Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ünlü Playboy Oliver Queen Şiddetli bir gemi kazası sonucu pasifik okyanusunda bir adaya düşer. Beş yıl sonra bulunan oliver Evine Starling City geri döner. Annesi,Kız kardeşi ve yakın arkadaşı onun değiştiğinin farkındadırlar.
    Evet Oliver Queen Değişti artık Yozlaşmıoş Starling City şehrini baştan yaratıcak ve Green Arrow olarak Düşmanlarla savaşacaktır.

Not:Spoiler içindekiler Çizgi roman kahramanalrının kısa yazılarıdır.Türkçe bulduklarımı ekledim bulamadıklarımı kendim yazdım. Eğer sizde yazılarınızı eklemek isterseniz Benimle iletişime geçin.

Arrow Dizisinde Şu Ana Kadar Çıkan Dc Karakterleri.

Green Arrow

Green Arrow, kendini suçla savaşmaya adayan ve bunu oklarla yapan bir DC Comics kahramanıdır.

Green Arrow aynı zamanda Justice League adlı çizgi dizide ve Smallville adlı dizide de bulunmuştur.Speedy adında sidekick'i vardır.

İlerleyen yıllarda Star City'nin belediye başkanı olur, gündüzleri diplomasi yoluyla, geceleri süper kahraman olarak suçla savaşır.Gönüllü kahramanlık yapar. O kadar para ile ense yapmak yerine iyilik yapmayı seçer. Bu yönüyle Batman'a benzetilir.

Deadshot

dc universe da yer alan gerçek adı floyd lawton olan kiralık katildir. deadshot dc evreninde Vurduğunu ıskalayaman bir katildir Batman ve Green Arrow'un azılı düşmanlarından biridir.

Deathstroke

Slade Wilson, askeri ve çok gizli bir deneye katılarak insanüstü yetenekler kazandı ancak deneyin bir yan etkisi olarak sol gözünü kaybetti. Bir paralı asker olan Deathstroke dövüş ve silah tekniğinde usta rütbesine çıkarak muhteşem tekniğini insanüstü fiziksel yetenekleriyle birleştirerek durdurulamaz bir rakip haline gelir. Ayrıca taktik dehasını kullanarak hem Mortal Kombat dövüşçülerini hem de DC Universe savaşçılarını aynı anda idare ederek çift taraflı oynar.

2 Sezon Katılan Karakterler

Black Canary

Brother Blood

Bronze Tiger

İmza için @Undisclosed teşekkürler.

[image]https://store.donanimhaber.com/87/b5/58/87b558c5b0ee83aa126cadffa0ac8d20.jpg[/image] 
    [image]https://store.donanimhaber.com/fa/ab/e3/faabe3e332bcf768382572e0c3503ac1.jpg[/image]
    [image]https://store.donanimhaber.com/a3/31/01/a33101771610886b34bd13f688b87426.png[/image]
    [image]https://store.donanimhaber.com/b1/13/9d/b1139df0861137125fe410b883d17aad.jpg[/image]

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Değişik bir yapım olacağa benziyor.Ön sıralardan yerimizi alalım ileride değerlenebilir buralar
  • Katie Cassidy güzelmiş yerimizi alalım
  • Tutmaz diyerekten değişik bir giriş yapmak istiyorum

• Takip edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutmaz
  • Kanal CW beyler yüzde 90 tutar çok nadir iptal ediyor
  • takippp
  • Çekilsin ilk sezon bitsin sonra peşinden giderim
  • Katie Cassidy varsa izlenir hacı
  • Okçular her zaman ilgimi çekmiştir.Ama nedense böyle diziler senaryonun ve konunun saçmalığı yüzünden ilgimi çekmiyor,çoğu devam etmiyor.İnşallah bu böyle çıkmaz.
  • Git gide dizi piyasası dahada güzelleşiyor valla tabi Amerika'da
  • tanıtım videolarından gördüğüm kadarıyla bu karanlık hava ve süper kahraman birleşiminin ayrıca gerçekçiliğin batmande çok ilgi görmesinin ardından bence buda çok beğenilecek.
  • biraz izlenir sonra sıkar gibi..
  • The Cape diye bir dizi vardı ona benziyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

The Cape diye bir dizi vardı ona benziyor sanki

The Cape uydurma bir kahraman Ama Green Arrow Dc'nin en ünlü kahramanlarından biri
  • Biraz ilerlesin dizi direk başlar başlamaz dizi takip etmeye tövbeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smallville'de severdim keratayı. Kesinlikle takip edeceğim.
  • Güzel diziye benziyor takipdeyimde baya zaman var ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.