Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.788
Cevap
36
Favori
359.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyar gitmeden yüzünüz gülmeyecek anlaşılan. FA Cup devam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyar 3 4 3 sistemini hala utanmadan oynatmaya devam ederse Fa Cup'ı bırak AL'yi bile kazanamayız.Kupasız sezon olur gelecek yıl son yıl son kontrat diye devam ederler. Seneye Fa Cup CommenShield kupasını kazanır 4. olur ve 2 yıl uzatma alır hep böyle yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Man City will make offer for Alexis Sanchez. Willing to offer Raheem Sterling to Arsenal as part of deal. 1 source says Arsenal want Aguero.

HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aguero gelsin anırırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Man City will make offer for Alexis Sanchez. Willing to offer Raheem Sterling to Arsenal as part of deal. 1 source says Arsenal want Aguero.

HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 nisana daha cok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexis içinde Temmuza daha çok var. Tabi Agüero'yu verirseniz yarından erken elinizde olur.
  • Arsenal'in resmi Twitter hesabına gelen yorumlar müthiş.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• Ox gitti Yerine oyuncu alınmayacak çünkü bütçe yokmuş. Bu transfer dönemi harcanan para 46 milyon pound satıştan kazanılan para 73 milyon pound. Arsenal taraftarlığımı sonlandırıyorum arkadaşlar zengin bir kulup eksiği var fakat FANTEZİ amaçlı transfer yapmıyorsa ben burada kendimi kanser edemem. Ya MANU ya da ManCity ye geçeceğim. Size mutluluklar ve keyifli 8.'likler.

• Yazık la Arsenal'in düştüğü duruma bak.Alexis,Lacazette,Özil,Cech hariç top class adam kalmadı.
  • Gibbs i satacağına Monreali satsaydın ya Wenger.Nasıl bir transfer politikası izliyorsun sen ya.
  • Ross Barkleyi alsa ya 25 milyona. Everton satacak takım arıyor.

• QualityDommage kullanıcısına yanıt
    Fantezi ile alakası yok. Oyuncular son gün gideceği tutuyor her zaman. Zengin klüp diyorsun bu takım kendisini ne Araplara satarak zengin oldu ne de Kraliyet takımı olarak zengin oldu. Oyuncular için takım tutuyorsan sürekli takım değiştirirsin benden söylemesi. Her takımın iyi kötü sezonu vardır. MANU'nun kazandığı maçlara bak. Leicester'ı stopersiz ve aptal bir sistemli bile yendik düşün artık ne kadar kötü olduğunu. Manchester City'i tutanlara bak istersen 2010 öncesini konuşurlar mı? Çoğu sırf Agüero var diye tutuyor bunu da belli etmezler. Tabi karar senin bu önemsenecek durum değil çünkü herkes her zaman kararını değiştirebilme hakkını sahiptir kimse sana birşey diyemez kusura bakma ama sen sırf transfer yapılmıyor diye takım değiştirirsen bir kaç yıl sonra tekrar değiştirirsin ve bu böyle devam eder benden söylemesi. Ben Arsenal'in 8-2 yenildiği maçtada Arsenalli idim Chelsea'ye 6-0 yenildiği maçta Arsenal'li oldum. Takım değiştirmene kimse birşey diyemez ama nedenin çok saçma. Tabi herkesin kararı kendine. Tutacağın takım yüzünü güldürür inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Ox gitti Yerine oyuncu alınmayacak çünkü bütçe yokmuş. Bu transfer dönemi harcanan para 46 milyon pound satıştan kazanılan para 73 milyon pound. Arsenal taraftarlığımı sonlandırıyorum arkadaşlar zengin bir kulup eksiği var fakat FANTEZİ amaçlı transfer yapmıyorsa ben burada kendimi kanser edemem. Ya MANU ya da ManCity ye geçeceğim. Size mutluluklar ve keyifli 8.'likler.

hey amigo come to tottenham
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captial F

