Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle şans vericem.
  • Çok güzel diziye benziyo,oyuncular da iyi kesinlikle izliyicem.
  • Trailer'ı beğendim, deneyeceğim.
  • İzlenir.

• Güzel dizi olacak.
  • Bu aralar oyunlarda, dizilerde, filmlerde falan iyice ok kullanan karakterlere bağladılar. CW kanalını pek sevmiyorum açıkçası ama umarım güzel bir dizi olur.
  • Takip edelim güzele benziyor
  • güzel olcak gibi takip
  • Neeey?

Bundan haberim yoktu. Smallville'i hiç izlemedim, Superman'i de hiç sevmem, ama DC'den Green Arrow hatrına izleyeceğim. Umarım Smallville ile alakası yok ve tahmin ettiğim gibi Green Arrow üzerine, Smallville'den bağımsız bir dizi olması planlanıyordur. Çünkü beklentim bu olarak geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Kanal CW beyler yüzde 90 tutar çok nadir iptal ediyor

Ellerinde yayınlayacak fazla dizi olmadığı için az iptal kararı oluyor.The Secret Circle'ı iptal ettiler bunuda edebilirler belli olmaz.
  • Türkiye'de hangi kanalda yayınlanacak?
  • umarım lex luthor dan superman den falan bahseder...

hatta bu herif justice league üyesi değil miydi ? onu da göstersinler
  • Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • takip
  • Smallville de şaheser değildi ama 10 sezon gitti. Tüm bölümlerini severek izledim. Buna da Smallville 2 demek yanlış olmaz. Tek fark Superman değil Green Arrow
  • Bu dizi ile ilgilii kararsızım. Çoğu dizi hakkında bir öngörüm olur tutar ya da tutmaz diye. Ama bu dizi için nedense bir fikir oluşmuyor kafamda. Bakalım bir başlasın hayırlısıyla inşallah güzel olur.
  • Bekliyorum
  • Yaylar ve okçuluk en sevdiğim şeylerden birisidir ve uzun zamandır ah keşke bir okçuyu konu alan dizi filan olsa diyordum, süper oldu bu.Tam bir başlangıç tarihi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Yaylar ve okçuluk en sevdiğim şeylerden birisidir ve uzun zamandır ah keşke bir okçuyu konu alan dizi filan olsa diyordum, süper oldu bu.Tam bir başlangıç tarihi var mı?

10 Ekimde başlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.