Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence en az 2 sezon önce hepsinin ayrılması lazımdı
  • Şu dizinin ilk sezonlarını hatırlıyorum da Oliver'ın duruşu konuşmaları bile farklıymış o zaman.Şimdi hanımevladı olmuş bir sertliği yok.Hiçbir kararı birinden nutuk yemeden veremiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laurel'in asıl hikayesini çok kötü yerde bitirmişlerdi bence. Sonuçta ikinci başroldü. Earth-2 mevzusu ise dediğin gibi gereğinden fazla uzadı. Sırf oyuncu diziden kopmasın diye yapıldı. E madem oyuncu ile devam edecektin, ne diye asıl Laurel'i bitirip çakmasıyla devam ettirdin? Aslını devam ettirseydin. 4. sezon bittikten sonra bıraktım. Arada Youtube'dan parça parça endinglere falan bakıyordum, aylardır ona da bakmıyorum.
  • 4.sezonda bıraktım. Hep istemiştim Oliver ilk sezon gibi tek tabanca takılsın ama yapmadılar galiba. Olicity saçmalığı yüzünden diziyi mahvettiler. İlk 2 sezon gerçekten muhteşemdi, ada sahneleri olsun Oliver'ın ciddiyeti olsun gerçekten harikaydı.
  • Güzel, çok güzel bir sezon finaliydi. 20. dakikadan sonra güzeldi... Uzun zaman sonra, evet Green Arrow güzeldi.

• Slade'den sonra dizi çok kötü olmuştu. Şu Felicty'e bağlandıktan sonra rezil oldu gitti.

Finali izledim final de bok gibi. En son sahne zaten çok anlamsız.
  • Bunda da olayı multiverse'e bağladılar. Bazen 90lı yılların filmlerini özlüyorum. Şimdi süper kahraman ve alternatif evren olaylarının bokunu çıkarttılar. Hikaye uzatmak için sürekli zaman yolculuğu ve alternatif evren olaylarına giriyorlar. Belli bir seviyede tutmadıkları zaman cılkı çıkıyor valla. Arrow bu sezon hapishane bölümlerindeyken falan baya iyiydi son 5-10 bölüm gene düşüşe geçti gözümde hatta bu bölüm iyiki bitmiştir dedim bir sezon daha varmış. Neyse 10 bölüm daha katlanacağız. Keşke ilk iki sezondaki gibi kalsaydı hep.
  • 7x20 yi izledim uzun zaman sonra iyi bir bölüm yapmışlar.

• Vaay sezon finali de son kısımları iyiydi çok duygusaldı.Final sezonunu merak ettim ama ben.

• neden hala izliyorum
  • Black Canary suit çok güzel olmuş fotoları görmüştüm, fragman da iyi hazırlanmış eskileri falan katmışlar ama bazı şeyler için çok geç kalındı çok yanlış kararlar alındı. Dizi ilk bölümünden beri karakteri yanlış işlese de başlarda izlenebilir durumdaydı sonradan nasıl bu kadar batırdılar anlayamadım. Yine de final sezonu için iddialı duruyorlar belki izledim.
    Sezon finali övülünce bakmıştım tipik Arrow bölümünün bir tık üstüydü yine Felicity draması bitmiyor. Mia Dearden gibi harika karakter olmuş Mia Smoak Emiko Queen gelince bakayım biraz demiştim onu da
    öldürdüler
  • Final sezonunun ilk bölümü çok güzeldi.
    Reboot atmış gibi oldu,eski simalar filan.Bir de Deathstroke olaydı....Kısa saçlarla Laurel bomba gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 16 Ekim 2019; 15:52:38 >
  • Mr Queen,i dont feel so good...

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

• spoiler dicem ama lksdms kimin umrunda ki artık
  • Flash fazla cıvıttığı için bırakmıştım 2 sezon önce. Arrow kör topal gidiyordu yine. Konuyu 2012 de açmışım hala daha izliyorum. Büyük bir zevkle mi hayır . Ama çok ta kötü değil bence. Bu sezon da iyi başladı böyle gitsin tadında bitsin.

• Final sezonu gayet iyi şu an ama bir sorum olacak Lyla ile ilgili

Lyla Harbinger diye biriymiş.Ben çizgi roman takip etmediğim için bilmiyorum.Harbinger kim Lyla ve Monitor le alakası ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Final sezonu gayet iyi şu an ama bir sorum olacak Lyla ile ilgili

Lyla Harbinger diye biriymiş.Ben çizgi roman takip etmediğim için bilmiyorum.Harbinger kim Lyla ve Monitor le alakası ne?

Monitor un üç yardımcısından biri. Çizgi romanda da durum aynı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Monitor un üç yardımcısından biri. Çizgi romanda da durum aynı.

Alıntıları Göster
    Onu önceden tanıyodu o zaman? Ne ara tanıştılar görmedik

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Onu önceden tanıyodu o zaman? Ne ara tanıştılar görmedik

Alıntıları Göster
    Çizgi romanlara göre gitmediği için birşey diyemem ama şuan görünen önceden tanışıyorlarmış gibi bir hava var.

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.