Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin*

Ulan bi fenerli olarak ne kadar üzüldüm ya şu sonuca hayırlısı uefayamı gidiyor şimdi yoksa evemi dönüyor beşiktaş

UEFA.
  • Helal olsun takıma harika oynadı, deplesman olmasına ragmen uefa bızı bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük alkış Slaven Bilic'e
  • Beşiktaş ligde 2.olup direk gitseydi keşke. Galatasaray bu arsenal i rahat elerdi.2 takımla giderdik cl ye

• bir çeyrek final bekliyorum artık gruplar zor veya kolay bilmem artık aşmamız lazım bunları.
  • O değil de, Malmö bile gruplara kalmış.

Bu Play-Off aşamasındaki eşleşmeler gerçekten saçma. Diğer maçlara bak, bir de Beşiktaş-Arsenal'e.

Şu an da Bulgaristan takımı Ludogorets, Bükreş ile uzatmaları oynuyor. Eleyip, gruplara kalma ihtimalleri yok değil. Avrupa Ligi'nde iyi işler çıkardılar. Yine de bu takımların bile gruplara kalıp, Beşiktaş'ın iki maçta da sadece adı olan Arsenal'a kılpayı elenmesi sinir bozuyor.
  • İlk maç gerçekten bu turu haketmişti beşiktaş ama bazen futbol şans işte arkadaş,bu maç son 20 dakika demba ba'nın kaçırdığı kafa şutu dışında girişim dahi yok.bir galatasaraylı olarak galatasaray olsun beşiktaş olsun hep aynı pozisyonları deniyoruz a-b-c-d den girebiliriz diye bir sistemimiz yok ki.dümdüz futbolculara sahibiz.türkiye ligi için kadroları oluşturduğumuz apaçık ortada olunca sonuçta böyle oluyor.şu maçı o kadar heyecanla izledim o kdar umutlandım sonuç böyle oluyor ya hayata küsüyorum.
  • Şunu anladım eğer evinde gol atamıyorsan bir Türk takımının turu geçmesi mucize.Hiç yoktan İstanbulda o beleş pozisyonları kaçırmasaydık bunlar başımıza gelmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G€§€

Beşiktaş ligde 2.olup direk gitseydi keşke. Galatasaray bu arsenal i rahat elerdi.2 takımla giderdik cl ye

Güldürdün

• O kadar acildigimiz halde 2. golu yemedik ya o bile yeter. Yerimizde baska bir takim olsaydi fark artardi. Yaptigimiz hatalara ragmen takim savunmamiz Turkiye liginin ustunde. Yapilacak 2 nokta transferle takimi biraz daha guclendirebilirsek, stadsizligimiza ragmen sampiyonlugun bir numarali favorisi oluruz.
  • Penaltıyı verse Tolgada yemese o golü
  • Ben Beşiktaştan 2 maçtada bu kadar iyi oyun beklemiyordum, izlerken çok şaşırdım bir Türk takımı nasıl ayağında topu tutabilir, iyi pas yapabilir, baskı kurup rakibi bunaltabilir anlamadım resmen. (BKZ Derbi maçlarında topu ayağında 10 sn tutamayan FB GS oyuncuları). On numara oynadılar helal olsun. Son dakikalarda heyecandan ölecektim, ah Demba Ba dokunabileydi o topu ne güzel olacaktı. Oyunun %99 u tamamdı sadece %1 lik o son bitiriş lazımdı onuda bulamadılar çok üzüldüm. İnşallah seneye ŞL ye iki tane Türk takımı yollayabiliriz, çok ezildik artık başarı sağlanmalı.
  • quote:

Beşiktaş ligde 2.olup direk gitseydi keşke. Galatasaray bu arsenal i rahat elerdi.2 takımla giderdik cl ye

fb ye karşı oynadığınız oyunla eminim elerdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Khione

Çok iyiydik fakat hiçbir şekilde net bir gol pozisyonu bulamadık sadece defansif anlamda değil ofansif anlamda da ilk maçki gibi oynayamadım Bilic ceza yemese her şey daha farklı olabilirdi ama ligde böyle oynarsak galibiyeti bilmem ama beşiktaşımız kolay kolay maç kaybetmez ligde Arsenal'e hiçbir şekilde top oynatmadık çünkü

Pozisyon üretecek adam yok hocam. Tıkanmış oyuna birşey yapamıyoruz.
  • Veli , Olcay , Gökhan töre bunlar uzun sure yedek beklemeli

• iki maçta da iyiydik..bi on numarayı şu takıma çok gören yönetime de yazıklar olsun aylardır bi adam getiremediler
  • quote:

Geçen seneki maçınızdaki gibi oynamadı adamlar, o maçtaki arsenali biz de yenerdik.
  • quote:

• Son düdüğe kadar tur ümidimizi yaşatmaları bile yeter. Highbury de arsene wenger'in yusuf yusuf hallerini izlettiniz ya. Helal olsun...
  • Yazıklar olsun. O milyon dolarları alıp boş kaleye gol atamayanlara. Hatta atmayanlara.
    Yazıklar olsun bu zeka özürlülüğüne.
    Yazıklar olsun bu taraftarı üzenlere.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.