Fantezi ile alakası yok. Oyuncular son gün gideceği tutuyor her zaman. Zengin klüp diyorsun bu takım kendisini ne Araplara satarak zengin oldu ne de Kraliyet takımı olarak zengin oldu. Oyuncular için takım tutuyorsan sürekli takım değiştirirsin benden söylemesi. Her takımın iyi kötü sezonu vardır. MANU'nun kazandığı maçlara bak. Leicester'ı stopersiz ve aptal bir sistemli bile yendik düşün artık ne kadar kötü olduğunu. Manchester City'i tutanlara bak istersen 2010 öncesini konuşurlar mı? Çoğu sırf Agüero var diye tutuyor bunu da belli etmezler. Tabi karar senin bu önemsenecek durum değil çünkü herkes her zaman kararını değiştirebilme hakkını sahiptir kimse sana birşey diyemez kusura bakma ama sen sırf transfer yapılmıyor diye takım değiştirirsen bir kaç yıl sonra tekrar değiştirirsin ve bu böyle devam eder benden söylemesi. Ben Arsenal'in 8-2 yenildiği maçtada Arsenalli idim Chelsea'ye 6-0 yenildiği maçta Arsenal'li oldum. Takım değiştirmene kimse birşey diyemez ama nedenin çok saçma. Tabi herkesin kararı kendine. Tutacağın takım yüzünü güldürür inşallah.

Hocam yok takım değiştirme çok sinirliydim bugün. Şu hayatta 2 takım tutuyorum Fenerbahçe ve Arsenal. İkisi de kanser etti. Bıkkınlık geldi artık. Tabiki bırakmayacağım fakat takımın eksikleri ortada. Kardasın ve paran var. Kapatsana gediklerini. Al Naingolanı al Fabinhohu veya William Carvalho'yu. Yani çok ilginç. Bu arada 6-0 lık maçı dün gibi hatırlıyorum hakem yanlış oyuncuyu atmıştı Ox yapmıştı sanırsam kırmızılık hareketi Gibbs atılmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Ox gitti Yerine oyuncu alınmayacak çünkü bütçe yokmuş. Bu transfer dönemi harcanan para 46 milyon pound satıştan kazanılan para 73 milyon pound. Arsenal taraftarlığımı sonlandırıyorum arkadaşlar zengin bir kulup eksiği var fakat FANTEZİ amaçlı transfer yapmıyorsa ben burada kendimi kanser edemem. Ya MANU ya da ManCity ye geçeceğim. Size mutluluklar ve keyifli 8.'likler.

hey amigo come to tottenham

Hocam Pochettino reyiz Sağ tarafı sattı gerçi Trippier iyi fakat yedeği yok. Orta Alanda Dembele-Wanyama ikilisinden biri yerine bir süperstar alınabilirdi. Ve Janssen ne verecek bu sezon bakalım. Tottenham daha usturuplu fakat o da kanser😂

• 70 milyon neyinize yetmiyor? Aslinda 1 sezon bekleyip beleşe almak vardi

• Arsenal niye para harcamiyor? Bankada cok parasi var diyorlardı. Borcu mu var Arsenalin?

Ben olsam, Wengeri kovup, Nagelsmani getirirdim.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Yazılanlara istinaden bu görseli paylaşıyorum.

Once a Gunner, Always a Gunner.

• Chamberlain'in gidişini sevinen bir tek benim galiba. Şutları ve pasları berbat. Liverpool'da yedek başlar. Mane ve Salah'ın sakatlık problemi olmadığı müddetçe ilk 11'i rüyasında görür anca Fa Cup EFL cup ta köy takımlarına karşı ilk 11 başlar. Bu gün transfer döneminde son gün. Bakalım süpriz olacak mı? Liverpool Chamberlain'i alarak Lemar'dan vazgeçti. Wenger Lemar + Draxler süprizi yapabilir mi? 2013'de Özil 2014 Alexis 2015 Cech 2016 Mustafi. Walcott'tan iyi yedek olur en azından kalecilere karşı bire birde gayet iyi. 3 Stoper mevcut Kos Mustafi Holding gerekirse (Chambers oynayabiliyor). Son olarak bu takımda ilk gidecek kişi varsa o da Jenkinson'dur. Manu maçında yaptıkları yüzünden hala sinirliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captial F

