Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.786
Cevap
36
Favori
359.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖZİL çekti dittiri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D
  • Müthiş maç oldu futbola doyduk Everton inanılmaz mücadele etti ve 3 puanı aldı. Hele o son karambol neydi öyle.
  • bu maci izlemeyen ne kaybettim diye 1 ay kafasini duvarlara vursun

o son 3 dakikanin heyecanini hayatimda pek yasamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final gibi maçtı.kaybetmek kötü oldu.
  • maca son 10 dk baktım anca ama sutlara baktım ev ezmıs arsenal gole kadar 7 sut atmıs 1 kaleyi bulmus ? resmen 1 puana gelmiş oynamıslar golu yıyınce oynadıgına bak bırde yemeden bana çok garip geliyor bu tarz şeyler son 5 dk oynadıgını maç boyu oynasa evertonu rahat yenmez mi ?
  • arsenal de kanatlar işlemiyor. lucas perez artık 11 e monte edilmeli.
  • ne macti be
  • iwobi rainbow denerken

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 14 Ara
    Wenger: "Elbette gol öncesindeki korner, korner değildi. Korner olmadığını siz de gördünüz ama yanlış kararlarla yaşamak zorundayız."

Wenger: "Mark Clattenburg beni hayal kırıklığına uğrattı. Üstelik bize karşı verdiği talihsiz kararlar da ilk değil."

Arsene Wenger: "Deplasmanda 9 aydır mağlup olmuyorduk. Bazen kaybedebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi oynayan takımlar için bu zor bir durumdur."

-----

Rezalet oynadık. Tabi biz rezalet oynadık ama Everton da rezildi. Adamların oyun planı Lukaku'ya atılan uzun toplar. Bizden 2-3 kişi iyi oynasaydı rahat alabileceğimiz bir maçtı. Pres yediğimiz zaman pasla çıkmaya çalıştık ve topları kaybettik. Pres yedikten sonra uzun vurduk ama topları Everton stoperleri toparladı. Kısacası kilitlendik. Maçın bir bölümünde böyle bir döngünün içindeydik. Xhaka pres yediği zaman bir şeyler yapmaya çabalıyor ama tek başına beceremiyor. Coq'un bu tip meziyetleri olmadığı içinde sıkışıyoruz. Santi'yi bu tip durumlarda daha çok arıyorum. Tabi bu olayın bir diğer çözümü de Giroud. Giroud sahada olduğu zaman en azından hava toplarının bir kısmını alır.

Özellikle 30 dan sonra yarı sahayı neredeyse hiç geçemedik. Gol geliyorum dedi ve golü yedik. 2.yarıda da maçta çok fazla pozisyon olmadı. Williams'ın kafa golünde Mesut'a suç bulanlar var. Niye savunma yapmıyormuş falan diyorlar. Mesut'un Williams'ı tutma ihtimali 0. Mesut'a kızılması gereken bir nokta varsa 2 tane penaltı noktası civarlarından bomboş pozisyonları harcadı. En azından birini gol yapmalıydı.

Gabriel aşırı sırıttı. Öyle böyle değil yani. Topu oyuna sokma becerisi eksilerde. Holding'i denemek lazım ama City maçında hocamın bunu yapacağını sanmıyorum. Mustafi'yi net şekilde aradık. Zaten bu sezon kaybettiğimiz 3 maç var. 3 maçta da Mustafi oynamadı.

Kanatlar hiç çalışmadı. Bellerin'in biraz daha zamana ihtiyacı var. Ox ve Theo baya vasattı. Şu durumu özetliyor aslında

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Golümüz

0-1 | Alexis -https://twitter.com/TerjeAFC/status/808765827889643520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 16 Aralık 2016; 20:2:46 >

• İlk geldiği zaman bu işleri hiç yapmıyordu. Topu ayağında çok fazla tutuyordu. Bu konuda baya geliştirdi kendini.

• manchester city maçı 11 i açıklandı: Cech, Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal, Coquelin, Xhaka, Walcott, Ozil, Iwobi, Alexis

yedekler:

David Ospina
    Kieran Gibbs
    Rob Holding
    Alex Oxlade-Chamberlain
    Mohamed Elneny
    Lucas Perez
    Olivier Giroud
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 18 Aralık 2016; 20:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chamberlain'i neden cikardi Wenger ?
  • hayatımda gördüğüm en büyük hakem skandalları arasına girecek bir maç oldu . ilk gol ofsayt . son dakikada hakemin ıslarla geriden kullandırtması çileden çıkarttı beni

city li futbolcuların 2. yarı top oynamaması dakika öldürmesi premier lig böylemiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

hayatımda gördüğüm en büyük hakem skandalları arasına girecek bir maç oldu . ilk gol ofsayt . son dakikada hakemin ıslarla geriden kullandırtması çileden çıkarttı beni

city li futbolcuların 2. yarı top oynamaması dakika öldürmesi premier lig böylemiydi

city li futbolcuların 2. yarı top oynamaması
    city li futbolcuların
    city li

http://www.dunyagoz.com/tr

• ilk gol ofsayt tartışmasız ! 2. gol tartışmaya açık silva topa hamle yapıyor pasif ofsayt olabilir . araştırılması lazım

bunun dışında kayda değer bi mücadele yoktu oyunda zaten . hele son 15-20 dakka top oynamadılar . dakika katlettiler resmen
  • Arsenal, Marco Reus için 110 milyon euroluk bütçe ayırdı.

Bizden başka takımda oynamaz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.