Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene takımımdan çok umutluyum.Özellikle Atiba dün kusursuzdu bu takım iyi işler çıkaracak inşallah.
  • Yazık oldu, takım idare eder ama meyve vermiyor, cl ligi için 1-2 yıldız daha lazımdı, uefa ve ligde iş yapar bu kadro.
    Gs da kendini toplamazsa asansör yaparlar cl de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir galatasarayli olarak artık bu taraftarların durmadan birbirlerine küfürler yağdırmasından bıktım. Dün akşam ki maçtan ciddi anlamda keyif aldım. Hatta son dakikalarda sinir stres sahibi oldum. Keşke beşiktaş gruplara kalsaydı. Şu kimse gruplara kalmasın tüm para bize gelsin diyen gs taraftarları acaba ingilterede ıspanyadakiler nasıl para kazanıyorlar. Yönetim doğru çalışsın heryerden para kazanılır.

• beyler bu yönetimle bu kadar uefada daha iyi olacağımızı düşünüyorum.Sadece üzüntüm kansızlara gidecek olan 7.8 milyon TL :(
  • Yönetim yüzünden elendik...sağ bek resmen kanayan yaramız adamlar bir transfer yapmadılar ortha sahada aynı durumda bunları görüp, bilip hala bu takımdan fazlasını beklemek maalesef olmaz. Sonuçta rakip Arsenal her ne kadar iyide oynasak eksikler çok fazla sırıtıyordu anlamadığım şey yönetim en azından Feyenoordu eledikten sonra takımdaki azimi ve potansiyeli görüp o zamana transferi yetiştirmemesiydi, tamamen yönetim suçlu eldekiyle bu kadar olur ha Arsenal gibi bir takıma karşı böyle oynayabiliyorsak Beşiktaş çok iyi yerlerde olur bu sene.
  • Beşiktaş'ı oynadığı iki maçtada tebrik etmek lazım. Arsenal büyük takım olma avantajı ile turu geçti. Bu tür maçlarda ne yaparsanız yapın büyük takımlar bir şekilde maçı alıyor.

Üzülmeye gerek yok Avrupa Ligi'nde Avrupa Ligi'ne katılacak takımlarıda göz önüne alırsak en kötü çeyrek final görecektir Beşiktaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbalanque

Yönetim yüzünden elendik...sağ bek resmen kanayan yaramız adamlar bir transfer yapmadılar ortha sahada aynı durumda bunları görüp, bilip hala bu takımdan fazlasını beklemek maalesef olmaz. Sonuçta rakip Arsenal her ne kadar iyide oynasak eksikler çok fazla sırıtıyordu anlamadığım şey yönetim en azından Feyenoordu eledikten sonra takımdaki azimi ve potansiyeli görüp o zamana transferi yetiştirmemesiydi, tamamen yönetim suçlu eldekiyle bu kadar olur ha Arsenal gibi bir takıma karşı böyle oynayabiliyorsak Beşiktaş çok iyi yerlerde olur bu sene.

Ali Ece sıkça buna değindi. Arsenal'i eleseydik 24 Milyon gelecekti. Zaten sağ bekin parası fazlasıyla çıkacaktı. Yönetim çok ağır bu konularda. Koskaca Beşiktaş'ın sağ beki yok arkadaş.

• Hangi maçları izlediniz hocam? Kanallar karışmış.
  • Hakemi vermediği penaltı için şikayet edemiyor muyuz ?
  • bu takıma 2 yaratıcı adam , demba ba nın yanına bir süper forvet birde ok gibi gidip iyi orta yapan gerektiğinde şut atan gol atan sağ bek lazım. yoksa yok. olmuyor bu işler bu kadroyla. oğuzhan olcay gökhan veli necip bunlarla olacak işler değil.
  • Beşiktaş adına üzüldüm.Hem Arsenal'i böyle yakalamışken turu atlayamamak gerçekten üzücü.Avrupa liginde daha beklentimiz daha yüksek.
  • Kısa bir süre de olsa maçı izledim.Beşiktaş gerçekten harika oynuyordu.Sanırım 2 penaltı verilmemiş.Hayırlısı olsun diyorum.Başarılar.
  • Maç beşiktaşın hakkıydı , İzlerken gururlandıran maçtır
  • Bencede iyi oynadı beşiktaş bu sene iyi işler yapar uefada.

• DK 45 olmuş.

Hakem düdük çaldı çalacak.

Orada Olcay Şahan:

Top dönerde bana gelirse hızla çıkarım.

tipik orta saha oyuncusu mantığıyla düşünmeyip yerini boşaltmasa, kale ile iki Arsenallinin arasında kalacaktı.

Orda kalsa Olcay daha önce topa müdahale edebilirdi.

Ya da o topa o şekilde tehlikeli vuruş yapılamazdı.

Siz HAla Tolga'yı eleştiriyorsunuz.

7.32 metre x 2.44 metre ölçülerinde bir alanı kapatmaya çalışıyorken, hiç bir kaleci el -vücut - ayak hakimiyeti konusunda seçim yapmaz. (Peter Schmeichel - Oliver Kahn gibi pisikopatlar hariç)
  • outcast33 kullanıcısına yanıt
    tolga'yı eleştirdiğimi nerden çıkardın? herkes hata yapabilir sahada. zor atmosferde + baskıda oynuyorsun. duran topta kaleci çift yumruk mu yapar yoksa elle kontrolü mü tercih eder? kalecinin bilmesi gereken şeyler var. kendi oyuncumuzun hatasını söyleyemeyeceksek objektif olamayız.

•  Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç

Şerefli taraftarlar kazandı.

• Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaşı tebrik ediyorum. Son düdüğe kadar mücadele ettiler. NTVSpor'da biri demişti. İki öneleme geçip gruplara kalmak UEFA Avrupa Ligi Şampiyonluğu kadar zor bir şey diye. Aynen öyle. Şuan 4 büyükler arasında en hazır takım Beşiktaş. Bu yıl bence şampiyonluğun da favorisi Beşiktaş. Zaten UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş için daha iyi. Ha borç filan o ayrı konu. Ben başarı olarak dedim. İşin farklı boyutları da var borç gibi, popülarite gibi. Onlar ayrı. Ben Beşiktaş'tan Çeyrek Final bekliyorum bu yıl.

Tekrar Tebrikler ve Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

tolga'yı eleştirdiğimi nerden çıkardın? herkes hata yapabilir sahada. zor atmosferde + baskıda oynuyorsun. duran topta kaleci çift yumruk mu yapar yoksa elle kontrolü mü tercih eder? kalecinin bilmesi gereken şeyler var. kendi oyuncumuzun hatasını söyleyemeyeceksek objektif olamayız.

O kocaman kalede kalecilik deneyimi olmayanın Tolga'ya o topu çıkarırdı demesi anlamsız geliyor.

Maçın özetini bir daha izletin.

Gol anında Olcay ileri çıkmasa Alexis ile eşleşmiş durumda.

Hata tamamen Olcay'ındır.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.