Şimdi Ara

Arrow mu The Flash mı ? (ANKET SONUÇLANDI) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
9.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • flash dün gece yeni bitti gayet güzel bir dizi her ne kadar çocukluğumdaki flash ayrı olsada. yorumlara bakarak arrow a başladım bakalım nasıl gidecek. daha önce arrowun birkaç bölümünü izlemiştim beğenmiştim .
  • Flash bir tık önde gibi.
  • Arrow bana daha yakın geliyor.
  • Yeni sezona Arrow biraz daha iyi başladı bence. Bir değişime gidilmesinin de etkisi var.Özellikle çok büyük bir merak konusu uyandırmaları izleyenleri ekrana çekecektir. Flash ın bölümü bana biraz sönük geldi. İlk sezonki klasik sona heyecan koy bitir yapmışlar. Onun dışında bölüm sıkıcı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 11 Ekim 2015; 7:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum Flashta hep şu var sinir oluyorum Barry gider yenemez 2.seferde yardımla yener. Nedense Arrow bana daha samimi geliyor ve daha iyi başladı yeni flashbackler çok daha güzel olacak gibi sanki.
  • 3. sezon berbat geçsede, Arrow daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPIDER-MAN diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4.sezonlar hakkındaki düşünceleriniz ne ? Ben Arrow u bu sezon geçen sezona göre daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum.Kostüm değişikliği güzel oldu.Ayrıca legends of tomorrowla bazı gereksiz karakter fazlalığı de azalmış oldu.The Flash a gelirsek çizgisini pek bozmadı.Geçen sezondan pek bir fark göremiyorum.Ama İzlerken sıkıcı gelmeye başladı.Çünkü hep aynı şeyleri evirip çevirip önümüzde koyduklarını düşünüyorum.Her bölümün mantığı aynı.En sona heyecanlı sahne koyup kurtarmaya çalışıyorlar.
  • 20 oyluk anket mi olur la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arrow kesinlikle bu sezona Flash'a göre çok iyi başladı Flash hep aynı git düşmana yenil destek al kazan bölüm sonu sürprizi bence Arrow özellikle şu son bölümüyle gerçekten toparladı..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.