Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhalde altyazıyı çeviren arkadaş da diziyi bıraktı, çünkü hala altyazısı yok dizinin
  • Arrow ve flash i hâla izleyen varsa helal olsun . nasıl dayaniyorsunuz arkadaşlar ya .

Bu 2017 de bir sıkıntı oldu tüm diziler kendini bozdu sanki . yada babamı öyle geldi . simdi kısa bir tespit yapayım .

Got kendisi aşırı derecede bozdu .

Vikings sacmaladi .

Arrow

Flash

Prison break
    Shameless

Bu diziler turkiyede baya kitlesi olan diziler ama hepsi bozdu kendini . daha 3-4 dizi çıkar böylede aklıma gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 26 Ocak 2018; 12:13:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 0:25 den itibaren.....

• Bu dizi sezonunun en güzel haberi arrow'ın final yaptığı olur..
  • Bu kadar saçma bir dizi olabilir mi yahu.. Ne kötü karakter yaratmayı bilirler ne de iyi bir senaryo. 6 sezondur Arrow karakterinin katil miyim değil miyim ikilemleri, güvensizlik problemleri ile geçti. Hiç mi karakter gelişimi olmaz?

Kendi ortamlarında gürültü yaratıp tatmin oluyor bu dizi ekibi. O kadar çok gereksiz karakter, olay var ki neresinden tutsan elinde kalır. Yapacağınız diziyi kuşlar gagalasın.
  • sezonun ilk bölümünde gidişin düzelmiceğini anladığımdan bıraktım diziyi herkese tavsiye ederim ilk 2.5 sezonuyla değerlendirirsek çok iyi bir süperkahraman dizisi kalanı çöp (5. sezon kısmen iyi ama dizi zaten inandırıcılığını kaybetmişti)
  • Son sezonumda nihayet bir bölüm daha eksilttik..
  • Bu dizi uzun zaman önce cortladı gençler..

deathstroke şehre indiğinde çirkin bir final oldu.

flash ise siyah zoom ikinci sezonunda bitti.

ilk çıktığında bu iki dizi de üçer sezonda oldukça başarılıydı.

yani flash ilk 10 bölüm kusturdu ama o da 3. sezon sonuna kadar çok süper gitti.. savitar devoe filan bunlar leş gibi gidiyor.

Şimdi arrow hiç izlenmiyor. Ölen bir geldi bir gitti, sürekli kameralardan insanları bulmalar, hack'lemeler...

• Michael Emerson gibi oyuncu bulmuşlar bir de Cayden'ı öldürtüyorlar

• Kimse izlemiyormu arkadaş black siren ne yaptı öyle sonunda. Harbiden herkes bırakmış diziyi.

2 yıl önce kaçırıldım diyip yerine geçecek laurelın sanırım. Para herhalde onda değil diazın oyunu gibi duruyor herhalde.
  • Nihayet oliver,bebelerin dersini verdi..
  • Dizi o kadar gereksiz bir hale büründü ki direk sezon finallerini izleseniz tüm sezonda ne olduğunu anlıyorsunuz.Son çıkan bölümü 15 dakika izleyeyim dedim olaylar sanırım şu şekilde:

Earth2 den Laurel gelmiş çok insan öldürmüş ama şimdi imana gelmiş üvey babasıyla takılıyor
    3 tane AŞIRI gereksiz eleman Team Arrow'a katılıp kavga gürültü olduğu için ayrılıp kendi takımlarını kurmuşlar
    Desert Eagle hala gereksiz bir karakter
    William hala ergen
    Kötü adama imdbden baktım poi'nin reisidir o kesin çok güzel oynamıştır.
    Rus mafyayla araları bozulmuş
    Felicity ile tekrar fingirdeşiyorlar.
  • 6 sezon her sezonda 23 bolum olunca icerik kalitesinin yerlerde surunmesi kacinilmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Nihayet oliver,bebelerin dersini verdi..

Dinah ölsün diye yalvardım ya.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Daha önce de yazdım.Dizi zaten ratinglerde de çöktü.Hepsi gitsin.Slade gelsin bir de hokey maskeli arkadaş kalsın.Dizi uçar....
  • Uzun aralardan sonra ilk defa bu bölümü harika buldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk iki sezonu izlemiştim. Dedim bir şans daha vereyim devam edeyim ama son yorumları okuyunca yine vazgeçtim :) zirvede bıraktığım gibi kalsın aklımda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin konusu bu sezon çok dağıldı.Hala senaryoyu toparlayamadılar.Bir Cayden geliyo bi Diaz bi League of Assasins geliyo ana villian kim belli değil.Eski mevzuları açıp açıp duruyolar Oliverın ifşa olması + Vertigo olayı.Çok klişe oldu artık.Flash bile 4-5 bölümdür Arrow'dan çok iyi.

• Kesin Projesi bellidir yakında çıkar kokusu büyük ihtimalle roy da çıktı sanırım. Dizi zaten başa sarıyor habire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

7. sezon onayı aldı.

Bu nasıl haber?

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.