Şimdi Ara

Arnica Karayel Islak Kuru Süpürge 289TL - amazon (güzel indirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sacred Spirit (3 mesaj) Rocknet (2 mesaj) imax1 (2 mesaj) tubytube (1 mesaj) muhalif13 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (5 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Arnica Karayel Islak Kuru Süpürge 289TL - amazon (güzel indirim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07C3QP2X6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lorem4434 -- 12 Mayıs 2021; 22:28:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    67 Mesaj
    Sağlık için en iyi makine bunlar aslında da ac çıkar sök temizle zahmetli oluyor biraz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • DH Yönetici
    7651 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    2399 Mesaj
    Bizde arçelik sulu olanı var. Her temizlik sonrası içini temizlemek zorunlu. Temizlenmezse koku yapıyor. Genel ev temizliği için iyi ama şu döküldü hemen çektireyime gelmiyor.

Arnica tayfun için yorumlar daha iyi. Alınacaksa o alınmalı.

Ben tesla premium indirimi bekliyorum. 2 sene önce 500 600 iken şimdi 1200 civarında. 1000 altına düşerse alacağım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    Sulu süpürge asla alınmaz.
    Toz torbasız olanlar 10 numara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8870 Mesaj

Aşağıda arabayı süpürmek için aldım. İkinci el süpürgeler bu fiyata. Bilgi için teşekkürler.

|
    |
  • Binbaşı
    1000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sacred Spirit

Sulu süpürge asla alınmaz.
    Toz torbasız olanlar 10 numara.

Neden alınmaz almayı düşünüyordum

• Yüzbaşı
    628 Mesaj

en başta çok mantıklı geliyor tozu tutar hapseder diye düşünüyorsun ama her kullandığın zaman o çanurlu suyu temizlemen gerekiyor bir gün boş geçsen o su kokuyor. bu sefer kokan su ile temizlik yapınca oda kokuyor.

bu süpürgenin amacı pratik olması.

her süpürüşten sonra içini temizleyip suyunu dökeceksem ne anladım

|
    |
    Azstek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

Merhaba bu süpürgelerden kullanan arkadaşlara bir sorum var.

Araba ya da ev koltuğu yıkandıktan sonra kurutmak için çekim yapar mı? Bazı cihazlar var ya kısa başlıkla köpük su falan löp diye çekiyor. O işi görür mü? Yoksa sadece toz süpürmek için mi?

|
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

ikisini de kullandım en sağlıklı süpürge torbalıdır

toz torbasız olan süpürgelerde motor gücü sürekli azalıyor 5-6 ayda sürekli süpürgeyi parçalayarak içini temizliyorsun 2 yıl oldu torbalı süpürgeyi 1 gün bile temizlemedim

1 - sağlık açısından toz torbalı süpürge en iyisi

2 - toz torbalı süpürgede dışarıya atılan hava daha temiz

3 - 6 ay sonra motor verimi toz torbalı süpürgede %98 ise torbasızda %40-50 dir

tek kötü yanı torba maliyeti

Kullandığım torba bu (torba işi de maske olayına benzer)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/01/d4/90/01d49034f603869416e420254385a040.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Mayıs 2021; 7:12:12 >
    |
    |
    Sacred Spirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    628 Mesaj

doğrudur. ama işte toz torbasız süpürgeler zahmetsiz. ada yılda bir içini boşalt keyfine bak. masrafsız. emeksiz

|
    |
    bjkyener kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj
    Arnicadan kesinlikle uzak durun. Bora süpürge modeli ile ile ne çektiğimizi biz biliyoruz. 4 sene içinde 3 kez motor değiştirdim. Bi süpürge parası daha verdik yani. Arnicanın rendesini bile almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 16 Mayıs 2021; 12:12:48 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj

2 yıldır miele cx1 cat&dog var , süpürgede 1 gr çekiş azalması yok hocam :) iyi marka iyi model alırsan güç felan azalması olmuyor. Toz torbalı hiç bahsettiğiniz gibi sıhhı felan değil. Boşaltıp temizlemiyorsanız 2 yıldır zaten temizlik çok yapmıyorsunuz demektir yani :) toz torbasız süpürgeler şu devirde en mantıklısı, torba maske demişsiniz de , hepa 13 nedir süs felan mı süpürgedeki :) ?? Hepa 12 ve üstü filtreler ile gayet yeterli ki zaten firmalar artk torbasız süpürgelere yatırım yapıyor onları geliştiriyor, torbalı süpürgelern mantığı hala 1970 ile aynı ve artk bence demode bi kullanım şekli. Torbasızlqr Hava verdikleri pis hava değilki filtreliyor onu ki kir toz zaten çıkmıyor filtrelediği için, ki güçlü filtre bunlar. Ha Sulu temizlemesi olanlar sıkıntılı ve üstteki mesajdaki gibi bora 4000 inin 3 kez motorunu değiştirdim annemin süpürgesiydi. Su yakıyor galiba geri tepmeden ki , sulu süpürge motorlarının satışı resmen pazar olmuş gg de n11 de o kdr çok hata veriyorlar. Torbalı torbayı boşalt yada temizle ezietli iş bence ve de bana hiç temiz gelmiyor. En güzeli toz torbasız iyi bir süpürge almak ki dyson v10 da var bende, o ve ozmo 950 olduğundan evimde , miele 5-6 aydır elimi sürmüyorum yetiolar. Ha uygun toz torbasız alcaklara da, nilfisk meteor güzeldir ,ömürlüktür. yeni anneler gününe aldık ve de içinden çıkan başlıklar o süpürge fiyatından fazla eder, fiyatı çok iyi bu dönem için. İyi süpürge alcak ve yeni bakan arkadaşlara tavsiye, miele, dyson, nilfisk dışında çok alete bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 16 Mayıs 2021; 12:30:8 >
    |
    |
    bjkyener kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    294 Mesaj
    3 türde kullanmış biri olarak kesinlikle toz torbalı hepa filtreli ürünlere yönelin. Electrolux, Philips tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
    677 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

3 türde kullanmış biri olarak kesinlikle toz torbalı hepa filtreli ürünlere yönelin. Electrolux, Philips tavsiye ederim.
    Evet, toz torbalı olsa dahi Hepa filtre önemli. Bekleyen tozlar zamanla bakteri üretip kokuşuyor ve süpürge çalıştığında hem koku yapıyor hem de toz kaçıyor. Suya çekenleri ve toz haznelileri en azından yıkayabiliyorsunuz...

• Yüzbaşı
    294 Mesaj

Orijinal hepa 13 filtreyi Amazon 21 TL den satıyor kardeşim. Hiç pislikle uğraşmaya değmez. Al, 2-3 ayda bir değiştir. Tertemiz.

|
    |
    tubytube kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,408
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.