çıkartıyor mu?

• bence bi korsanını indir dene. sonra boşuna para verdim dememek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: okldoc

bence bi korsanını indir dene. sonra boşuna para verdim dememek için

hocam torrent cok yavaştı bende aldım bi yerden deneyecegim simdi
    edit şu an oyunu oynuyorum fakat tam ekran oynayamıyorum yönetici olarak calısıtramıyorum sağ tıklayınca donuyor sorunun cözümünü bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasputin38 -- 24 Nisan 2015; 20:32:44 >
  • Tam ekran için alt+enter kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

Tam ekran için alt+enter kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

teşekkürler hocam cevabınız için bir problem var cok kasıyor akıcı degil parça parça ilerliyor çoğu zaman sanırım oynayamıyacagım gibi bir de kapatılıyor 5 10 dk da bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanyilmazti

Arkadaşlar Ram takılmasını düzelten programın adı neydi ? Hani GTA V i seçip optimizie dediğimiz program ?

Minimem olması lazım ama nasıl kullanıldığını biliyorsanız anlatırsınız ?

• Sistem özelliklerinizi bilmediğim için o konuda bir şey söyleyemeyeceğim.Sorun crackle ilgili de olabilir.
  • quote:

Sistem özelliklerinizi bilmediğim için o konuda bir şey söyleyemeyeceğim.Sorun crackle ilgili de olabilir.

hocam inanır mısınız bende bilmiyorum fakat bilgisayarm buhttp://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=INSP-5110-B31F23
    aşırı kasıyor ve aşırı ısınıyor acaba ısınmadan dolayı mı donuyor

• Beyler Failed to create key hatası alıyorum çözümü nedir acaba ?
  • Sahip olduğunuz ekran kartıyla düşük ayarlarda çalıştırabilirsiniz herhalde.Update ve crack güncel değilse bir de onları güncelleyip deneyiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sahip olduğunuz ekran kartıyla düşük ayarlarda çalıştırabilirsiniz herhalde.Update ve crack güncel değilse bir de onları güncelleyip deneyiniz.

Hocam bugün laptop a soğutucu aldım onu deneyecem ayarlar normal de high da gözüm yok zaten de sadece Akıcı olsun istiyorum eve gidince deneyeceğim.Crack de hangisi yüklü bilmiyorum oyunu tanıdığımdan aldım o yükledi oyun icinde q ya bastığım zaman kapanıyor oyun

• valla 10mbit internetle hiç torrent falan uğraşmadan rapidgator premium + warez-bb ile ( 62 part ) tanesi 1 gb olarak 10 saatte indirdim
  • Q tuşu sorunu bendede vardı bir siteden gta5.exe dosyasını indirip değiştirdim sorunum çözüldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Q tuşu sorunu bendede vardı bir siteden gta5.exe dosyasını indirip değiştirdim sorunum çözüldü.

Ragnos diye bir mod varmış grafikler gta sa gibi onu mu yüklesem?

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.