Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.468
Cevap
48
Favori
291.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepiniz sağolun oyunu saat 5 gibi tamamen sorunları aşıp oyuna giriş yaptım.. Aslında oyun açılsın kayıt edip uyurum demiştim ama Șaaak diye görevle başlayınca birakamadim mecbur görevi yaptım.. Bu sefer dur şuna bakayım dur buna bakayım derken uykusuzluktan baş ağrısı eşliğinde şu saate kadar oyunda dolandım.. Oyun sorunsuzca yüklendi açılıyor oynanıyor akıcı şekilde maşallah.. Oyun bana ön sipariş parasini verdi 500.000 dolar silah milah aldım şuan 460.000 var ama bu para biteceğe benziyor.. Parayı nasıl çoğaltırim veya saklarım.. Para çok çabuk eriyo gibi..

Her neyse, Şimdi sıra taş gibi düşüp uyumakta acayip uykum var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sorum var bilenler yardim etsin lütfen.

1- onlinedeyken arabada yan koltuga nasil oturuyoruz?

2- Online de araba aldik modifiye yaptik diyelim o araba patlarsa gidiyor mu yada oldugumuzde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Oyun fiyatlarının 100 liradan fazla olmaması gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla herhangi bir oyuna 180 TL verilmez. İleride indirim olursa belki alabilirim. Ayrıca bilgisayarım Windows 7 32 bit olduğu için korsan bile oynayamam.

Dolar çok yüksek olduğu bu fiyat normal. Ek olarak Aral'ın dandik politikaları da var işin içinde.
  • AMD RAEDON HD 6550A KALDIRIRMI SİZCE?
  • Dns ayarlarınızı google dns ile değiştirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

2 sorum var bilenler yardim etsin lütfen.

1- onlinedeyken arabada yan koltuga nasil oturuyoruz?

2- Online de araba aldik modifiye yaptik diyelim o araba patlarsa gidiyor mu yada oldugumuzde?

1. başkasının sürdüğü arabaya binmek için F tuşu
    2. Arabayı internet üzerinden aldığında siğortalı oluyor otomatikmen. arabayı biri patlatırsa veya sen, telefondan siğortayı arıyorsun geri geliyor birde bir garajın olmak zorunda diye biliyorum.
  • Olması gereken bu değil. Doların düşük olduğu zamanlarda da pek farklı değildi.
  • Beyler şöyle bi sorunla karşılaşıyorum social den giriş yaptıktan sonra siyah ekranda
    Activation error
    Verifying game ownership failed and your offline activation daya could not be loaded.Please verify your internet connection and restart Gta 5

Karşılaşan yardımcı olabilecek var mı
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    hocam elimde i3 - 3217U , 4 gb ram ve gt740m var 720p low ayarlarda akıcı oynanıyor(bu eşim için aldığım notebook normalde masaüstümde oynuyorum) bu pc de bile çoğu zaman akıcı özellikle bazı çarpışma sahnelerinde zorlanıyor oda sanırım işlemci 1.8 ghz olduğundan kaynaklanıyor ayrıca ultrabook işlemisi tabii oynun optimizasyonunu beğenenlerdenim.

saygılar...
  • cntzlm kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki bilgisayar oyun amaçlı olmamasına rağmen akıcı oynatması iyi olmuş. Önceki oyunda bu bilgisayarla oyunda 30 kareyi bile göremezdiniz. Bu sefer iyi çalışmışlar. Yorumunuz için teşekkürler.
  • quote:

Elinizdeki bilgisayar oyun amaçlı olmamasına rağmen akıcı oynatması iyi olmuş. Önceki oyunda bu bilgisayarla oyunda 30 kareyi bile göremezdiniz. Bu sefer iyi çalışmışlar. Yorumunuz için teşekkürler.

rica ediyorum bu oyun akıcı olmasına rağmen low ayarlarda mortal kombat kasıyor sanırım işlemciye takılıyor oda neyse zaten oyun bekletim olmayan bir pc bu ve sadece deneyip görmek adına deniyorum :) iyi oyun iyi bilgisayarda oynanır
  • İ3 2100

4Gb ram

R7 265 2gb ekran karti ile oynanirmi bu oyun? 1080 de acarmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

İ3 2100

4Gb ram

R7 265 2gb ekran karti ile oynanirmi bu oyun? 1080 de acarmi?

i3 41600 kullanıyorum yarına inmiş olur oyun yanıtlarım. ekran kartı ram aynı
  • cntzlm kullanıcısına yanıt
    Yine de iyi oynatıyormuş. İnsanların beklentilerine karşılık hayal kırıklığı yaşamaması iyi oldu.
  • Loading suresi cok uzun onlineda normal mi?

• Lenovo z500
    i5 3230M Cpu 2.60 ghz
    8 GB RAM
    740 m 64 bit

iki tane ayar highda gerisi normalde akıcı şekilde oynanıyor. Kasılma takılma vs yok.

Oyun Mükemmel bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

quote:

rica ediyorum bu oyun akıcı olmasına rağmen low ayarlarda mortal kombat kasıyor sanırım işlemciye takılıyor oda neyse zaten oyun bekletim olmayan bir pc bu ve sadece deneyip görmek adına deniyorum :) iyi oyun iyi bilgisayarda oynanır

Aynı sistem bende var, her şey very high 45-60 fps alıyorum hocam, nasıl kötü bir sistem diyebiliyorsunuz?

• zeuspwnz kullanıcısına yanıt
    dns ayarlarını google dns ile düzenle

• 4 gb ram ile bende rahat oynayabiliyorum. makina imzamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

quote:

Aynı sistem bende var, her şey very high 45-60 fps alıyorum hocam, nasıl kötü bir sistem diyebiliyorsunuz?

hocam imzamdaki sistem değil asus un k56cb ultranotebook undan bahsediyoruz i3 1.8ghz işlemci(u serisi ;) ) 4gb ddr3 ram nvidina gt740m ekran kartı giriş seviyesi bir cihaz sonuçta ...

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.