DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
^^Arsenal Fan Club^^
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Jupe Daha Az
1 Kayıtlı Üye
12.809
Cevap
38
Favori
248.888
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ^^Arsenal Fan Club^^
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      612 Mesaj
      29 Ağustos 2017 12:45:02
      Kolasinac sonrası defans ligi götürür durumda,mustafi, kos, bellerin,yeterli düzeyde, fakat orta saha büyük takımlar karşısında resmen çöküyor. rakip kaliteli olunca hiç bir şey üretemiyor.bir takımın beyni orta sahadır. arsenal şu an bunun eksikliğini yaşıyor. ramsey, xhaka, elneny, coq hiç bir zaman takımı sırtladığını görmedim.maalesef bu yılda pek bir başarı gelmez bu kadroyla.
      |
      |

gokhanakarsu@hotmail.com
      www.kirlisensor.com
    • Binbaşı
      1893 Mesaj

Android Beta Tester
      29 Ağustos 2017 13:09:43
      İhtiyar gitmeden yüzünüz gülmeyecek anlaşılan. FA Cup devam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      29 Ağustos 2017 13:12:40
      İhtiyar 3 4 3 sistemini hala utanmadan oynatmaya devam ederse Fa Cup'ı bırak AL'yi bile kazanamayız.Kupasız sezon olur gelecek yıl son yıl son kontrat diye devam ederler. Seneye Fa Cup CommenShield kupasını kazanır 4. olur ve 2 yıl uzatma alır hep böyle yapıyor.
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      29 Ağustos 2017 13:13:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Man City will make offer for Alexis Sanchez. Willing to offer Raheem Sterling to Arsenal as part of deal. 1 source says Arsenal want Aguero.

HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aguero gelsin anırırım :)

|
      |

Roma + Rio=Romario
    • 29 Ağustos 2017 15:29:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Man City will make offer for Alexis Sanchez. Willing to offer Raheem Sterling to Arsenal as part of deal. 1 source says Arsenal want Aguero.

HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 nisana daha cok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      0 Mesaj
      29 Ağustos 2017 22:05:07

Alexis içinde Temmuza daha çok var. Tabi Agüero'yu verirseniz yarından erken elinizde olur.
      |
      |
      devcitybg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3551 Mesaj
      29 Ağustos 2017 22:41:22
      Arsenal'in resmi Twitter hesabına gelen yorumlar müthiş.

|
      |

In the end, death claims us all.But the Horde will live on.
      -Sylvanas, Warchief of the Horde.
    • Teğmen
      223 Mesaj
      30 Ağustos 2017 21:36:07
      Ox gitti Yerine oyuncu alınmayacak çünkü bütçe yokmuş. Bu transfer dönemi harcanan para 46 milyon pound satıştan kazanılan para 73 milyon pound. Arsenal taraftarlığımı sonlandırıyorum arkadaşlar zengin bir kulup eksiği var fakat FANTEZİ amaçlı transfer yapmıyorsa ben burada kendimi kanser edemem. Ya MANU ya da ManCity ye geçeceğim. Size mutluluklar ve keyifli 8.'likler.

Roma + Rio=Romario
    • Yüzbaşı
      531 Mesaj
      30 Ağustos 2017 21:41:40
      Yazık la Arsenal'in düştüğü duruma bak.Alexis,Lacazette,Özil,Cech hariç top class adam kalmadı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      727 Mesaj
      30 Ağustos 2017 21:45:36
      Gibbs i satacağına Monreali satsaydın ya Wenger.Nasıl bir transfer politikası izliyorsun sen ya.
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      30 Ağustos 2017 22:10:45
      Ross Barkleyi alsa ya 25 milyona. Everton satacak takım arıyor.

