Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Arrow (2012 - ) 6.Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
14.924
Cevap
137
Favori
367.325
Tıklama
Giriş
      768 Mesaj
      30 Ekim 2018 16:53:09
      Bu arrow'u hapisten çıkartmamak lazım...Ne zaman daha çok vakit içeride geçiyor dizi 10 numara oluyor...Arrow prison break...

5*3 gene çok güzel bölümdü...Bu diziyi arrow prison break ve
      future roy harper
      kurtarır ancak...Gerisi çöp...
      |
      |

KRAL ECZACI burada NIGHT KING de kimmiş.....ECZACI,EKONOMİST,RUMENCE ÇEVİRMEN ve MOLDOVA UZMANI...

-DON'T MOVE.YOU MOVE,YOU'RE DEAD.
      -I'M DEAD AND I MOVE. ERIC DRAVEN

MAY THE FORCE BE WITH YOU...
    • Binbaşı
      1996 Mesaj
      07 Kasım 2018 04:00:52
      İzleyebilirsiniz flashforwardda Felicitynin öldüğü açıklandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 11 saat 42 dakika kadarı kaldı.
      15 Kasım 2018 02:49:24
      Yeni Arrow Diggle olabilir mi? Nedenini açıklıyorum belki saçma gelcek ama :

2 sene öncenin crossover bölümünde uzaylılar kaçırdığı zaman Diggleın o dünyada Arrow olduğunu görmüştük.Orayla bir bağlantı olabilir mi? Ayrıca Green Arrowla Diggle hiç karşılaşmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiÇapındaGitarcı -- 15 Kasım 2018; 2:50:6 >

• Yarbay
      10096 Mesaj
      15 Kasım 2018 15:00:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: KendiÇapındaGitarcı

Yeni Arrow Diggle olabilir mi? Nedenini açıklıyorum belki saçma gelcek ama :

2 sene öncenin crossover bölümünde uzaylılar kaçırdığı zaman Diggleın o dünyada Arrow olduğunu görmüştük.Orayla bir bağlantı olabilir mi? Ayrıca Green Arrowla Diggle hiç karşılaşmadı.

O değil, büyük ihtimalle
      Roy olacaktır. Çünkü burada sanırım büyük hata yapan Roy adaya geri dönüp orada yaşıyor gelecekte. Birde kadın zannediyordum aslında ben ama olma ihtimali varmı bilemem bunu tabiki de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

PSN: bluefox557 & Xbox Live: Gyebaek557

• Binbaşı
      1103 Mesaj
      20 Kasım 2018 14:57:22
      argus'un koridorunda neden o kadar ekran var

o kadar Tv alacaklarını parayı doğru düzgün harcasınlar da adam gibi bi dizi yapsınlar
      |
      |

• Binbaşı
      1103 Mesaj
      27 Kasım 2018 20:23:00
      adamlar öyle koyvermiş ki diggle ı koymayı unutmuşlar

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      28 Kasım 2018 12:29:38
      quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

adamlar öyle koyvermiş ki diggle ı koymayı unutmuşlar

Diggle aslında speedstermiş
      |
      |

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      03 Aralık 2018 00:44:49
      Bu sezon bayağı iyi ilerliyor. Özellikle yayınlanan son bölüm film tadındaydı. Netflix üzerinden yüksek kaliteli izleyince tam anlamıyla keyfi çıkıyor fakat birkaç gün geç yayınlandığından dolayı arada dayanamayıp torrent'e başvurduğum bile oluyor. O kadar iyi bu sezon.
    • Teğmen
      143 Mesaj
      03 Aralık 2018 09:18:05
      quote:

Orijinalden alıntı: The Hollow

Bu sezon bayağı iyi ilerliyor. Özellikle yayınlanan son bölüm film tadındaydı. Netflix üzerinden yüksek kaliteli izleyince tam anlamıyla keyfi çıkıyor fakat birkaç gün geç yayınlandığından dolayı arada dayanamayıp torrent'e başvurduğum bile oluyor. O kadar iyi bu sezon.
      Netflixde en son 5.sezon var.Bir kaç gün geriden nasıl oluyor?

