Şimdi Ara

ARNICA BORA 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Kısa Bir Süreliğine SADECE 300 TL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
79.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARNICA BORA 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Kısa Bir Süreliğine SADECE 285 TL..

ARNICA BORA 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Kısa Bir Süreliğine SADECE 300 TL..

2400 W max
    Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
    Pedallı, metal tabanlı süpürme ucu
    Parke & sert zemin süpürme ucu
    Özel su filtre gövdesi
    Krom çelik teleskobik emiş borusu
    Hepa filtre
    Özel su filtre sistemi
    Otomatik kablo sarıcı
    Turbo fırça
    Özel çelik telli hortum
    Odanızın havasını temizleyen hoş kokulu parfüm

http://www.cazipalisveris.com/?urun-9208-ARNICA-BORA-5000-Su-Filtreli-Elektrik-Supurgesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decho -- 24 Ekim 2013; 17:25:00 >

• samsundan almak isteyen varsa 240 lira yer söyleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

peki bu nasıl farkı çokmu yoksa sadece aksesuarmı ?

http://www.yenievdunyasi.com/ARNICA-AA-1381-BORA-4000-Su-Filtreli-Elektrik-Supurgesi,PR-28.html

Sevgili Nofear72,

Arnica Bora 5000'in Arnica Bora 4000'den farkı Emiş gücünün ayarlanabilir olması ve ekstra aparatlarin olması,

Arnica Bora 5000
    -2400 WATT YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ
    -İki hareketle temizlik kaldır dök
    -Double suction çift yönle emiş özelliği
    -Düşmeyen yüksek emiş gücü
    -Elektronik emiş gücü ayarı
    -Yıkanabilir gerçek hepa filtre
    -Pratik kullanım
    -360° manevra kabiliyeti
    -1.2lt su haznesi
    -Dar uçlu boru,perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
    -Özel turbo fırça
    -Mini turbo fırça
    -Krom çelik teleskopik emiş borusu
    -Hepa filtre
    -Özel su filtre gövdesi
    -Otomatik kablo sarıcı

Arnica Bora 4000
    2400 Watt
    İki hareketle temizlik kaldır dök
    Double suction çift yönle emiş özelliği
    Düşmeyen yüksek emiş gücü
    Yıkanabilir gerçek hepa filtre
    Pratik kullanım
    360° manevra kabiliyeti
    1.2 lt su haznesi
    Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
    Özel turbo fırça
    Krom çelik teleskopik emiş borusu
    Hepa filtre
    Özel su filtre gövdesi
    Otomatik kablo sarıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decho -- 10 Mayıs 2012; 14:03:44 >
  • eşime süpriz yapcam, bu makine halı ve koltuk yıkamayada uygun mu?
  • hocam bu halı yıkama makinesi eğil sadece süpürge
  • Islak yüzeylerde kullanılmaz yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

samsundan almak isteyen varsa 240 lira yer söyleyebilirim

acaba 240 liraya satan yerde netten satış yokmu, sanal pazar'a falan koysa bizde alsak
  • arkadaslar benım dediğim 4000 lik olan yeşil renkliler varya ondan
    ben 5000 lik oldugunu anlamadım yukardakı ürünün yeni farkettim
    ama mağazalarda 4000 lik olanın fiyatı 300 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

arkadaslar benım dediğim 4000 lik olan yeşil renkliler varya ondan
    ben 5000 lik oldugunu anlamadım yukardakı ürünün yeni farkettim
    ama mağazalarda 4000 lik olanın fiyatı 300 lira

eyvallah, bu durumda 300'e 5000 modeli baya iyi gibi duruyor. Fabrikayı aradım, fiyat farkına kesin değeceğini, özellikle, 4000 ilgili bütün şikayetleri dikkate alarak yenisini yaptıklarını söylediler.
  • Arakadaşlar bizde arnicanın başka bi model sulu süpürgesi var ama açıkcası ben sulu süpürgeleri pek tavsiye etm,yorum şöyleki sürekli suyunu doldurup boşaltmanız gerekiyor. Eğer süpüreyim sonra boşaltırım derseniz çok pis bi koku oluşuyor ve evin içini sarıyor. Yani çok zahmetli oluyor, evi süpürmek aklınıza geldiğinde şimdi kim su koyacak, süpürecek sonra makinayı yıkayacak diye bir sürü iş çıkıyor. İlk aldığınızda hevesle yapılıyor ama sonra işkence geliyor. Bi süre sonra ben vatandan 125 TL'ye linkteki süpürgeyi aldım.http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC/fakir-darky-1600-darky-1600-dik-elektrikli-supurge-%281600-watt%29/productdetails.aspx?I_ID=59347

