Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
36
Favori
359.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanchez olmasa zaten ne yapardı ki?sanchezsiz bir arsenal ligde 7 8 icin yarisir ancak.

iyi bir oyuncunun katkısı ortada neden hala kalbur üstü oyuncularla oynamaya calisiyorsun ki.

wenger hayatim boyunca gordugum en korkak adamlardan biri.sirf basarisizliga bahane gostermek icin genc ve kalitesiz oyunculari oynatip durdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanchez'de Wenger'de oda şuda gitse veya gelse Arsenal dördüncü olmaya mahkumdur.

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 16 Şub
    Arsene Wenger: "Koscielny'i ikinci yarının hemen başında kaybettik ve hemen ardından çöktük."

Arsene Wenger: "Bahane üretmeyeceğim. Bu seviyede bir maç için şok bir sonuç. Her şeyi yanlış yaptık. Beşinci gol bunun ispatı oldu."

Arsene Wenger: "Bu tarz maçlarda 90 dakika odaklanmanız gerekir. 3. golün ölümcül olduğunu hissettim. Sonrasında tepki veremedik."

Laurent Koscielny: "Soyunma odası güçlü kalmak zorunda. Bu tarz sonuçlarla karşılaşabiliriz ama birlik olmalıyız."

-----

Takım hakkında bir şey bilmeden atıp tutan tipler gittiğine göre rahatça yazabilirim. İlk 45 dakika her şey çok iyiydi. Topun Münih'de olması beklenen bir şeydi. Akan oyunda net pozisyon vermedik. Lewa'nın auta attığı bir kafa ve Robben'in golü var. Bu 2 pozisyon dışında Vidal'ın sol ayağıyla uzaktan vurduğu bir şut vardı. İlk yarıda kalemizi zorladıkları pozisyonlar bunlardı. Robben'in golünde net şekilde Coq'un hatası var. Robben'in attığı gol kariyer özeti adamın. Robben'in solunu bu kadar boş bırakırsan o golü yersin. Sonrasında Lewa'nın dalgınlığı bize penaltıyı getirdi. Oradan golü çıkardıktan sonra kısa sürede olsa işler bizim lehimize dönmeye başlamıştı. 40-41 gibi Xhaka'nın net bir pozisyonu vardı. Yayın içinden vurdu, Neuer'in kucağına geldi. 2.yarının hemen başında Kos sakatlandı ve olanlar oldu. 10 dakikada 3 gol yedik. Kos sakatlanmasaydı da gol yiyebilirdik ama bu kadar çabuk dağılmazdık. İlk yarıda ortaya konan mücadele bunu söylüyor. Tabi burada Kos'un sakatlanması bahane edip, yenildik demek yanlış olur. Kos sakatlandıktan sonrada takımın kararlı bir şekilde devam etmesi gerekiyordu ama çok kolay kırıldık. Yediğimiz goller komediydi. Tamamıyla bir yıkım oldu. Şu maçtan sonra hocamın kalma ihtimali kalmadı gibi bir şey. Üzücü ama gerçek bu...

-----

Golümüz

1-1 | Alexis - https://twitter.com/TerjeAFCx/status/831961598982049796

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

özil gölge presine yeni bir boyut kazandırmış

Şu golde Özil'e bok atıyorsan boşa maç izliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

özil gölge presine yeni bir boyut kazandırmış

Şu golde Özil'e bok atıyorsan boşa maç izliyorsun.

golü özil yüzünden yediniz dediğimi nerden çıkardın ? demek istediğim adam baya yürümüyo bile olduğu yerden seyrediyo pozisyonu (ki aç bak o maçtan sonra internette arsenalli/başka takımlı herkes öfke kusuyodu/dalga geçiyodu adamın tembelliği ile alakalı ). bu arada gol özilin suçu değil ama basıp bozsa robbeni vuramazdı öyle rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 20 Şubat 2017; 20:32:38 >

• highbury1913 H kullanıcısına yanıt
    +1886

• Ne makara dönmüş twitter ya. Şu fa cup iyiki var.

