Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (725. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki bölümden anladığım kadarı ile bir amaç başka bir dünyayı köleleştirmek iken diğer bir amaç EarthX'den gelen Kara'nın hayatını kurtarmak. Fakat neden bunun için bizim Arrow ve Flash'ın olduğu dünyaya geldiler ki? Orijinalinde bu dünyada Kara yok bize gösterilen kadarıyla. Bir saldırı durumunda diğer dünyadaki Kara'nın buraya geleceğini nereden biliyorlardı? Bilseler bile Kara'yı kendi dünyasında yakalamak daha kolay olmaz mıydı? Çıkamadım işin içerisinden birisi beni aydınlatabilirse çok iyi olur
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

açıkladılar ya hocam güneşe yakın uçtuğu için fazla radyasyona maruz kalmış o yüzden hastalanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

Earth-X Crossover Spoiler

İki bölümden anladığım kadarı ile bir amaç başka bir dünyayı köleleştirmek iken diğer bir amaç EarthX'den gelen Kara'nın hayatını kurtarmak. Fakat neden bunun için bizim Arrow ve Flash'ın olduğu dünyaya geldiler ki? Orijinalinde bu dünyada Kara yok bize gösterilen kadarıyla. Bir saldırı durumunda diğer dünyadaki Kara'nın buraya geleceğini nereden biliyorlardı? Bilseler bile Kara'yı kendi dünyasında yakalamak daha kolay olmaz mıydı? Çıkamadım işin içerisinden birisi beni aydınlatabilirse çok iyi olur

Kara düğüne geldi ya E1'i takip edip sürpriz yapmak istemiş olabilirler orası saçma çünkü Supergirl ve diğerleri farklı evrende ama Earth-X'te bunlar aynı evrende biraz uyuşmazlık var.

@Furiosa
    Gücünü sarı güneşten alan bir karakterin güneş yüzünden radyasyona maruz kalmış olması pek inandırıcı gelmedi

Earth X de sarı güneş var mı onu bilmiyoruz ama sürekli kızıl gözüküyor dünyaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Earth X de sarı güneş var mı onu bilmiyoruz ama sürekli kızıl gözüküyor dünyaları

O da mümkün ama sarı güneş olmasa güçleri de olmaz diye biliyorum kırmızı güneş engelliyor hatta Injustice'te Clark'ı kırmızı güneş hücreli odaya hapsediyorlardı.
  • Nerde çokluk orda pohluk.aynen öyle olmuş,bu cross-over....Yarısı bitti,yarın 2 bölümlük eziyet daha kaldı...

önümüzdeki bölümlerde ayrıntılı olarak açıklarlar belki şuanlık güneşe yakın uçtuğu için hastalandığını biliyoruz sadece.

ayrıca thawne'nin nasıl ölmediğine de değinirler inşallah
  • quote:

önümüzdeki bölümlerde ayrıntılı olarak açıklarlar belki şuanlık güneşe yakın uçtuğu için hastalandığını biliyoruz sadece.

ayrıca thawne'nin nasıl ölmediğine de değinirler inşallah

Ona en fazla yine speedforce der geçerler ama Earth-X ile Kara açıklanabilir oradan az da olsa ümidim var.

en azından geçen seneki crossover dan iyi başladı
  • quote:

en azından geçen seneki crossover dan iyi başladı

Bence daha da iyi bitecek geçen seneki baya tırttı sırf yaptık demek için yapmışlardı
  • Crossover busefer olmuş en azından 4 bölümü 1 film tadında vermişler, ha daha iyi oşabilirmiydi evet. Ama cw sonuçta bu kanal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    +1 bencede geçen senekinden çok daha iyiydi

Martin reisi kaybetmemiz kötü oldu

Earth X'deki Supergirl'ün olayı 12 sayılık All Star Superman serisinden alınmış. Çizgi romanda Supergirl değil Superman radyasyona maruz kalıyordu. Superman güneşe yaptığı bir kurtarma operasyonu sonrası güneşe çok yaklaştığından dolayı radyasyona o kadar maruz kalıyordu ki sonunda hücreleri o kadar radyasyonu kaldıramayacak duruma geliyordu.
  • Spoiler falan umrumda değil herkes için mutlu bir haber veriyorum :

6.sezon 9. bölümde Curtis Team Arrow'u terketti arkadaşlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Spoiler falan umrumda değil herkes için mutlu bir haber veriyorum :

6.sezon 9. bölümde Curtis Team Arrow'u terketti arkadaşlar.

Galiba hepsi terk etmiş ama bu mutluluk kalıcı değildir bence
    Bence de öyle ama mümkün mertebe tadını çıkaralım

• Bıraktığım yerden devam edeyim dedim ama yok, bu sezon resmen küfür gibi tek kelime ile izleyiciye küfür.

• Geçen yıl kurtlar vadisine döndü diye izlemeyi bırakmıştım. Üstüne daredevil e başlayınca aslında ne kadar vasat diziymiş farkına varma mı sağladı

• Artık dizinin bitme zamanı geldi.Ratinglerde legends of tomorrow,riverdale,supernatural,supergirl'in bile altına indi...

https://tvseriesfinale.com/tv-show/cw-2017-18-season-ratings/
  • 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.