|
      |

Roma + Rio=Romario
    • Er
      0 Mesaj
      31 Ağustos 2017 01:02:53

Fantezi ile alakası yok. Oyuncular son gün gideceği tutuyor her zaman. Zengin klüp diyorsun bu takım kendisini ne Araplara satarak zengin oldu ne de Kraliyet takımı olarak zengin oldu. Oyuncular için takım tutuyorsan sürekli takım değiştirirsin benden söylemesi. Her takımın iyi kötü sezonu vardır. MANU'nun kazandığı maçlara bak. Leicester'ı stopersiz ve aptal bir sistemli bile yendik düşün artık ne kadar kötü olduğunu. Manchester City'i tutanlara bak istersen 2010 öncesini konuşurlar mı? Çoğu sırf Agüero var diye tutuyor bunu da belli etmezler. Tabi karar senin bu önemsenecek durum değil çünkü herkes her zaman kararını değiştirebilme hakkını sahiptir kimse sana birşey diyemez kusura bakma ama sen sırf transfer yapılmıyor diye takım değiştirirsen bir kaç yıl sonra tekrar değiştirirsin ve bu böyle devam eder benden söylemesi. Ben Arsenal'in 8-2 yenildiği maçtada Arsenalli idim Chelsea'ye 6-0 yenildiği maçta Arsenal'li oldum. Takım değiştirmene kimse birşey diyemez ama nedenin çok saçma. Tabi herkesin kararı kendine. Tutacağın takım yüzünü güldürür inşallah.
      |
      |
      QualityDommage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3980 Mesaj
      31 Ağustos 2017 02:03:49
      quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Ox gitti Yerine oyuncu alınmayacak çünkü bütçe yokmuş. Bu transfer dönemi harcanan para 46 milyon pound satıştan kazanılan para 73 milyon pound. Arsenal taraftarlığımı sonlandırıyorum arkadaşlar zengin bir kulup eksiği var fakat FANTEZİ amaçlı transfer yapmıyorsa ben burada kendimi kanser edemem. Ya MANU ya da ManCity ye geçeceğim. Size mutluluklar ve keyifli 8.'likler.

hey amigo come to tottenham

PSN : facxx96
      For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege -Battlefield 1 - Fifa 18 - NBA 2K18 - Injustice Gods Among Us - NHL 15 - NFL 17
    • Teğmen
      223 Mesaj
      31 Ağustos 2017 02:21:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Captial F

Fantezi ile alakası yok. Oyuncular son gün gideceği tutuyor her zaman. Zengin klüp diyorsun bu takım kendisini ne Araplara satarak zengin oldu ne de Kraliyet takımı olarak zengin oldu. Oyuncular için takım tutuyorsan sürekli takım değiştirirsin benden söylemesi. Her takımın iyi kötü sezonu vardır. MANU'nun kazandığı maçlara bak. Leicester'ı stopersiz ve aptal bir sistemli bile yendik düşün artık ne kadar kötü olduğunu. Manchester City'i tutanlara bak istersen 2010 öncesini konuşurlar mı? Çoğu sırf Agüero var diye tutuyor bunu da belli etmezler. Tabi karar senin bu önemsenecek durum değil çünkü herkes her zaman kararını değiştirebilme hakkını sahiptir kimse sana birşey diyemez kusura bakma ama sen sırf transfer yapılmıyor diye takım değiştirirsen bir kaç yıl sonra tekrar değiştirirsin ve bu böyle devam eder benden söylemesi. Ben Arsenal'in 8-2 yenildiği maçtada Arsenalli idim Chelsea'ye 6-0 yenildiği maçta Arsenal'li oldum. Takım değiştirmene kimse birşey diyemez ama nedenin çok saçma. Tabi herkesin kararı kendine. Tutacağın takım yüzünü güldürür inşallah.

Hocam yok takım değiştirme çok sinirliydim bugün. Şu hayatta 2 takım tutuyorum Fenerbahçe ve Arsenal. İkisi de kanser etti. Bıkkınlık geldi artık. Tabiki bırakmayacağım fakat takımın eksikleri ortada. Kardasın ve paran var. Kapatsana gediklerini. Al Naingolanı al Fabinhohu veya William Carvalho'yu. Yani çok ilginç. Bu arada 6-0 lık maçı dün gibi hatırlıyorum hakem yanlış oyuncuyu atmıştı Ox yapmıştı sanırsam kırmızılık hareketi Gibbs atılmıştı.

|
      |

Roma + Rio=Romario
    • Teğmen
      223 Mesaj
      31 Ağustos 2017 02:23:47
      quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Alıntıları Göster

hey amigo come to tottenham

Hocam Pochettino reyiz Sağ tarafı sattı gerçi Trippier iyi fakat yedeği yok. Orta Alanda Dembele-Wanyama ikilisinden biri yerine bir süperstar alınabilirdi. Ve Janssen ne verecek bu sezon bakalım. Tottenham daha usturuplu fakat o da kanser😂

|
      |

Roma + Rio=Romario
    • 31 Ağustos 2017 08:37:36
      70 milyon neyinize yetmiyor? Aslinda 1 sezon bekleyip beleşe almak vardi

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      31 Ağustos 2017 09:58:42
      Arsenal niye para harcamiyor? Bankada cok parasi var diyorlardı. Borcu mu var Arsenalin?

