Şimdi Ara

Arnold sayesinde yaşlanınca vücudun sarkmasını çözdüm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Arnold sayesinde yaşlanınca vücudun sarkmasını çözdüm.

Açık ve net nedeni;

Arnold gençliğinde steroid kullanarak ve ağır düzenli bir çalışma programı ile böyle bir vücut yapmıştır.Fakat yaşlandığında hem steroid kullanmayı bıraktığından hemde elvis binayı terkettiğinden kasları kas yapan destekleyicilerden* birinin eksilmesiyle kaslar kendini kaybetmeye başlamıştır.

* Destekleyiciler=Protein+Testesteron

Yani yaşlandığında resetlenmeyen bir vücut isteyenler gençliğinde steroid yerine doğal testesteron takviyesi alarak ve kasları çalıştırmayı bırakmayarak görüntünüzü ve kuvvetinizi yaşınıza paralel olarak çok daha az kaybedebilirsiniz.

Dedelerimizin ve diğer eski toprakların sağlam ve sağlıklı olmasının nedeni de budur

Hangi yaşta olursa olsun çalışmayan,kullanılmayan kas enerji tasarrufuna geçer ve zamanla kendini kaybeder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 8 Şubat 2014; 14:35:36 >

• zaten mr.olimpiaların hepsi kullanıyor valilikle falan ilgilenirken sporu bıraktı böyle oldu vücudu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkache21

zaten mr.olimpiaların hepsi kullanıyor valilikle falan ilgilenirken sporu bıraktı böyle oldu vücudu

Dengeli terazi gibi bir şey hocam.

Gençliğinde çok iyi olmak istiyorsan yaşlılıkta kötü oluyorsun.
    Gençliğinde iyi olmak istiyorsan yaşlılığında da iyi veya orta olursun.
  • 90li yaslara gore yine iyi bir vücut bence gidin kendi dedelerinizin sarkmis vucutlarina bakin ilk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

90li yaslara gore yine iyi bir vücut bence gidin kendi dedelerinizin sarkmis vucutlarina bakin ilk

Adam 66 yaşında so stfu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

90li yaslara gore yine iyi bir vücut bence gidin kendi dedelerinizin sarkmis vucutlarina bakin ilk

Adam 66 yaşında so stfu

+1

Cahillik başa bela

• Bu yaşta tanıdıklarınız varsa gidin kollarına falan bakın bakalım hangisi şu an Arnold gibi. Hem adam yıllarını bu spora vermiş zirveye ulaşmış şimdi de insanlara hizmet için çalışıyor adamın felsefesi bu, 2 yıl spor salonuna girse bir çoğunuza taş çıkaracak seviyeye yine gelir, yeminle bazılarınıza bakınca gülüyorum, kıskançlığın anca bu kadarı olur, sanki tüm yaşlılar fitness modeli gibi gezerken bir tek genç yaşında spor yapanlar yaşlanınca sarkıyor değil mi?

edit: video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlphaOmega -- 8 Şubat 2014; 16:16:09 >

• arnold tekrar başladı antrenmanlara 2013 te
  • Arkadaşım bak bakalım konuda Arnold'u küçümseyecek,aşağılayacak bir şey yazmış mıyım?Tam aksine ben Terminatör(Arnold) hayranıyım.(Ki çoğu vücut geliştirme severler için Arnold gösterilebilecek tepe örnektir!)

Benim bu konuyu açma sebebim bilinçsizce vücut yapmayın yapınca yaşlanınca şöyle oluyor bknz : Arnold gibi halk söylentilerine karşı böyle bir bilgi paylaşımında bulunmak istedim.

Vücut geliştirmede,ağır işlerde çalışmada,yük kaldırma vb. işlerin hepsinde en önemli faktör testesterondur.Bu yüzden zaten vücut geliştirme antremanlarından sonra masturbasyon yapacak hâl kalmaz.Hatta profesyonel boksörler,vücut geliştirme yapanlar,halterciler olabildiğince az seks yapmaya dikkat eder.

Fasa fiso boksörler,vücut geliştirmeciler,halterciler hariç onların tek amaçları gösteriş,paradır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.