• Sezon sonu dusunulen tdlerden Tuchel gelmeli.

• Pete Dunham kullanıcısına yanıt
    hic sanmıyorum
  • Tuchel nedir ya.Simeone gelsin.Kupa kazandıracak adam gelsin,kreş bekçisi gelmesin.Yanında rekoru kırıp griezmannn,godin,dybala,ricardo rodriguez,agüero yu alalım .Takımın başına marka biri gelmezse kaliteli transfer yapamazsın takıma gelmezler.Şu oyunculardan derhal kurtulmak lazım gabriel,monreal,elneny-coquelin ikisinden biri,welbeck,giroud
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Konuşulan isimlerden Tuchel bana mantıklı geldi. Simeone'yi göremedim ama bana kalsa Sarri'yi getirirdim.
  • wenger gitmez yada gönderilmez. sanmıyorum. ama giderse sampoili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 23 Şubat 2017; 15:33:43 >
  • Mourinho wins Premier League - gets sacked the next season

Ranieri wins Premier League - gets sacked the next season.

Wenger is smart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • DEDİKODU: Juventus Teknik Direktörü Massimiliano Allegri, yakın çevresine Arsenal ile büyük ölçüde anlaştığını söyledi. (Calciomercato)
  • Alexis keşke kalsa takımın en iyi oyuncusu.
  • Allegri + Pires düşünülüyor. İtalyanların PL'de başarıları malum. Bana da sıcak geliyor bu düşünce. Wenger'e sportif direktörlük teklifi de gündemde diye geçiyor fakat Wenger sıcak bakmıyor..
  • İnş allegri gelir de wengerden daha kötüsünü görmüş olursunuz wengerciler ile antiwenger tayfa birleşir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sutton maçını izleyemedim. Bu sezon ilk defa bir maç kaçırdım. Bu yüzden maç hakkında bir yorumda bulunmayacağım.

Yoğun olduğum için uzun zamandır konuya yazmıyordum. Gündemi değerlendireyim.

- Öncelikle hoca konusu tam bir muamma. Wenger'in kalmasını istiyor oyuncular. Mesut, Bellerin, Kos, Giroud bu konu hakkında açıklamalar yaptı. Wenger'e halihazırda 2 yıllık sözleşme önerilmiş durumda. Kararını Mart sonunda verecek. Adaylar konusunda birçok isim dönüyor. Simeone, Tuchel, Jardim, Allegri, Sampaoli. Bu isimler genelde basında dönen isimler. Bunların olabilirliği hakkında net bir şey konuşmak şu an için doğru değil. Benim istediğim isimler Tuchel, Jardim, Sarri ve Sampaoli. Bu saydığım 4 isimden birinin gelmesini isterim. Allegri'nin adı çok söyleniyor ama doğru olmadığını ümit ediyorum. Bizim taraftarın büyük bir bölümü Allegri'yi istiyor ama bu tamamen Juventus illüzyonu ile alakalı bir durum. Wenger'in yerine gelecek adam Allegri gibi vasat bir isim olmamalı.

- Transfer konusunda bir çok ismin adı geçiyor. Bakayoko, Insigne, Kurzawa, Berardi, Pellegrini, Politano, Locatelli, Belotti. Aklıma gelenleri yazdım daha da isim vardı. Bu isimlerin bir çoğu İtalya basını kaynaklı. Bu isimlerin bir çoğunun izlendiği şeklinde haberler çıktı. Hoca net şekilde belli olmadan çıkan isimlere çokta itibar etmemek lazım. Birde İtalyan basını Alexis için Juventus'un 30 milyon euro teklif ettiğini yazmış. Herhalde imzalı formasını alacaklar

- Alt yapı hocamız Andries Jonker, Wolfsburg'un yeni menajeri oldu. Ekibiyle beraber transfer oldu. Ljungberg de ekibinin içindeydi. Umarım başarılı olur.

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.