Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
35
Favori
359.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklediğim kadro değil. Maçın gidişatına göre birçok hamle şansımız var.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • arsenal iyi oynamadı bu maçta.

değişikliklerde gelmedi bayağıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 19 Kasım 2016; 17:0:52 >
  • El neny denen gerizekalı nasıl şu takımda oynuyor anlaşılacak iş değil tek yaptığı geri ve yanındakine pas vermek ileriye tek bir pas atmayan pres yapmayan hiçbir sorumluluk almayan sahada yer işgal etmekten başka bir işe yaramayan top benden çıksında nere giderse gitsin havasında wenger nesini beğenmişse bu takozun amatör ligde bile oynaması fazla bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü oyun ManU deplasmanı için iyi skor.

30 yaşındaki Monreal'in Arsenal'de işi çoktan bitmiş.

Jenkinson hiçbir şekilde Arsenal oyuncusu değil.

Ramsey orta sahada oynamadığında tüm etkisini yitiriyor.

Coq ve Elneny ile kurulan orta saha yaratıcılığını tamamen kaybediyor.

Walcott boş alan bulamadığında etkili olamıyor.

Takımda mutlaka pivot forvet olmalı.

Wenger oyunu okuyamıyor. Gole kadar takım oyundan çoktan düşmüştü ama müdahale yapmadı.

Maçın tek sevinilecek tarafı yenilmedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 19 Kasım 2016; 17:51:29 >
  • Cazorla sakat mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0-2 oynamıştım son anda kurtardık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.A.A.d city -- 19 Kasım 2016; 17:41:13 >
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Giroud bu ligin en iyi forvetidir. Kesinlikle manu da gormek isterim.

• Yine bir maçlık yorumlar,oyuncuların amatör liglik oyuncu olduğu yorumları,giroud un en iyi forvet olduğu yorumları.Benim tek diyeceğim Manu deplasmanı 1 puan gayet iyi.Chelsea,liverpool bu statta kolay kolay kazanamazlar.Gibbs sakatlığı olmadığı sürece bu takımın sol beki olmalı.Gibbs Man Utd-Arsenal Şampiyonlar Ligi yarı finalinde oynamıştı 17-18 yaşındayken.Ramsey sakatlıktan sonra yeni yeni form bulmaya başladı.Fena gitmiyoruz ama daha iyisiniz yapabiliriz.Paraya kıyıp 60-70 kağıda bir Winner alınabilir.Belki Carlos Tevez de olabilir,1.5 sezonluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Yine bir maçlık yorumlar,oyuncuların amatör liglik oyuncu olduğu yorumları,giroud un en iyi forvet olduğu yorumları.Benim tek diyeceğim Manu deplasmanı 1 puan gayet iyi.Chelsea,liverpool bu statta kolay kolay kazanamazlar.Gibbs sakatlığı olmadığı sürece bu takımın sol beki olmalı.Gibbs Man Utd-Arsenal Şampiyonlar Ligi yarı finalinde oynamıştı 17-18 yaşındayken.Ramsey sakatlıktan sonra yeni yeni form bulmaya başladı.Fena gitmiyoruz ama daha iyisiniz yapabiliriz.Paraya kıyıp 60-70 kağıda bir Winner alınabilir.Belki Carlos Tevez de olabilir,1.5 sezonluk.

Bir maçlık yorum değil neny geldiğinden beri aynı şu zamana kadar bir Barcelona'ya attığı gol var o da saçmalıklarını kapatmaya yetmez ayrıca o golden ziyade ortasaha oyuncusu gibi oynasın yeter kimse gol istemez ondan ona sıra gelene kadar akşam olur. Sen bu adamın bir maç canla başla mücadele ettiğini gördün mü nokta paslar atıp aradan adam kaçırıp ileriye kafasını kaldırıp baktığını gördün mü tek yaptığı yanındakine ve gerisindekine pas vermek o da eğer yakınsa zaten uzaksa onu bile yapmaz dediğim gibi benden çıksında bu top nereye giderse gitsin havasında ürkek oynayan Arsenal ve premier lige uymayan bir adam.Patrick vieira ve fabregas gibi ortasahalardan sonra böyle fasulyeden ortasaha Arsenal'e gitmez. Bir sonraki maçıda izleyelim bakalım bu dediklerimde haklımıyım adam resmen geldiğinden beri Avea reklamındaki fasülye gibi. Bir zahmet bas biraz adama kafanı bir kaldır kaçan varmı iki uç noktaya top gönder sadece yanındakine pas vermekle olmuyor onları bile ölmüş gibi veriyor bu adamla oynadığı sürece tüm maçlarda 10 kişiyle mücadele eder.

