Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demba Ba nasıl vuramadı o topa hala şaşıyorum.1 saniye bile yok saliselerle sıyırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

helal olsun arsenal a

alın teriyle kazandı adamlar

Alın teriylemi? sidik zoru ilemi? sende bayağı terlemişsin galiba,gitte biraz kurulan

koskoca arsenal karşısında tur geçme hayalleri kuran ben değilim
    yatarak izledim maçımı ohhhh

Keske sende bizimle birlikte hayal kursaydin, belki gerceklesirdi birlikte sevinirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun çocuklar. Yüreğini ortaya koyan takıma can feda. Varsın gitmeyelim cl'ye. Bu takımı uzun zaman sonra böyle yürekli oynamasını gördüm ya o yeter. Wenger akıllanmıştır artık. Bi taraftarları boncuk boncuk terledi.
  • ama biz yabancı kuralına göre plan yapmıştık yaee.. 3 yabancıyla oynadık yerlilerimiz iyi yae...
  • Şaka maka Ba kafayı vursa olay bitiyordu güçlü takımları yenmek için birazda şans gerekiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Ulan bi fenerli olarak ne kadar üzüldüm ya şu sonuca hayırlısı uefayamı gidiyor şimdi yoksa evemi dönüyor beşiktaş

UEFA.

Direk gruplaramı kaldı ön eleme vs varmı hocam?
  • Wilshere İngiliz kanalında ilk yarıda Motta'nın penaltı pozisyonunda oyuncuya teması olduğunu ama hakem düdük çalmadığı için şanslı olduklarını söyledi. Ardından muhabir Wilshere'ın bu yorumunu Wenger'e aktardı, o da hakem penaltı vermediği için şanslı sayılabileceklerini belirtti.

İkisi de Beşiktaş'ın çok iyi, çok dirençli bir takım olduğunu, çok zorlandıklarını söylediler. Wilshere hayatında hiç son dakikalardaki kadar gergin (kaybetme korkusu anlamında) bir maç oynamadığını söyledi.
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    Direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

ama biz yabancı kuralına göre plan yapmıştık yaee.. 3 yabancıyla oynadık yerlilerimiz iyi yae...

• quote:

ama biz yabancı kuralına göre plan yapmıştık yaee.. 3 yabancıyla oynadık yerlilerimiz iyi yae...

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxy54

2 maçtada bjk gerçekten çok iyi oynadı. Bu sene şampiyon olabilir.

+1

eğer galatasaray ve fenerbahçe süper kupadaki gibi olursa sezon boyunca, beşiktaş şampiyonluk yarışında yalnız kalıyor. gereksiz puan kayıpları yaşamazsa beşiktaş şampiyon olacak gibi şuanki çizgiye bakılırsa.
  • quote:

Sampiyonlar liginde basarilar hocam, insaallah real, barca, atletico, bayern gelmez :) ya da arsenal gelir umarimda bizim yerimize siz bi oynarsiniz artik gosterirsiniz tum dunyaya nasil oynanirmis diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Ulan bi fenerli olarak ne kadar üzüldüm ya şu sonuca hayırlısı uefayamı gidiyor şimdi yoksa evemi dönüyor beşiktaş

UEFA.

Direk gruplaramı kaldı ön eleme vs varmı hocam?

Hayır yok cuma günü kura çekimine katılacak Karabükle Trabzon elerlerse onlarla birlikte gruplarda mücadele edecek.
  • Yeni BARCELONAMIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUn forma renginden tut tek pasından tut ben böyle bir takım görmedim Beşiktaş oneydi be sanki barcelona gertisi gelecktşr 10 senekik takım hepsi genç YUPİİ çok mutluyum UEfa BEŞİKTAŞIN gerisdide gelcek görün izleyin ölümüne BEŞİKTAŞ BUDAHA BAŞLANGIÇ İZLEMEYE DEVAM EDİN
  • 10 kişi kalmış rakibe bırak gol atmayı pozisyona giremiyorsun.Gol atman gereken maçta Necip giriyor.Gol atacak tek oyuncun Demba ba ona da top gelmiyor.Gelirse şansa gelip öyle pozisyon buluyorsun.Bu takımın 6 aydır 10 numara ve sağ bek eksikliği biliniyor,bunlara rağmen hala transfer yapılmıyor.Transfer kriteri gruplara kalmak mı ? Gruplara kaldığımız zaman mı yapacaktınız transferi ? Ozaman hiç yapmayın zaten.

Gökhan Töreye sövmeyin.Gökhan herzaman buydu.Büyük maçlarda yapabileceği en büyük şey güzel bir orta açmak.Fazlasını beklemeyin.
  • Bi yenemedik şu ingilizleri ah demba ba çakacaktın o kafayı biticekti bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

Wilshere İngiliz kanalında ilk yarıda Motta'nın penaltı pozisyonunda oyuncuya teması olduğunu ama hakem düdük çalmadığı için şanslı olduklarını söyledi. Ardından muhabir Wilshere'ın bu yorumunu Wenger'e aktardı, o da hakem penaltı vermediği için şanslı sayılabileceklerini belirtti.

İkisi de Beşiktaş'ın çok iyi, çok dirençli bir takım olduğunu, çok zorlandıklarını söylediler. Wilshere hayatında hiç son dakikalardaki kadar gergin (kaybetme korkusu anlamında) bir maç oynamadığını söyledi.

Koyu Gs'liyim ama bu kaliteli oyunlar için gerçekten tebrik etmek lazım BJK'yi. Birçok bjklidende daha çok heyecanlandım maç içinde .. BJK eğer böyle giderse uefada cidden çok iyi yerlere gelir. Birde eğer Bjk "Ya arsenali zaten zor eleriz Ofansif Ortasaha almak mantıklı değil" diye düşünceyle almadıysa yazık etmiş. Çünkü Ba geri gelip orayı koordine etmeyede çalışıyordu aynı zamanda.

Motta yerine bir sağ bek solada İsmail olsa birde ilk maçta Hutchinson oynasa çok çok iyi olurmuş Bjk için. neyse artık bitti Şl. Uefa da başarılar dilemek lazım.
  • Adam gibi bir orta saha alsalardı sonuç farklı olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tristam

Wilshere İngiliz kanalında ilk yarıda Motta'nın penaltı pozisyonunda oyuncuya teması olduğunu ama hakem düdük çalmadığı için şanslı olduklarını söyledi. Ardından muhabir Wilshere'ın bu yorumunu Wenger'e aktardı, o da hakem penaltı vermediği için şanslı sayılabileceklerini belirtti.

alman routers cnn cvv bvv dff gsy bilimum bütün aleme demeç veren ingilizler; çok iyi bir takımla oynadık,güçlü dirençli bir takımla oynadık ama istediğimizi aldık lay lay lommm

-oha lan bize güçlü dirençli dediler vayyys çok zorlamışız zor maç olmuşmuş bir de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

helal olsun arsenal a

alın teriyle kazandı adamlar

Alın teriylemi? sidik zoru ilemi? sende bayağı terlemişsin galiba,gitte biraz kurulan

koskoca arsenal karşısında tur geçme hayalleri kuran ben değilim
    yatarak izledim maçımı ohhhh

3. Lig takımından 4 yiyen takımı destekleyen mi söylüyor bunu?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.