Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
36
Favori
359.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genç Arsenal @gencarsenal 19 sa.19 saat önce
    Ighalo: "Bu sezon birçok zorlu savunmacı ile karşılaştığımı söyleyebilirim. Ama bir isim gerekiyorsa Koscielny."

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

Şu Giroud'u beğenmeyenler gitsin kumda oynasın. Arsenal'in en büyük kozlarından biri.

Öncelikle şunu söyleyeyim Giroud golcü santrafor değil oyunu açan santrafordur. Bugün içeriye kaç kere top indirdiğini kanatlara kaç kere boşluk açtığını sayamadım bile.

Leceisterlı oyuncuya kırmızıyı aldırması da ekstrası.

İlk goldeki Walcott'a müthiş indirdi topu bunu bir maç içinde çok kez yapıyor ama gol atmadığı için yeteri kadar takdir almıyor maalesef.

Şöyle örnek vereyim; Özil bugün son dakika yaptığı asist dışında hiç bir şey yapmadı yapmadığı gibi koşmadı da.Bana göre sahanın en kötüsüydü. Ama son dakika yaptığı asist ile rakibi darmadağın eden , kırmızı aldıran , ilk golün asistini yapan Giroud'dan daha çok takdir almıştır.

Bizim gol atan bir bitirici oyuncuya ihtiyacımız var.İsterseniz Benzema-Giroud takas yapalım.

Arsenal'in aradığı isim Higuain..

O tren kaçtı artık bizim aradığımız adam Lukaku bence

Auba arsenal de henry etkisi yaratır.

Henry etkisi yaratacak bir oyuncu yok şu anda. Auba iyi oyuncu ama kesinlikle bahsedilen paraları hak etmiyor.

@James Rodriguez Lukaku bence parçalayıcı adam

@Asil Türk Kanı Haklısın

auba hem fırsatçı hem komple forvetin karışımı gibi bir şey 4'4 lük forvet ama welbeck'i de auba ya benzetiyorum formda bir welbeck auba kadar kendinden söz ettirir hemen hemen çok benziyorlar özellik olarak. giroud ve welbeck varken bence arsenal in forvet almasına gerek yok. coq un yanına iki yönlü bir orta saha yeter arsenal e Nainggolan Marchisio Xhaka bu 3 ün birini alsın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 16 Şubat 2016; 15:43:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

Şu Giroud'u beğenmeyenler gitsin kumda oynasın. Arsenal'in en büyük kozlarından biri.

Öncelikle şunu söyleyeyim Giroud golcü santrafor değil oyunu açan santrafordur. Bugün içeriye kaç kere top indirdiğini kanatlara kaç kere boşluk açtığını sayamadım bile.

Leceisterlı oyuncuya kırmızıyı aldırması da ekstrası.

İlk goldeki Walcott'a müthiş indirdi topu bunu bir maç içinde çok kez yapıyor ama gol atmadığı için yeteri kadar takdir almıyor maalesef.

Şöyle örnek vereyim; Özil bugün son dakika yaptığı asist dışında hiç bir şey yapmadı yapmadığı gibi koşmadı da.Bana göre sahanın en kötüsüydü. Ama son dakika yaptığı asist ile rakibi darmadağın eden , kırmızı aldıran , ilk golün asistini yapan Giroud'dan daha çok takdir almıştır.

Bizim gol atan bir bitirici oyuncuya ihtiyacımız var.İsterseniz Benzema-Giroud takas yapalım.

Arsenal'in aradığı isim Higuain..

O tren kaçtı artık bizim aradığımız adam Lukaku bence

Auba arsenal de henry etkisi yaratır.

Henry etkisi yaratacak bir oyuncu yok şu anda. Auba iyi oyuncu ama kesinlikle bahsedilen paraları hak etmiyor.

@James Rodriguez Lukaku bence parçalayıcı adam

@Asil Türk Kanı Haklısın

auba hem fırsatçı hem komple forvetin karışımı gibi bir şey 4'4 lük forvet ama welbeck'i de auba ya benzetiyorum formda bir welbeck auba kadar kendinden söz ettirir hemen hemen çok benziyorlar özellik olarak. giroud ve welbeck varken bence arsenal in forvet almasına gerek yok. coq un yanına iki yönlü bir orta saha yeter arsenal e Nainggolan Marchisio Xhaka bu 3 ün birini alsın yeter.

Flamini, Arteta ve Rosicky sezon sonu gideceği için 1 orta saha alınır. Xhaka ve Rabiot'un isimleri çok geçiyor ama sezon sonu ne olur bilemem

• Arkadaşlar; yarın İspanyol burjuvalarından biri olan Real Madrid'e karşı mücadele edeceğiz. Sizden destek istiyorum. 23 Şubat'ta diğer bir burjuva olan Barcelona'ya karşı gönlüm sizinle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar; yarın İspanyol burjuvalarından biri olan Real Madrid'e karşı mücadele edeceğiz. Sizden destek istiyorum. 23 Şubat'ta diğer bir burjuva olan Barcelona'ya karşı gönlüm sizinle.

Parçalayın

• quote:

Arkadaşlar; yarın İspanyol burjuvalarından biri olan Real Madrid'e karşı mücadele edeceğiz. Sizden destek istiyorum. 23 Şubat'ta diğer bir burjuva olan Barcelona'ya karşı gönlüm sizinle.

Yav he he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ronaldo>italya ligi maalesef.
  • quote:

quote:

Parçalayın

İnşallah diyelim

• quote:

quote:

quote:

Parçalayın

İnşallah diyelim

Madrid de bir şey yok sizin orta sahanın formu ne durumda bilmiyorum ama normal şartlarda Radja'nın dağıtması lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Parçalayın

İnşallah diyelim

Madrid de bir şey yok sizin orta sahanın formu ne durumda bilmiyorum ama normal şartlarda Radja'nın dağıtması lazım.

Nainggolan yüksek ihtimalle 11 başlar. Muhtemel 11'e de koymuşlar zaten.

• quote:

barcelona burjuva değil halkın takımıdır .

Real madrid burjuvadır kralın takımıdır haklısın o konuda .
  • Arkadaslar arsenal barça macina bilet nerden bulabilirim yada satan arkadas varmidir yardimlariniz icin tesekkurler

• Ryuji_Yamazaki kullanıcısına yanıt
    Ticketbis den sanırım.

En ucuz bilet 2560 tl.

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Wenger'in basın toplantısından

- Kos'un durumu ciddi değil Hull maçında oynayabilir.

- Gabriel yarın oynayamayacak.

- Wilshere 3-4 hafta içinde dönüyor.

- Welbeck, Elneny ve Ospina yarın ilk 11 başlayacak.
  • Arteta'nın sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve uzatılmayacak. Bu nedenle önümüzdeki sezon takım kaptanı değişecek. Büyük ihtimalle yeni kaptan Cech olacak.
  • Hocammmmm

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 20 Şubat 2016; 1:41:35 >
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.