Şimdi Ara

Armani Ar5921

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu saati almak istiyorum da şöyle bir sıkıntı var. Normalde saatin değeri 1300 civarı ki daha yükseklere kadar çıkabilmekte. Gittigidiyorda ise 550 liraya bu saat var.

Açıklama kısmında ise ;

Sayın Müşterilerimiz;

Firmamız Takı ve Aksesuar sektöründe, elde ettiği deneyim ve bilgi birikimi ile teknik servis alanında uzman bir ekiple birleştirerek hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü markaların oluşturduğu saat ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Mağazamızda satılan tüm ürünler, resmi ithalat yolu ile ülkemize giriş yaptığından, büyük oranda maliyet avantajına sahip durumdayız. Bu nedenle ; satışa sunduğumuz dünya markalarını en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız..

Bünyemizde bulunan, ürünlerimizin tamamı ithal ürünler olmakla birlikte %100 Orjinaldir.

Ürünlerimiz adınıza faturalı , garanti belgesi onaylanmış şekilde ve özel kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Sipariş edilen tüm ürünlerimiz, 24 ay teknik servis desteğimiz ve garantimiz kapsamındadır.

Sipariş verilen ürünler, depomuzda hazır olması durumunda aynı gün kargoya verilir.

Teslim aldığınız ürünleri, beğenmeme durumunda size teslim edilmiş şekilde koşulsuz olarak, iade edebilmekte dilerseniz de değiştirebilirsiniz.

yazıyor. güvenilir mi sizce adamın satışlarının hepsi olumlu. bazı yorumlarda orjinal değil deniyor ama büyük çoğunluk orjinal diyor. sertifikası,garanti belgesi falan veriliyormuş. sizce almalı mıyım? saati çok beğendim ama 1000+ bütçem de yok maalesef.

• hocam merhabalar aynı durum bende de mevcut ne yaptınız acaba sorabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcel619

hocam merhabalar aynı durum bende de mevcut ne yaptınız acaba sorabilir miyim
    Şöyle biraz baktım fiyatlara sitelerde en uygun 1100 TL gibi daha aşağısı yok bence güvenilmez arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.