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      03 Aralık 2018 16:02:21

Netflix Türkiye üzerinden izlemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Hollow -- 3 Aralık 2018; 16:4:28 >
      |
      |
      BİR_ASİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      143 Mesaj
      04 Aralık 2018 10:42:29

Anladım hocam teşekkürler.Ben Tr üzerinden izliyorum o yüzden bizde yok son sezon.
      |
      |
      The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1103 Mesaj
      04 Aralık 2018 20:19:28
      bu bölüm diğerlerine göre daha mı güzeldi yoksa bünyem kalitesizliğe alıştı mı
      |
      |

• Yarbay
      7397 Mesaj
      11 Aralık 2018 15:12:59
      Crossover Part 2
      Öncekine göre çok daha iyiydi. Felicity sahnelerini de atladığım için daha da iyi geldi.

Gotham sahneleri güzeldi bol bol gönderme kasmışlar. Batman nereye gitmiş onu pek anlamadım pes etti galiba. TDKR sonrasında mı geçiyor diye düşünmedim de değil. Batwoman'ın maskesi Bale'in kullandığı maskeydi. Raflarda da Hardy'nin Bane maskesi vardı. Arkham'da diğer öne çıkan isim de Scarecrow olunca aklıma direkt Nolan üçlemesi geldi. Batwoman'ı da pek beğendim diyemem.

Earth-90'daki Flash için Barry diyordum yanıltmadılar. Çünkü o evren 90'lardaki Flash'ın evreni ve Flash olarak da Barry var. Yalnız adam diziye Barry olarak girdi ama farklı farklı karakterleri oynadı en son da kendi eski karakterine döndü güzel bir hareket yapmışlar.

Evil Superman gördük sonda. Sonraki bölüm iyi kapışma var.

Yalnız anlamadığım şey şu; Monitor sağlam bir evren yaratmak istiyor bunun için de hepsini test ediyor ama böyle bir gücü neden deli bir adama teslim etti ki? Sağlam evren yaratmak istiyorsan git aklı başında birine veya şimdiye kadar bu kadar başarılısını görmediğin kahramanlara ver kitabı onlar halletsin. Superman, Supergirl ve Martian Manhunter yarat zaten elinde Flash var bunun yanına 1-2 Flash daha eklersin al sana sağlam bir takım. Başka karakterler de olabilir de bunlar dizi evrenindekiler. Hazırlık yaptırma amacı olan kötüyü de seneye crossover bölümlerde görürüz artık.

Edit: Diggle için Green Lantern olan John Stewart teorileri vardı dizinin yapımcıları da bu 7 yıllık teorileri güzel değerlendirmiş. Arrowverse yazarları böyle ayrıntılarda iyiler hakkını verelim ama işin temelinde rezaletler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 11 Aralık 2018; 15:19:43 >

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
      Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
      İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yarbay
      2003 Mesaj
      11 Aralık 2018 22:12:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Crossover Part 2
      Öncekine göre çok daha iyiydi. Felicity sahnelerini de atladığım için daha da iyi geldi.

Gotham sahneleri güzeldi bol bol gönderme kasmışlar. Batman nereye gitmiş onu pek anlamadım pes etti galiba. TDKR sonrasında mı geçiyor diye düşünmedim de değil. Batwoman'ın maskesi Bale'in kullandığı maskeydi. Raflarda da Hardy'nin Bane maskesi vardı. Arkham'da diğer öne çıkan isim de Scarecrow olunca aklıma direkt Nolan üçlemesi geldi. Batwoman'ı da pek beğendim diyemem.

Earth-90'daki Flash için Barry diyordum yanıltmadılar. Çünkü o evren 90'lardaki Flash'ın evreni ve Flash olarak da Barry var. Yalnız adam diziye Barry olarak girdi ama farklı farklı karakterleri oynadı en son da kendi eski karakterine döndü güzel bir hareket yapmışlar.

Evil Superman gördük sonda. Sonraki bölüm iyi kapışma var.

