Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arpacık !

3
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3592 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:24:47 Konu Sahibi
      beyler gözüm karpuz kadar oldu, ne yapmak lazım doktora gittim ama bi ilaç verdi yolladı, arpacık olduğuna emin misin dedi, ulan sen bilcen ya.

başına gelenler kaç günde geçti acaba ?

|
      |
      Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Yarbay
      4877 Mesaj
      09 Nisan 2012 23:57:26
      1 haftada gecer ? Damla ve krem vermistir buyuk ihtimalle. Ellerini surekli sabunla yika. Ve asla gozune dokunma. Cok kasinir ama katlanacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      10 Nisan 2012 00:25:17
      Şubatta benim de başıma geldi. Sağlık ocağına gittim. Doktor bi krem verdi. Bi hafta ya sürdü ya sürmedi, hemen geçti.
      |
      |
      3592 Mesaj
      10 Nisan 2012 03:25:10 Konu Sahibi
      sağolun arkadaşlar, bende başladım bugün kullanmaya işte, dediğiniz gibi çok kaşınıyo ama sürmüyorum. yaw işe gidemedim yerime birini yolladım tipsizin teki oldum bu yüzden sokağa çıkamıyorum.
      |
      |
      Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
Reklamlar
sohbet
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.