Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

arsen wengere bak nasıl seviniyor mal,inşallah 4lük 5 lik olursunuz ş.ligi gruplarında

zaten olacaklar, umarım bunların gruba real, psg, barça hatta bayern ve dortmunddan ikisi gelir de bunları evire çevire döver.
  • Canımız sağolsun, mükemmel bir mücadele ortaya koyduk 2 maçtır, Uefa'dan yola devam.
  • Çok iyiydik fakat hiçbir şekilde net bir gol pozisyonu bulamadık sadece defansif anlamda değil ofansif anlamda da ilk maçki gibi oynayamadım Bilic ceza yemese her şey daha farklı olabilirdi ama ligde böyle oynarsak galibiyeti bilmem ama beşiktaşımız kolay kolay maç kaybetmez ligde Arsenal'e hiçbir şekilde top oynatmadık çünkü
  • Söyleyecek bir şey yok. Oynayarak kaybettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wenger hop oturup hop kalktı. Arsenal tam bir korkak futbolu oynadı. Maç Beşiktaş'ın hakkıydı ama futbolun adaleti olmadığını bir kez daha görmüş olduk, bazen iyi oynamak yetmiyor.
  • Canımız sağolsun. Bu maçta bu heyecanı yaşattın, eğilip bükülmedin, o bile yeter.

Yolumuz daha açık. Kim ne derse desin, ben takımı sevdim.
  • Tüm takıma teşekkürler, herkes en iyi performansıyla oynadı ama kapasite bu. 1-2 oyuncu takviyesi keşke yapabilseydik.

Serbest vuruş kullanabilen bir adam olsa fark ederdi.
  • Cesur oyunun için teşekkürler beşiktaş. arsenal'ı iki maçta da fazlasıyla zorladı.

hakem şansı da futbol şansı da yanında değildi malesef iki maçta da.

olimpiyatta bir gol gelebilseydi her şeyin çok daha farklı olacağından kimsenin şüphesi yoktur heralde.

avrupa liginde gönülden başarılar. eksiklerini de giderirse 2015 baharında da izleriz beşiktaşı avrupa arenasında.
  • Helal olsun be yine de, çok iyi mücadele ettik. Yalnız kanatlarımız inanılmaz etkisiz ya, bir tane bile isabetli orta olmaz mı be. Arsenal'in kondisyonu ve sürati çok iyiydi tabi, bizim enerjimiz yetmedi ona. Yine de en iyi böyle oynardık, ah şu kanatlar işlese.
  • Bu Beşiktaş Uefa'da yarı final, final zorlar böyle devam ederse
  • gökhan töre top oynamayı biliyorsa bende messiden daha iyi oynuyorum arkadaş.delirtti beni delirttttttiiiiiiiiiiiiii. yazık oldu

yalnız alexi büyük topcu arkadas tek başına takım adam helal olsun ona
  • Ya her şey neysede o wengerin son anda gülen suratına öyle bi çakasım geldi ki
  • Hayırlısı olsun arkadaşlar, inşallah bu kadar iyi oynamamıza rağmen elenmemiz hayırlara vesile olur. Şahsen ben takımın böyle iyi oynadığını gördükten sonra şampiyonlar liginde gruptan çıkmış kadar sevindim.
  • bizim türk takımları orta açmayı bilmiyor yemin ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Sende kına yakarsın bir yerlerine

Yakmaya başladım bile.
  • O son anlarda Demba Ba'nın kafası topla buluşsaydı... neyse, sağlık olsun.
  • Ben tek kelime söylüyorum. Beşiktaş UEFA kupasında Yarı Final banko.

Beşiktaş'a helal olsun Emirates de uzun zamandır bu kadar heyecanla maç izlememiştim. Tek kelime Helal olsun. Turu geçseydik çok ama çok sevinecektim.
  • Beşiktaş'ı mücadelesinden dolayı tebrik ederim. Bu sene Beşiktaş'ta iş var gibi. UEFA kupasında başarılar dilerim ülke puanı adına toplayabildiğiniz kadar toplarsınız umarım..
  • Arsenal'e karşı bu kadar oynayabilirsin bu kalitede bir kadroyla . Yönetimimizide ayrı kutlamak lazım stad dışında hiçbir icraat yok transfer dahi yapamadık , yapamadılar . Bunu yenildiğimiz için değil başından beri söylüyorum

Ayrıca Veli ve Olcay asla Beşiktaş topçusu olamaz
  • ah ah ah kafayı yedim burada 3-4 kere sıfıra inip bir tane bile adam gibi orta açamadık perdeyi devirdim sinirden..
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.