Şimdi Ara

Armudun İYİ’sini ayılar yerler! Coş Temel, coş!(Y.AKİT-MEHTAP YILMAZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Proje Meral, Saruman öfkesiyle bağırarak demiş ki: “Ayağanızı denk alaaaııın! Eyi partineeeiiin seçimlere girmekle ilgileeiiiii, heç bir şartıııı eksik değeeeiiil! Ben de Meral Akşener’seeeem gök kobbeyi başınıza geçiririm!”

Öyle bir performans ki…

Sanki şöyle yürekten bir Euzu Besmele çeksen, içindeki melun ifrit “vik vik vik viiik” diye dışarı çıkıp, Meral’in bedenini rahat bırakacak…

Dedim ya ayyynen kötü büyücü Saruman!

Şimdi diyeceksiniz ki, “Ay o kadar uzağa gitmeye ne hacet? Bildiğin Sümüklü Feto performansı işte!”

Vallahi “he!” Beden diliyle, provokatif siyasetiyle, histerik gülümsemesiyle ayyynen Sümüklü Feto!

Histerik dedim de aklıma geldi…

Hani bir ara histerik bir gülümsemeyle “15 Temmuz’dan sonra her şey değişeceeeek! Başbakan olacağım” demişti de sonra “Boşbakan” olup mal mal 15 Temmuz Milli Direnişi’ne bakakalmıştı ya…

Şimdi de 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı falan olamayıp, öyle mahlukun trene baktığı gibi mal mal, siyasi geviş getire getire Reis’in Başkan olarak yapacağı ilk balkon konuşmasını seyredecek!

“Nereden peki?”

Nereden olacak, Sümüklü Feto’nun malikanesinden tabii…

O değil de… Bakalım Sözcü’ye manşet oldu diye sevindirik olan Temel Karamollaoğlu ne yapacak! Müttefiki İYİ’nin durumu kötüleşirse, haliyle Temel ile Meral ittifakı da hikâye olacak…

Artık konuşmaya başlamıştı oysa… Dile gelmişti… Sosyalleşmişti… Bilinir hale gelmişti. Ya seçimlerden sonra?

Yine “renksiz, kokusuz, tatsız, tuzsuz bir siyasi figür” haline mi rücu edecek?

Yoksa Kılıçdaroğlu’ndan mülhem “acımadı kiii acımadı kiii” diye YSK kapılarında mı sürünecek?

Sözcü’nün Bekir’i demiş ki, “Oyum kadın Cumhurbaşkanına…” Yahu Maşallah dediğiniz üç gün yaşamıyor be adam! Şimdiye kadar Sözcü’nün destek verdiği kimin başı göğe erdi?

Bittabi Cumhurbaşkanı olamayacak…

Dünya gözüyle bu projeniz de hayal olacak yani…

Bu vesileyle de rahatsızlığı nedeniyle de geçmiş olsun!

İngiliz The İndependent›in Ortadoğu muhabiri “kırmızı başlıklı” Robert Fisk, kendi imkanlarıyla gittiği Duma’da kimyasal silah iddiasını araştırmış!

İngiliz gazeteci ve kendi imkanlarıyla…

Yaw heeee he he...

İsmail Saymaz da sorgusuz sualsiz atlamış tabii…

https://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/mehtap-yilmaz/armudun-iyisini-ayilar-yerler-cos-temel-cos-23950.html

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ignorance is bliss.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midem bulandı kaldır şu fotoğrafı.

• Tek hücreli canlılara bir örnek

• Klasik Akit yazarı...
  • sert ama objektif ve mükemmel yazıyor.

• objektif bir yazar abla, ellerinden opuyorum

• Aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 9 Ocak 2021; 23:4:38 >
  • Lağım üslubu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aynaya bakarak yazmayın diyorum ama dinletemiyorum.
    ve block.
  • Projeler baskalarina proje der olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin yanınıza kar mı kalacak bunlar er yada geç gün gelecek size taksim meydanında bunların hesabını sorarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

sert ama objektif ve mükemmel yazıyor.
    Demek ki hitap ettiği kitle senmişsin.

• Akp seçmenine yakışan bir varlık. Tipiyle yazılarıyla çığır açıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Sizin yanınıza kar mı kalacak bunlar er yada geç gün gelecek size taksim meydanında bunların hesabını sorarlar
    Hala daha istiklal mahkemesi hayalleri kuranlar olması ilginç.

Tamam şu leş gazete ve leş yazarlarını bende sevmem ama sizin başınıza gelenler bu zihniyetinizden geliyor anlamıyorsunuz ya ben ona yanıyorum.

Ne zaman anlayacaksınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Tamam şu leş gazete ve leş yazarlarını bende sevmem ama sizin başınıza gelenler bu zihniyetinizden geliyor anlamıyorsunuz ya ben ona yanıyorum.

Alıntıları Göster
    Benim başıma gelen bişey yok şükür. Rahat bir hayatım var. Sen bunlara takılma makarnanı çatalla

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Benim başıma gelen bişey yok şükür. Rahat bir hayatım var. Sen bunlara takılma makarnanı çatalla

Alıntıları Göster
    Aferin böyle devam et. Nefreti ne kadar canlı tutarsan o kadar iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Alıntıları Göster
    Never

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte arkadaşlar, seçimi kazanırlarsa böyle tipler çoğalacak. Hatta bizi yönetir duruma gelicek. Hepsi atatürk düşmanı bunların.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.