Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (723. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flash dizisinde iris bu dizide felicity sizden nefret ediyorum,tek kelimeyle nefret. Flashı bıraktım bu diziyide stephen abimiz için izliyordum ama daha fazla midem kaldırmıyor bırakıcam sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepiniz bırakmayın komedi olarak izleyin işte.

• 6x03

Şimdi bu Dig kolu titremesin diye enjekte ettiği serum yüzünden kontrolünü falan kaybedip değişik değişik davranışlar sergiler, triplere girer. Felicity, Curtis, ve Oliver'ın dölünün saçmalıkları yetmiyormuş gibi bir de bu çıkar başımıza.
  • 6x3 ve 6. Sezon ile ilgili teorim

olicity is back . bende nezaman geri dönecek diyordum . senaristler yaniltmadı beni . ama felicity bu sezon daha bir sempatik geldi bana . eski kezbanligi yok gibi . bakalım gorecez . sırf ilk 2 sezonun hatrina hâla izlemeye devam ediyorum .
    Simdi bu oliver bıraktı ya green arrow u . diğ geçti takimin başına . herneyse diğ herşeyin içine edecek . bu FBİ ajanı ablamizda tüm ekibi ve oliver i ifşa edecek . herkesi içeri tikacak . sonra flash gelecek herkesi hapishaneden çıkaracak . oliver gene başlayacak iste şehri kurtarmaliyim yok öyle boyle vs vs . bu arada da speedy uyanır . bunun eski manitası roy gelir . sonra oliver der benim bi oğlum var ben oğlumu ve yamuklum sari hatunumu alıp gidicem başka bir hayat kurucam der . tüm ekibi roy un üzerine yıkar ceker gider . sonra isler pok a sarar . oliver gene geri döner . olicity de kavgalar başlar . sari hatun triokolik davranır . olivirin veleti de tirip atar ve sezon finali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 29 Ekim 2017; 3:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

6x03

Şimdi bu Dig kolu titremesin diye enjekte ettiği serum yüzünden kontrolünü falan kaybedip değişik değişik davranışlar sergiler, triplere girer. Felicity, Curtis, ve Oliver'ın dölünün saçmalıkları yetmiyormuş gibi bir de bu çıkar başımıza.

%100 böyle olacak.
  • Curtis ile iris olmasa koca hafta boyunca kime sövecez bilemiyorum .

Unutmadan şimdi bir de başımıza Dinah çıktı .

• Rene dursun,kalan hepsi gitsin.Slade gelsin,Oliver ile diziyi uçururlar....Artık fena baydı...Felicity'i bile görmek istemiyorum...
  • Yaa arkadaş bu Dig'i o maskeyle ninja kaplumbağa'ya benzeten bir tek ben mi varım?Bu arada
    Harol'u görmek çok güzeldi..

Sonuçta yapımcılar
    tavsiyemizi dinlemiş.Gelecek bölümde SLADE var...
  • Arrow 6x04 bölümü kısaca kendi incelemem.

Michael Emerson'ı Cayden James isminde gördük,ve 5.sezonda Cayden James ismi geçiyordu.Çok akıllı,zeki kötü karakter olacağı belli ama umarım Cayden James'ı kolay harcamazlar,dizi de Michael Emerson'ı büyük villianlardan birisi olarak görmek istiyorum.Ayrıca şu Felicity kezbanı Oliver'a hiç yakıştıramıyorum,adam seni kurtarmak için geliyor,neden Oliver Cayden James hakkında bilgileri öğrenecektik,ben seni kurtarıyorum gibi tripler atması sinir vericiydi.Greean Arrow'u silah kullanan zenci Diggle'ın olması bile kötüyken,silah kullanan Green Arrow' mu olur?Ve Felicty'nin Helix sahibi kadına hala güveniyor,fakat ben bu kadının Felicty'e ihanet edip,Cayden james ile işbirliği yapacağını tahmin etmiştim.İleri de kötü Laurel Lance bu Cayden'ı arkadan vurabilir.Çünkü ortak olmak istemiyor gibi,patron olmak istiyor izlemini uyandırdı.Kısaca Michael Emerson bu bölüm ile giriş yaptığı için bu bölümü tek iyi yapan Cayden James ve Slade Wilson'ı haftaya ki! bölümde geri dönecek olması oldukça çok iyi olacaktır.Deathstroke bol bol görmek ve Felicity'nin saçma sapan tripleri olmayıp bol bol aksiyon dolu bölümleri umarım yaparlar.
  • Michael Emerson burda da Miss Lance diye hitap ediyor

Bu arada bölüm iğrençti.

• Harold Finch adamım ya. POI'de her bölümde insanlık dersi verirdi. Kötü rolde görmek baştan hoşuma gitmedi ama sonradan alıştım. Oyunculuğunu bile görmek gerçekten güzel.
  • Michael Emerson'un 63 yaşında olduğunu biliyor muydunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Wentworth Miller yaptığı açıklamayla Arrowverse'deki Captain Cold rolünden ayrıldığını açıkladı.

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Geç bile kaldı Arrowverse karakterleri bi ölüyor bi diriliyor rezil ediyorlar karakterleri en iyisini yaptı adam.

• En sonunda CAYDEN jamesi görmüş olduk adam deha çıktı umarım hemen harcamazlar bu arada şu oliver ve felicity görmek sinirlerimi bozuyor açıkcası. Haftaya slade olacak o zaman biraz daha iyi olur.
  • Arkadaşlar reytinglerde 2 haftadır perşembe gününün en düsük programı.Senaristler bunu göre göre niye hala böyle gidiyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Arkadaşlar reytinglerde 2 haftadır perşembe gününün en düsük programı.Senaristler bunu göre göre niye hala böyle gidiyorlar?

Valla dizinin izlenecek hali kalmamis hocam. Resmen iyice sacmalamaya girdiler.

Bitsin de istemiyorum ama bu kadar da bir dizi rezil yazılmaz ya . gecen sezon efsaneyken bu sezon gene kestane oldu .

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Hocam en sevdiğim diziydi bu sezona kadar.Kaliteli olmadı hiçbir zaman ama okçuluğa vs. ilgim olduğu için baya severdim.Ama bu sezon ben bile nefret ettim.Senaryo 3 bölümdür o kadar kötü ve bayağı olmuş ki anaokulu çocuğunun elinden çıkmıs gibi.Acilen toparlanmaları gerek.Amerikan halkı bile izlememiş diziyi reytingi 0.5 puanlarda.Bu gidişle bu sezon bitirirler.

• 6x05
    Slade
    Oğlunun adamların başı olacağını tahmin etmiştim yanıltmadılar. Slade'in sahneleri güzeldi spin-off istiyorum
  • Geçen hafta yazmıştım.Slade gelsin dizi çoşar diye.Öyle de oldu.Slade varsa gerisini merak etme sen...
  • Bu bölüm Slade olmasaydı leşti. Arkadaş, bir insan bu kadar kötü diyalog yazabilir mi ya? Bu adam insanlarla konuşuyor mu? Asosyalin tekini getirmişler yazar diye salak salak hikaye yazıyor. İddia ediyorum burada çat paz İngilizceyle bile kat kat daha güzel senaryo yazarız 10 kişi toplaşsak.

Olmuyorsa olmuyor. Yeter artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPeltek -- 10 Kasım 2017; 15:38:24 >
  • 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.