Ben olsam, Wengeri kovup, Nagelsmani getirirdim.
      |
      |

• Binbaşı
      1866 Mesaj

iOS Beta Tester
      31 Ağustos 2017 13:07:04

Yazılanlara istinaden bu görseli paylaşıyorum.

Once a Gunner, Always a Gunner.

|
      |
      Bahsedilenler: Captial F

• Er
      0 Mesaj
      31 Ağustos 2017 13:31:37
      Chamberlain'in gidişini sevinen bir tek benim galiba. Şutları ve pasları berbat. Liverpool'da yedek başlar. Mane ve Salah'ın sakatlık problemi olmadığı müddetçe ilk 11'i rüyasında görür anca Fa Cup EFL cup ta köy takımlarına karşı ilk 11 başlar. Bu gün transfer döneminde son gün. Bakalım süpriz olacak mı? Liverpool Chamberlain'i alarak Lemar'dan vazgeçti. Wenger Lemar + Draxler süprizi yapabilir mi? 2013'de Özil 2014 Alexis 2015 Cech 2016 Mustafi. Walcott'tan iyi yedek olur en azından kalecilere karşı bire birde gayet iyi. 3 Stoper mevcut Kos Mustafi Holding gerekirse (Chambers oynayabiliyor). Son olarak bu takımda ilk gidecek kişi varsa o da Jenkinson'dur. Manu maçında yaptıkları yüzünden hala sinirliyim.

• Yüzbaşı
      684 Mesaj
      31 Ağustos 2017 14:50:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Captial F

Chamberlain'in gidişini sevinen bir tek benim galiba. Şutları ve pasları berbat. Liverpool'da yedek başlar. Mane ve Salah'ın sakatlık problemi olmadığı müddetçe ilk 11'i rüyasında görür anca Fa Cup EFL cup ta köy takımlarına karşı ilk 11 başlar. Bu gün transfer döneminde son gün. Bakalım süpriz olacak mı? Liverpool Chamberlain'i alarak Lemar'dan vazgeçti. Wenger Lemar + Draxler süprizi yapabilir mi? 2013'de Özil 2014 Alexis 2015 Cech 2016 Mustafi. Walcott'tan iyi yedek olur en azından kalecilere karşı bire birde gayet iyi. 3 Stoper mevcut Kos Mustafi Holding gerekirse (Chambers oynayabiliyor). Son olarak bu takımda ilk gidecek kişi varsa o da Jenkinson'dur. Manu maçında yaptıkları yüzünden hala sinirliyim.

Draxler geldi gibi. Ayrıca ben Nelson ve Iwobi'ye güveniyorum. İleri hattan ziyade Dm ve Cb eksikliginiin oldugunu dusunuyorum. Parayı W.Carvalho'ya bassak keske.

Mustafi de ayrilabilir her an. Evans Mustafi'den 2 gomlek ustun, keske gelse. Ben United'da da begenirdim kendisi. Underrated bir oyuncu.

That is according to BBC Sport reporter David Ornstein.

He tweeted: “Arsenal have no plans to replace AOC & no money for major signings, but only way Sanchez leaves is if #AFC get massive money & replacement.”

Takımın nasıl parasının olmadıgını anlamıyorum. Pl'de hayvan gibi yayın geliri aliyorsun. En yuksek bilet fiyatı bizde. West,Bou vs gibi takimlar bile 50-60 m harcayabiliyor.

Sanchez gitmek istiyorsa nazini cekmezler umarim, verin gitsin. Takimda bulunmak istemeyen Sanchez yerine, big17 yi izlerim.

Sterling,Mahrez,Lemar,Draxler,Evans ismi gecen oyuncular. Dm pozisyonunda hic isim gecmiyor. Gercekten cok büyük hata olur. Ramsay,Xhaka,Coq 3lüsüne kalıyoruz. Ramsay zaten 2 ay sonra sakatlanacak. Saglam bir Dm almamiz lazim kesinlikle.Yaptigimiz son dakika transferlerinde basarisiz oluyoruz genelde ama bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesis Statement -- 31 Ağustos 2017; 14:51:33 >

Need it want it you never gonna get it cause really what you're after is a fictional desire.

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.