Şimdi Ara

Arrested Development (2003) | Netflix (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
8.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

The Office başladım, 3 bölüm izledim. Madem yeni sezon falan haberleri var, buna girişelim
    çook sevdiğim dizileri karşılaştırmayı hiç sevmiyorum ama office benim için daha önde sanırım
    belki yeniden başlayıp 2 haftada 6. sezona geldiğim için de olabilir

bu arada office pilot ve ilk sezonun bazı bölümleri cidden tam diziyi bırakmalık ama sakın sakın bırakma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

çook sevdiğim dizileri karşılaştırmayı hiç sevmiyorum ama office benim için daha önde sanırım
    belki yeniden başlayıp 2 haftada 6. sezona geldiğim için de olabilir

bu arada office pilot ve ilk sezonun bazı bölümleri cidden tam diziyi bırakmalık ama sakın sakın bırakma

3 bölümde sadece jöle sahnesine ve Steve Carrell'ın taklitlerine, garip ses çıkarmalarına güldüm. Ama devam edeceğim ya, bir iki yer daha ilk sezonların o şekil olduğunu söylemişti.
    Biraz daha beklesin, daha az sezondan Arrested Development'i çıkartalım aradan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezonu 1.bölüm dışında pek komik değil.

2.sezonla birlikte yardırıyor. sabret derim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4.sezon remix’i çıktı diye atıldı ama bir yerde göremedim ben. Acaba çıkmadı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

4.sezon remix’i çıktı diye atıldı ama bir yerde göremedim ben. Acaba çıkmadı mı?
    çıktı evet 22 bölüm
    sezonu kronolojik olarak sıraya dizmişler sanırım
    ben yakın zamanda izlediğim için hatırlıyorum çoğu bölümü, uzun zaman önce izlediyseniz tekrar izlenebilir

bu arada Jeffrey Tambor'u beşinci sezonda kesin görecekmişiz
  • trailerrrrrrrrrr

29 mayıs

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Adamlar yeni sezonu getirdi getirecekler Netflix bizim ülkede Arrested Development’ı sunmuyor. Kendi yapımlarını sunmamaları kadar saçma bir şey yok.

• 29 mayısssssssssssssssssss
  • arrested development netflixte türkçe altyazılı varmı? varsa üyelik alacam bilen söylesin lütfen üye olmadan bakılmıyor netflix in içine :(
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Yok.
  • haydaa sezonu ikiye bölümüşler 8-8. ikinci 8 bu yıl sonlarında :@
    Sınavlar falan derken ilk 8'e yetişmesi mümkün olmayacak, ikinci 8'e yetişmeye çalışacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden izliyoruz şimdi? Hafta sonu komple 8 bölüme abanacağım. Sitelerde göremedim, bugün çıkmış olması gerekiyordu sanırım. Umarım teliflik problemler yoktur.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    Netflix Tr'de yok ki telif olsun. Eve gelince bi koşu sitelere ben de baktım, sonuç hüsran. Büyük ihtimal yarın veya ertesi gün koyarlar diye düşünüyorum.
  • 8 bölümü de indirdim muhtemelen ing altyazıyla başlarım bu gece, dizi sitelerine düşerse devam ederim oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

Netflix Tr'de yok ki telif olsun. Eve gelince bi koşu sitelere ben de baktım, sonuç hüsran. Büyük ihtimal yarın veya ertesi gün koyarlar diye düşünüyorum.
    İlk 5 bölüm dizistte mevcut şu an. Yarın 8'e tamamlarlar. Ben yavaştan başlıyorum.
  • s5 part1

Gob ve Tobias'ı bitirmişler resmen. Kendilerine ait hikayerleri de yoktu ki en çok güldüğüm iki karakter. Aynı şekilde Lindsay ve Buster da yok gibilerdi
    Michael, George Michael ve Maebe'yi izledik 8 bölüm. Hatta Maebe taşımış biraz diziyi bu sezon ve katilin de o olabileceğini düşünüyorum ben eğer öldüyse L2.
    Karakterler arası etkileşim 0 neredeyse, ana konu etrafında çok fazla boş sahne çekmişler.
    Umarım kalan bölümler biraz toparlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.