Yalnız anlamadığım şey şu; Monitor sağlam bir evren yaratmak istiyor bunun için de hepsini test ediyor ama böyle bir gücü neden deli bir adama teslim etti ki? Sağlam evren yaratmak istiyorsan git aklı başında birine veya şimdiye kadar bu kadar başarılısını görmediğin kahramanlara ver kitabı onlar halletsin. Superman, Supergirl ve Martian Manhunter yarat zaten elinde Flash var bunun yanına 1-2 Flash daha eklersin al sana sağlam bir takım. Başka karakterler de olabilir de bunlar dizi evrenindekiler. Hazırlık yaptırma amacı olan kötüyü de seneye crossover bölümlerde görürüz artık.

Edit: Diggle için Green Lantern olan John Stewart teorileri vardı dizinin yapımcıları da bu 7 yıllık teorileri güzel değerlendirmiş. Arrowverse yazarları böyle ayrıntılarda iyiler hakkını verelim ama işin temelinde rezaletler.

Arrow bu sezon gayet iyi gidiyordu uzun süreden sonra. Elseworlds olayını hiç beğenmedim bokunu çıkardılar bence. Yok biri geliyomuş da yok bu bi testmiş de şampiyonlardan oluşan bir dünya yaratıcakmış da konuya bak çay demle. Dominators crossover'ı çok çok daha iyiydi geçen yıl.

• Binbaşı
      1996 Mesaj
      12 Aralık 2018 02:36:56
      Ya abi bu diziyi izlerken Gotham'dan spoiler yedim delircem.Gotham'da daha 2.sezondayım hapishanedekilerin isimleri sayesinde spoilerı yedim ya

|
      |

• Binbaşı
      1996 Mesaj
      12 Aralık 2018 02:57:08
      quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Arrow bu sezon gayet iyi gidiyordu uzun süreden sonra. Elseworlds olayını hiç beğenmedim bokunu çıkardılar bence. Yok biri geliyomuş da yok bu bi testmiş de şampiyonlardan oluşan bir dünya yaratıcakmış da konuya bak çay demle. Dominators crossover'ı çok çok daha iyiydi geçen yıl.

Alıntıları Göster
      Geçen yıl Nazilerin crossoverı vardı hocam.Dominators 2 yıl oldu.

|
      |

• Yarbay
      3539 Mesaj
      12 Aralık 2018 11:56:36
      Ortak bölümleri izleyince, özellikle Flash dizisini neden bıraktığımı hatırladım: Iris West. Karakterde 1 gram değişiklik yok. Her halta burnunu sokmaya ve kanser saçmaya devam ediyor. Felicity gene zeki ve işe yarıyor, Iris ise bir halta yaramıyor ama yarıyormuş gibi ona buna akıl veriyor.

Neyse, önümüzdeki sezon, Crisis on Infinite Earths hikayesi işlenecekmiş.

Monitör'ün kahramanları test etmesinin ve sağlam bir evren kurmak istemesinin sebebi Anti Mönitör sanırım? Çünkü, Crisis on Infinite Earths çizgi romanında ana düşan Anit Monitör'dü.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm
    • Binbaşı
      1996 Mesaj
      13 Aralık 2018 00:06:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Ortak bölümleri izleyince, özellikle Flash dizisini neden bıraktığımı hatırladım: Iris West. Karakterde 1 gram değişiklik yok. Her halta burnunu sokmaya ve kanser saçmaya devam ediyor. Felicity gene zeki ve işe yarıyor, Iris ise bir halta yaramıyor ama yarıyormuş gibi ona buna akıl veriyor.

Neyse, önümüzdeki sezon, Crisis on Infinite Earths hikayesi işlenecekmiş.

Monitör'ün kahramanları test etmesinin ve sağlam bir evren kurmak istemesinin sebebi Anti Mönitör sanırım? Çünkü, Crisis on Infinite Earths çizgi romanında ana düşan Anit Monitör'dü.
      Anti Monitor,Monitor un kardeşimi?

• Yarbay
      3539 Mesaj
      13 Aralık 2018 12:49:24
      quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Anti Monitor,Monitor un kardeşimi?

Alıntıları Göster
      Aynen. Kardeşler.
      |
      |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm
    • Yüzbaşı
      793 Mesaj
      15 Aralık 2018 00:43:04
      Şu ortak bölümlerden hiç haz etmiyorum. Kötü değil ama, Arrow'un hikaye gayet iyi gidiyorken ekstra 1 hafta daha bekletiyorlar.
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.