Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar güzel başlayan dizi nasıl bu hale geldi aklım almıyor
  • kurtaran_ali kullanıcısına yanıt
    Sakın bulaşma. Çünkü sadece Flash'ın katılması bile dizinin hem kendisini hem evrenini bozdu. Diğer dizileri söylemiyorum bile. 3x1'den itibaren her şey büyüsünü yitirdi ben de 4 bitince bıraktım. Fazla bile dayanmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

7. sezon onayı aldı.

Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • Bence cw dizileri arasında halen izlenebilir bulduğun tek dizi. Ah bide felicty çıksa in numara olacak da :(

• Her bölüm,ya biri Oliver'e dayılık yapıyor,rest çekiyor ya da Olly'e birşeyler giriyor...Adam kevgire döndü.Böyle süper kahraman mı olur?
  • Dig sonunda ekipten çıktı(bu adam 2. sezonda seni hiç bırakmıyacağım diyen adamdi.) şimdi Felicity bölüm sonunda böyle bir şey dedi muhtemelen sezon sonu Felicity gidecek. Arrow tek başına bir takım olup devam edecek. Flash'ın bir bölümünde gelecekte Arrow tek başına sürdürüyordu her şeyi. Dizi bence tekrar çıtayı yakalayacak.
  • Eğer ilerki bölümlerde Diggle arrow team e geri dönerse, kesin vururum... Hain pislik... Ergen gibi kaprislerinden gecilmedi son bölüm. Cehennemin dibine kadar yolun var.

• Diggle eğer takıma geri dönersen yavşağın önde gidenisin sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Dig sonunda ekipten çıktı(bu adam 2. sezonda seni hiç bırakmıyacağım diyen adamdi.) şimdi Felicity bölüm sonunda böyle bir şey dedi muhtemelen sezon sonu Felicity gidecek. Arrow tek başına bir takım olup devam edecek. Flash'ın bir bölümünde gelecekte Arrow tek başına sürdürüyordu her şeyi. Dizi bence tekrar çıtayı yakalayacak.
    Evet bu bölüm efsaneydi. Oliver tek başına olursa ve senaryo onun üzerinden giderse. Bu dizi çıtayı eskisi gibi çıkarır.
  • Ben bir önceki bölümü izlememişim bile.Artık diziyi nasıl unuttuysam...

Bugün bölümü açtım baktım önceki bölümleri anlattığı kısımdan hiçbir şeyi hatırlamıyorum.
  • Öner kullanıcısına yanıt
  • 18. bölümle beraber diziye umut bağladım tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

18. bölümle beraber diziye umut bağladım tekrar
    Haftaya daha güzel olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

18. bölümle beraber diziye umut bağladım tekrar
    +1 son bölüm güzeldi

• Oliver hazır tek tabanca iken bir de yanına Slide gelse....Yaşadık...Gerisi gitsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Sakın bulaşma. Çünkü sadece Flash'ın katılması bile dizinin hem kendisini hem evrenini bozdu. Diğer dizileri söylemiyorum bile. 3x1'den itibaren her şey büyüsünü yitirdi ben de 4 bitince bıraktım. Fazla bile dayanmışım.
    Aslında flash in kendi degil Arrow bozan. Hatta 2 si birlikte çok iş yapardi. Asıl mesele flash da yer alan paralel evrenler oldu earth 1 earth 2 earth 3... karakterlerden biri öldü mü hop, başka bi dünyadan yenisi geliyor. Arkadaşim o zaman ne diye öldürüyorsunuz. 🤗

• Pokemoncu34 P kullanıcısına yanıt
    Aslında Flash bozdu derken zaman olarak bu dizinin bozulmaya başladığı dönemlerde Flash başladı, demek istemiştim. Alternatif evrenler konusunda kesinlikle hak veriyorum. Karman çorman oluyor. Özellikle black siren karakterinin gelmesi ve düzenli kötü olması mantığa bayağı aykırı kalıyor. Çok kötü olan 4. sezonda Black Canary düzelmeye başlamıştı(Belki de tek olumlu gelişmeydi bu sezonda). Trip de atmıyordu takım oynucusu olarak hareket ediyordu, olası gerektiği gibiydi. 4x18de hikayesini bitirmek yerine daha da geliştirebilirlerdi.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Ya ilk sezonda defter vardı hatırlarsanız bir dünya isim vardı ve tek çalışıyordu o defter üzerinden devam etselerdi ne güzel,şimdi ne böyle mevzuya gider gibi 10-15 kişi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Ya ilk sezonda defter vardı hatırlarsanız bir dünya isim vardı ve tek çalışıyordu o defter üzerinden devam etselerdi ne güzel,şimdi ne böyle mevzuya gider gibi 10-15 kişi
    O deftere ne oldugunu bende çok merak ediyorum. Dünya kadar isim vardı. Hikaye bir anda Malcom Merilyn şehri depremle yok etmeye çalışmasına döndü ve oradan yürüdü yada ben kaçırmış olmalıyım.

Malcom demişken, neden dir bilemiyorum. Arrow da özellikle son dönemde en sempatik gelen karakterler oldu.

Malcom Merlyn, Thia Queen (speedy) ve Ras al gül ün kızı nisaa.

Gerisi çerçöp,

• Pokemoncu34 P kullanıcısına yanıt
    Evet o defter olayı bir anda kapandı,halbuki o defter üzerinden bu bu sezona kadar gelse idi(oliverda tek tabanca falan) hem böyle kendini reyzil etmezdi hemde hala efsane olarak anılırdı,Malcolm a gelince o kadar sezon çizgisi,duruşu bozulmayan nadir karakterlerdendir

• 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.