Şimdi Ara

ARNICA BORA 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Kısa Bir Süreliğine SADECE 300 TL.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
79.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ffatihh23

Bende bugün aldım bakalım nasıl çıkacak

Memnun musunuz? iyi yorumlar çoğunlukta ama malzeme kalitesi kötü, spiral borular kırılıyor, çekiş gücü kötü, servisi dandik gibi yorumlar okudum, kararsızım...
  • ben ilk defa arnica ürünü aldım almadan önce araştırdım 4000 serisi pek iyi değilmiş ama 5000 serisi mükemmel çıktı bizde bluemax da var ben pek fark göremedim arasında malzeme kalitesine gelince bu sanayi tipi bir cihaz değil ev de kullanım için gayet uygun önce eşim kullandı seonra ben denemek için hatta birazda sert bile kullandım hortumundan çektim başlığını falan çarptım makinede sorun yok hala çok güzel ve çalışıyor biz gayet memnunuz sesi biraz fazla gibi geldi bana o kadar onun dışında sorun yok o fiyatta en iyisi ben golddan almıştım 279 tlye hakkını veriyor derim
  • ucuzlamadı gitti alanlar memnun mu ?
  • 6-7 ay oldu alalı sanırım, hiç bir sorun yaşamadık çekiş gücü başarılı her hangi bir düşme söz konusu değil. malzeme kalitesiz gibi duruyor tek sorunu bu sanırım hortumda her hangi bir kırılma yok. sadece hortumun boruya giren kısmı çok kolay cıkıyor. genel olarak beklentimizi karşılıyor.
  • arkadaşlar biz de bu su filtreli elektrikli süpürgelerden bir tane alacağız.
    3 marka model belirledim şu an karar verme aşamasındayız.
    1-Arnica bora 5000 289 lira hızlı al da.
    2- Fantom 2000 Watt Su Filtreli Elektrikli Süpürge WF-6200 229 lira hb de
    3-FAKIR PRESTIGE UNO SU FİLTRELİ SÜPÜRGE 289 lira vatan da

açıkçası kararsız kaldım önce arnica düşündüm olumlu yorumların yanında bayağı olumsuz yorum da okudum özellikle servisleri ile ilgili.
    fakir ve fantom nasıl makinelerdir kullanan arkadaşlarımız var mı ?

teşekkürler.
  • Yaklaşık 9 ay önce Arnica Bora 4000 aldık, suyunu boşaltma zahmeti dışında çok memnunuz. Yıllarca birçok marka elektrikli süpürge kullandık ve içlerinde en iyi temizleyeni olduğu iddia edebilirim. Dediğim gibi tek sorun suyunu boşaltması... Ya torbayla uğraşacaksınız ya suyla... Torbasız ve susuz olanları da temizlemek az zahmetli değil zaten... Arnica yerli üretici (ve özellikle de elektrik motoru üreticisi) olarak da artı güven veriyor. Diğer markaların hemen hepsi Çin'de üretiliyor.
  • arnica 5000 almak istiyorum netten mavi-siyah olanını satan bildiğiniz uygun bi site varmı..
  • yeni bir baslık acarsanız yararlanan tüketiciler olacaktır,konu eski sıcak fırsatlara düşmüş.
    Ve 3d secure satışınız finansbank için birkaç güne açılacakmış,bunu da sitenizde chat yazışmasıyla öğrendim.
    Finansbank 3d secure satışınız aktif olunca haber ederseniz enpara ile avantajlı alışveriş yapmak isteyenler olacaktır.
    İyi satışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnyvz -- 11 Kasım 2013; 12:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazipalisveris

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

peki bu nasıl farkı çokmu yoksa sadece aksesuarmı ?

http://www.yenievdunyasi.com/ARNICA-AA-1381-BORA-4000-Su-Filtreli-Elektrik-Supurgesi,PR-28.html

Sevgili Nofear72,

Arnica Bora 5000'in Arnica Bora 4000'den farkı Emiş gücünün ayarlanabilir olması ve ekstra aparatlarin olması,

Arnica Bora 5000
    -2400 WATT YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ
    -İki hareketle temizlik kaldır dök
    -Double suction çift yönle emiş özelliği
    -Düşmeyen yüksek emiş gücü
    -Elektronik emiş gücü ayarı
    -Yıkanabilir gerçek hepa filtre
    -Pratik kullanım
    -360° manevra kabiliyeti
    -1.2lt su haznesi
    -Dar uçlu boru,perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
    -Özel turbo fırça
    -Mini turbo fırça
    -Krom çelik teleskopik emiş borusu
    -Hepa filtre
    -Özel su filtre gövdesi
    -Otomatik kablo sarıcı