Chamberlain'in gidişini sevinen bir tek benim galiba. Şutları ve pasları berbat. Liverpool'da yedek başlar. Mane ve Salah'ın sakatlık problemi olmadığı müddetçe ilk 11'i rüyasında görür anca Fa Cup EFL cup ta köy takımlarına karşı ilk 11 başlar. Bu gün transfer döneminde son gün. Bakalım süpriz olacak mı? Liverpool Chamberlain'i alarak Lemar'dan vazgeçti. Wenger Lemar + Draxler süprizi yapabilir mi? 2013'de Özil 2014 Alexis 2015 Cech 2016 Mustafi. Walcott'tan iyi yedek olur en azından kalecilere karşı bire birde gayet iyi. 3 Stoper mevcut Kos Mustafi Holding gerekirse (Chambers oynayabiliyor). Son olarak bu takımda ilk gidecek kişi varsa o da Jenkinson'dur. Manu maçında yaptıkları yüzünden hala sinirliyim.

Draxler geldi gibi. Ayrıca ben Nelson ve Iwobi'ye güveniyorum. İleri hattan ziyade Dm ve Cb eksikliginiin oldugunu dusunuyorum. Parayı W.Carvalho'ya bassak keske.

Mustafi de ayrilabilir her an. Evans Mustafi'den 2 gomlek ustun, keske gelse. Ben United'da da begenirdim kendisi. Underrated bir oyuncu.

That is according to BBC Sport reporter David Ornstein.

He tweeted: “Arsenal have no plans to replace AOC & no money for major signings, but only way Sanchez leaves is if #AFC get massive money & replacement.”

Takımın nasıl parasının olmadıgını anlamıyorum. Pl'de hayvan gibi yayın geliri aliyorsun. En yuksek bilet fiyatı bizde. West,Bou vs gibi takimlar bile 50-60 m harcayabiliyor.

Sanchez gitmek istiyorsa nazini cekmezler umarim, verin gitsin. Takimda bulunmak istemeyen Sanchez yerine, big17 yi izlerim.

Sterling,Mahrez,Lemar,Draxler,Evans ismi gecen oyuncular. Dm pozisyonunda hic isim gecmiyor. Gercekten cok büyük hata olur. Ramsay,Xhaka,Coq 3lüsüne kalıyoruz. Ramsay zaten 2 ay sonra sakatlanacak. Saglam bir Dm almamiz lazim kesinlikle.Yaptigimiz son dakika transferlerinde basarisiz oluyoruz genelde ama bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesis Statement -- 31 Ağustos 2017; 14:51:33 >

• Thesis Statement kullanıcısına yanıt
    Şu kadro olsa şampiyonlukta iddiamız olur.
    ------ Cech----------
    Bellerin---Mustafi---Koscienly-----Kolasinac
    --------Weigl---Ramsey---------------------
    ------------Mesut-------------------------
    Alexis-------Lacazette----------Draxler

Yedekler: Giroud , Nelson , İwobi , Monreal , Chambers , Holding , Walcott , Xhaka , Ospina , Welbeck , Coqulein , Elneny
    Draxler yerine Lemar da olabilir. Ne Draxler ne Lemar yedek bırakabilecek futbolcular değil. İkisi gelirse Alexis kesin gider. Wilshere yazmamamın nedeni Real Betis'e kiralık gitmesi. Cazorla ise çok sakatlanıyor 1 ay oynayıp 6 ay sakat. Weigl çok sağlam futbolcu hem geç 21 yaşında. Son 8.5 saat bakalım nolacak.
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.