Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bazı gslilerden "5+3 ü sovonorsonoz, osto boylo yonolorsonoz, boşoktoş cl tokomo doğol" tarzı laflarını çekeceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Olum bu veli neymiş ya ulan son saniyedeki topu kaptırma bari topu motta bile kaptırsa alışkanlık oldu veliye sövüyorum

Sen hangi Veli'ye sövüyorsun Necip ile değiştirdi hoca..
  • Besiktasli arkadaslarim uzulmeyin hicbir bitmedi yeni basliyor.
    Sezonun basindayiz suan uefa'da en az ceyrek finali var bu takimin, burdaki cakma ingilizlere bakmayin siz eminim ki bizle karsilasmak istemeyecekler ileride, saglam adimlarla geliyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkışlar Beşiktaş ımıza deplasmanda ingiltere de böyle oynamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık oldu. 2 maçta da etkili olunsa da 1 gol bile atamadık. Uefa'da büyük işler yapacak Beşiktaş
  • Beşiktaş gerçekten iyi top oynadı en azından bir gol atabilmeliydi,sonuna kadar hak etmişlerdi iki maçtada beşiktaş daha inançlı ve turu isteyen taraftı.

Gökhan en kötü topunu oynadı ya ataklarda,hızlı ileri çıkışlarda topu hep ezdi yada kötü değerlendirdi.

Oğuzhan cok güzel oyun okuyor ama maalesef güçlü değil 90 dakika çıkaramadı.

Beşiktaş'ı ve güzel taraftarını kutluyorum bir Galatasaraylı olarak bu sene sizin maçlar izlenir:)
  • Neden elendik sorusunun tek cevabı var :: T-E-C-R-Ü-B-E !!!

Öyle şu kötü bu kötü bik bik yazmanın anlamı yok Arsenal de ahım şahım oynamadı..
    Orada atsaydık elerdik bik bik yazmanın da anlamı yok ,onlar da burada kaçırdı...

Hani o biz UEFA ya gidelim daha iyi CL farklar yeriz zihniyetinde olanlar hiç ama hiç eleştirmesinler ! Çünkü elenmemizin nedeni buraları oynamamış olmamızdır.Atiba falan herkes son anlarda çok kolay pasları veremediler.

Teşekkürler Beşiktaş. Hakem çok iyiydi.Bu durumda olan Arsenal takımını eleyememek üzücüydü.
  • Geçmiş olsun arkadaşlar elenmenize üzüldüm. Forumdaki trolleri takmayın aynısını sizin trollerde yapıyor okullar açılınca giderler.

Benim tek üzüldüğüm nokta 9+2 de hala 4 defans yapmanız keşke son 15 dk saldırsaydınız. Hakkınızdı ama kaybettiniz üzülmeyin seneye daha güçlü bir beşiktaş olacak bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç transferle UEFA da iyi işler çıkarırsınız diye düşünüyorum.
  • yazıkk oldu,BA son dakikada kafayı vurabilse Wenger ağlıyordu şimdi.
  • demba ba ya laf söyleyenler var, ayıp.. onu oynatacak adam yok takımda, ne yapsın?
  • Şu gökhan töre ne halta yarıyorki son dakikalardaki tüm pozisyonları harcadı resmen sene boyunca 3 gol atana 6 milyon verirseniz böyle olur yetersiz herif
  • 5+3u desteklerseniz boyle olur, paraciklarin kokusu burnuma geliyor bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

Ya her şey neysede o wengerin son anda gülen suratına öyle bi çakasım geldi ki

Hocam yarın kurayı izle bakalım ateş grubuna atsınlar da göreyim ben korner çizgisinin orada zaman geçirmeyi. Bu sene Arsenal mümkün değil gruplardan çıkamaz.
  • Ulan bi fenerli olarak ne kadar üzüldüm ya şu sonuca hayırlısı uefayamı gidiyor şimdi yoksa evemi dönüyor beşiktaş
  • Demba ba'ya dokundurtmadılar neredeyse, sonlara doğru belki o ortayı sokabilirdi.
  • 2 maçtada bjk gerçekten çok iyi oynadı. Bu sene şampiyon olabilir.
  • Olmuşla ölmüşe çare yok. Uefa avrupa liginde iyi yerlere gelmeye çalışacağız
  • 3 dakika kala boyuna cenk tosun giriyor oyuna koy 78 de 75 de adam bi 15 dk oynasın:S boşuna para gidiyor o bişi değil
  • Gökhan töre ye verilen paraya yazık. Olcay çıkmasaydi belki tur gelebilirdi. Arsenal bence abartilacak kadar iyi bir takım değil. Beşiktaş yakaladığı fırsatları değerlendirse veli ve Gökhan töre ye rağmen turu zaten geçiyordu. Yazık oldu bence. Umarım uefa kupasında birseyler yapar Beşiktaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.