Arnica Bora 4000
    2400 Watt
    İki hareketle temizlik kaldır dök
    Double suction çift yönle emiş özelliği
    Düşmeyen yüksek emiş gücü
    Yıkanabilir gerçek hepa filtre
    Pratik kullanım
    360° manevra kabiliyeti
    1.2 lt su haznesi
    Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
    Özel turbo fırça
    Krom çelik teleskopik emiş borusu
    Hepa filtre
    Özel su filtre gövdesi
    Otomatik kablo sarıcı

Heryerde 285 tl, hatta şuan n11 de 309 + 50 çekle 260a geliyor. Kampanyanız sıcak değil.

• Evet ürünü kullananlar yorumlasın biraz yahu.
  • 2.5 yıl kullandıktan sonra arnica 4000 süpürgemizin motoru yandı. İçini söküp baktımda motorunun içine yalıtım kalitesinin eksikliğinden dolayı tozların girdiğini ve en sonunda zorlanmadan dolayı motorun yandığını gördük. Yakın zaman da bu makineyi kullanan kişilerin zamanla elinde patlamaya başlar. Malzeme kalitesi ve montaj sıfır. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyebilirsiniz belki. Ama bu kadar kalitesiz olmasını beklemezdim.
  • Evet ben de arnica 4000 i 2010 yılında almıştım. Geçen hafta motoru yandı. 2,5 yıl öncede motoru yanmıştı fakat garantiden değişmişlerdi.
    Kısaca 4 yıl 3 ay dayanabildi. Motor kronik sorunu gibi :)
    Genel anlamda memnundum ama artık değilim :(
  • Arkadaşlar Bora 5000'in emiş gücünün ne olduğunu bilen var mı. Aldım kullanıyoruz ama çok iyi çekim gücü olduğunu söyleyemem bundan 1-2 sene sonra ne olur hiç tahmin edemiyorum. Konuyu araştırmış bir arkadaşım emiş gücü diye bişey olduğunu en babasının kinin 400 W olduğunu eğer aldığın üründe bu bilgi yazmıyorsa muhtemelen çok düşüktür dedi. Harbiden de araştırdım hiç bir yerde emiş gücü bilgisine ulaşamadım. Kafanız karışmasın ben süpürgenin gücünü sormuyorum, emiş gücüyle o farklı şeylermiş.
  • merhaba arnika bora 4000 süpürgenin motoru yandı,şuan atıl vaziyette diğer parçalarına ihtiyacı olan arkadaşlar varsa kargoyu ödemek şartı ile gönderebilirim,saygılar
  • Bora 4000 uzun zaman kullandık. Sonra motoru yandı, bir arkadas soktu gidip yeni motor aldım,taktik ve kullanıyoruz.
    Kutusunda, internet sitelerinde heryerde 2400w diye tanıtılıyor.
    İçinden çıkan motorun üzerinde 1200w yazıyor, orjinal motor aldık onun üzerinde de 1200w yazıyor.
    Çekişide hiç değişmedi, demek gerçekten 1200w.
    Peki neden 2400w diye tanıtımı yapılıyor????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdince -- 6 Ağustos 2015; 17:00:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdince

Bora 4000 uzun zaman kullandık. Sonra motoru yandı, bir arkadas soktu gidip yeni motor aldım,taktik ve kullanıyoruz.
    Kutusunda, internet sitelerinde heryerde 2400w diye tanıtılıyor.
    İçinden çıkan motorun üzerinde 1200w yazıyor, orjinal motor aldık onun üzerinde de 1200w yazıyor.
    Çekişide hiç değişmedi, demek gerçekten 1200w.
    Peki neden 2400w diye tanıtımı yapılıyor????

adamların standardı yok 1200wat minimum değer olabilir,hani kötü güç kaynaklarında (PSU)peak değeri ( anlık olarak verilebilecek max güç miktarı )Diye bir şey var bu uyanıklarda max 2400 wat demişler,arkadaş bu makinalar motoru ısındıkca açılıyor 3-4 yılda ancak 2400wat değere ulaşıyor ulaşır ulaşmaz hemen bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 6 Ağustos 2015; 18:00:40 >

• arkadaşlar ben bu süpürgeden aldım. kablo toplama düğmesi çalışmıyor ama kabloyu hafif tutup çekip bırakınca topluyor. bu düğme normalde de işlevsiz sadece görüntü mü yoksa benimki mi böyle?
    bilgi verir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.