• Değişiklikler de geç kalındı. İlk 11 den zaten kısır bir maç geçeceği belliydi. Elneny yerine Ramsey oynasa 10 kat daha faydalı olur.
  • Elneny üst düzey bir oyuncu değil daha gelişecek noktaları var ama MU maçında %93 pas oranıyla oynamış.
  • Bellerin'den yeni sözleşme!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 21 Kasım 2016; 18:20:27 >

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 19 Kas
    Arsene Wenger: "Maçın sonucu bizim için olumlu. İki takım için de parça parça oynanan bir maçtı ve takımlar iyi savunma yaptılar."

Arsene Wenger: "Pas hızımız yeterince yüksek değildi ve akıcı da oynayamadık. Değişiklikler ile bu durumu değiştirdik."

Arsene Wenger: "Bugün de kötü duruma iyi bir karşılık verdik. Sonradan giren oyuncular fark yarattı."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 21 Kas
    Arsene Wenger: "Şili ile Çarşamba günü kıran kırana bir maç oynadıktan sonra uçak yolculuğunun ardından Sanchez'in oynadığı oyun çok iyiydi."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 21 Kas
    Arsene Wenger: "Maça Sanchez ile başlamanın nedeni rakip eksiltme özelliğine sahip olmasıydı. Bu kalitesini yansıtmasını bekledim."

-----

Berbat oynadık. O nedenle 1 puana bir şey diyemeyeceğim. Tabi maçı buraya getirende Wenger. Manu'nun gücü ortada adamların gücü bu yani. Doğru düzgün net pozisyonları yok. Neden 1 puana geldik anlamıyorum. Hocamın hatasıyla 3 puan alacağımız maçta 1 puan aldık. Burada 16186461 kere dedim. Santi veya Ramsey kesinlikle merkezde oynamalı. En kötü Xhaka kesin olmalı. Elneny - Coquelin oynadık. Bu 2 isim sırtı dönük baskı yediklerinde sudan çıkmış balığa döndüler. Coquelin görevini yine yaptı da Elneny'ye biçilen rol ona fazla geldi. Maçı izlerken 2.yarıya kesinlikle değişiklikle başlamak lazım diyordum ve bekliyordum. Gol gelmeden 5 dakika önce bağırıyor geleceğim diye. Yiyeceğimiz bariz belli ve sonunda yedik. Yedikten sonra değişiklikler geldi. Herhalde yemeseydik değişiklikte yapmayacaktık. Oyuna Giroud girdi. Alexis sola, Rambo merkeze geçti ve golü bulduk. Maça böyle başlamamak felaket, 2.yarı değişiklikle başlamamak daha büyük felaket. Maça başladığımız kadro sabaha kadar oynasa gol atamazdı. Ben bunu tv başında görüyorum. Takımın kaleye gidemediğini görüyorum. 2.yarıya dediğim düzende başlasaydık maçı kazanmıştık. Bu maç net şekilde hocama yazar.

-----

Golümüz

1-1 | Giroud -https://twitter.com/AFCTerje/status/799980876968951808

• D bey alır mısınız bu maçı?

• Çok çok zor bir maç.

• Alexis'in bacağındaki bandaj çıkarılmış. Herhangi bir sıkıntısı kalmadı.

Theo ve Ramsey de ufak sıkıntılar vardı ama ikisi de oynamak için hazır.

Perez takımla antrenmanlara başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 24 Kasım 2016; 17:37:17 >
  • 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.