Şimdi Ara

Arnica Tesla Premium Rose vs Philips Marathon Ultimate FC9919/07 hangisini almalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
14.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bu yıl evlendim ve uzun araştırmalar sonucu arnica tesla premium aldım toz haznesi fazla olmasına rağmen sürekli doluyor halıda yün bırakmadı belki halıların yeni olmasından kaynaklanıyordur uzun kullanımda nasıl bir performans verecek göreceğiz şimdilik çekiş gücü çok yüksek turbo başlıkla çok rahat kullanımla güzel temizliyor.
  • Arnica Tesla Premium bende bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum kullanıcılardan.. genelde hepsiburada da iyi yorumlar yapılmış..takip
  • uygun fiyatlı olanı almanızı tavsiye ederim zira philips'in marathon ürünlerinin bir kısmını arnica yani senur elektrik motorları san. ve tic. a.ş. üretiyor.
  • Arnica'yı aldım. Garanti süresi de 1 yıl daha fazla. nasıl olsa philipsin yarı süresi kadar dayansa bile bir arnica daha alsam sonuçta philips e vereceğim parayı vermiş oluyorum ve üstüne yeni süpürge kullanmış oluyorum diye düşündüm. Teşekkür ederim.
  • Memnunmusunuz arnicadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sorayım memnuniyet durumnuz nedir?
  • Ben 2 ürününde satıcısıyım yukarıdaki arkadaşın dediği gibi maratonun motorunuda arnicanın yani senur şirketine ait.maratonların fiyatı arnica teslaya oranla 2 katı olan 3katı olan var.Bu tarz silklon süpürgelerde senede 1 filtreyi kesin değiştirmeniz lazım arnicaların filtresi 20-25 iken maratonların filtresi 80-90 tl dir.özellik ve performan açısında kayda değer bir fark yoktur.Teslayı tavsiye ederim.
  • bu yıl evlendim ve uzun araştırmalar sonucu arnica tesla premium aldım toz haznesi fazla olmasına rağmen sürekli doluyor halıda yün bırakmadı belki halıların yeni olmasından kaynaklanıyordur uzun kullanımda nasıl bir performans verecek göreceğiz şimdilik çekiş gücü çok yüksek turbo başlıkla çok rahat kullanımla güzel temizliyor.
  • slm bende araştırıyorum uzunzaman kullanımda hangisi daha verimli
  • Marathon'un hortum kalitesi hakkında çok eleştiriler okuyorum. Hele de şu kumandalı olan modelde hız ayarı cihazın üzerinde yokmuş. Kumanda bozulsa hız ayarı yapılamaz ve büyük sıkıntı olur.

Kullananlar varsa ne kadar narin bir cihaz zamanla sıkıntı çıkartabilir mi ?

Yoksa arnica cidden yeterli mi?

Fiyatları da git gide artıyor meretlerin :(
  • https://www.vatanbilgisayar.com/arnica-tesla-premium-cyclon-supurge.html
    https://www.hepsiburada.com/arnica-tesla-premium-silver-toz-torbasiz-sessiz-elektrikli-supurge-p-EVARNTESLA14320

Bunu bende hanıma alayım dedim..

Genelde insanlar memnun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 6 Mayıs 2019; 11:3:24 >

• Beyler konu eski ama birsey merak ettim. Arnica 14300 ile 14320 arasındaki fark nedir acaba? Var mı bilen?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam bende baktım bugün yarın alacağım sanırım farkı sadece renk başka hiçbir farkı yok
  • crespo61 kullanıcısına yanıt
    Evet sonradan fark ettim hocam. Yalnız süpürge konusuna baktım ve philips fc9750 modelinde kadar kıldım. Pilipsi bilmem ama arnicada sorun yaşayanlar var maalesef. Büyük ölçüde süpürge başlık tekerlekleri kırılıyor. Ayrıca hortum yırtılması var. Sikayetvarda bolca şikayet görebilirsiniz. Benzer fiyat dediğim philips. Konuya bakmanızı tavsiye ederim.https://forum.donanimhaber.com/elektrikli-supurge-arastirmasi-supurge-alacaklara-tavsiyeler--83264559-179

• Pi kullanıcısına yanıt
    Valla hocam eleye eleye en son 2 model arasında kaldım Philips Marathon Ultimate XB9185 ve bu model arnicanın çok yorumlar okudum. Şikayetvar olayına şu zamana kadar aldığım ürünlerde çok takılmadım. Daha çok yorum üzerinden gitmeye çalışıyorum. Tabi olumsuz yanları olacak ama tamamen kullanıcı bazlı sorunlar yazılı genelde. O yüzden daha kurcalamayacağım ve ürünü yarın sipariş geçeceğim. Önerin için sağol yine de.
  • crespo61 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun diyeyim o zaman

• Pi kullanıcısına yanıt
    İnşallah pişman olmayız, sağolasın sana da hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.