Bu süpürge 1600 watt çekiş gücü olarak pratik süpürgelerin en iyilerinden diyebilirim. Halıya süper yapışıyo. Şarzlılar falan hikaye yok 1200 watt eşdeğerindeymiş falan. Şimdi eski sulu süpürgeyi kaldırdık kenara hiç kullanmıyoruz. Bu arada şu anda 112 lira görünüyor bence bu fiyata bu çekiş gücü ve fakir markası bedava arkadaşlar.
  • sulu süpürgeler iyidir daha sağlıklıdır, daha iyi temizler, sağlık yönü tartışılmaz bizim evde toz eksik olmuyordu sulu süpürge alalı toz nedir bilmiyoruz.

ama arnica pek iyi değil ödül almış almasına ama hepsinde şu şikayet var süpürge hortum kısımları kırılıyor. alanların hepsi bu yorumu yapmış. servisde garanti dışı bırakıyormuş. bende çok heveslendim alacakdım bunu duyunca vazgeçtim onun yerine fantom tavsiye ederim. aldık 2 senedir paşalar gibi kullanıyoruz.
  • Elekrik süpürgesi ? Elektriği mi süpürüyoruz? En azından satıcının buna dikkat etmesi lazım. ("Elektrikli süpürge")

Konuya dönersek hijyen isteyenler için sulu ya da torbasız süpürgeler çevreyi temizlerken kendilerini kirletiyorlar. Ben bu iki türde de aldım. Çok pişmanım. Torbalı, sessiz ve HEPA filtreli kullanıyorum artık. Elim hiçbirşeye değmiyor, çekiş gücü zaten ilk günden farkı olmuyor, olmazda zaten torba değiştiği için. Eskiden kumaş mendiller vardı sonra hijyen için kağıt mendil çıktı. Süpürgelerde tam tersi oldu. Eskiden kullan at torbalı vardı , şimdi içini aç temizle daha yaygın.(gerçi daha eskiye gidersek acayip sabit torbalı olanlar vardı onları saymayalım). Çok ilginç.

Bu arada Arnica'ların birde Türkiye'de üretilenleri var eski seri, şimdilerde bazı züccaciyelerde 100 TL fazlasına bulunabiliyor. Alacaklar onları tercih etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 11 Mayıs 2012; 12:48:13 >
  • Arnica yetkili servisten elektrikli süpürge için tavsiye istediğimde Bora dan uzak dur da ne alırsan al dedi.
    Çok sorunlu cihazlar olduğu söyleniyor.
  • Bu süpürgeyi bugün Denizli'de bir alışveriş merkezindeki züccaciye satan mağazada gördüm ve fiyatını sordum. 365 lira dediler. Görevli 4000 sersine göre üstünlüklerini anlattı, emiş gücü daha iyiymiş, kovası da daha değişik dedi ve ekstradan küçük tubo fırçası da varmış. Annem beğendi ama şu an hydra plus modelini kullanıyoruz, olmasa muhakkak alırdık.
  • goldda 229tl
  • Yanlış bilgi verip durmayın, sizin 229Tl dediğiniz 4000 modeli, başlıkta verilen 5000
  • quote:

Orijinalden alıntı: makilli

Arakadaşlar bizde arnicanın başka bi model sulu süpürgesi var ama açıkcası ben sulu süpürgeleri pek tavsiye etm,yorum şöyleki sürekli suyunu doldurup boşaltmanız gerekiyor. Eğer süpüreyim sonra boşaltırım derseniz çok pis bi koku oluşuyor ve evin içini sarıyor. Yani çok zahmetli oluyor, evi süpürmek aklınıza geldiğinde şimdi kim su koyacak, süpürecek sonra makinayı yıkayacak diye bir sürü iş çıkıyor. İlk aldığınızda hevesle yapılıyor ama sonra işkence geliyor. Bi süre sonra ben vatandan 125 TL'ye linkteki süpürgeyi aldım.http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC/fakir-darky-1600-darky-1600-dik-elektrikli-supurge-%281600-watt%29/productdetails.aspx?I_ID=59347

Bu süpürge 1600 watt çekiş gücü olarak pratik süpürgelerin en iyilerinden diyebilirim. Halıya süper yapışıyo. Şarzlılar falan hikaye yok 1200 watt eşdeğerindeymiş falan. Şimdi eski sulu süpürgeyi kaldırdık kenara hiç kullanmıyoruz. Bu arada şu anda 112 lira görünüyor bence bu fiyata bu çekiş gücü ve fakir markası bedava arkadaşlar.

aynen katılıyorum,5 yıldır philips'in torbasız makinesini kullanıyorum ki ben aldığımda en iyisi oydu,o zamandan bu zaman üzerine çok model çıktı.Su filitreli makineler bana da işkence geliyor. Benim makine;http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=tr&scy=tr&ctn=FC8716/01
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.