Şimdi Ara

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
6.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar harbiden Türk bayrağındaki yıldızla bize hava mı atıyorlar ben mi yanlış anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

O yıldzın hakkını verin, gidip de 8 ve ya 6 yeyip dönmeyin.

KAsımpaşa'nın Karşıyaka'nın da armasında yıldız var, öyle tirplere de girmeyin bi ben de var diye.

Haa bi takımda 4 yıldız var, o ilk ve tektir. Bunu zaten biliyorsunuz, ii forumlar.

Hemen gelmiş 4 yıldızcılar. Keşke o dört yıldızlıyı da Avrupa'da görsek, başarıdan başarıya koştuğunu görsek öyle 17 sene önceki şeyi öne sürüp duracağına şimdi bir şeyler yapsa...

Tarihinde ŞL grubundan çıkamamış, en büyük başarısı UEFA çeyrek finali olan takımın taraftarına bak. Bi gidin Allah aşkına ya

Konu başlı başına komedi zaten. Cidden bu Beşiktaşlı kafası bayağı tuhaf bir şey.

Ağır olmuş :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Lüleburgazspor'un da armasında yıldız var kardeş. Kendinizi hakikaten garip şeylerle avutuyorsunuz. Armandaki yıldız herşeye bedelse ne diye 3. yıldızı takıyoruz yeaa diye ortalığı ayaklandırıyorsunuz?

Ek olarak 2 tane şampiyonluk dilenerek 2. yıldızı da takmasaydınız.

http://arsiv.ntv.com.tr/news/142837.asp
  • He evet sizin yıldız en önemli yıldız diğerleri yıldız değil sizin yıldız çok harika birşey bizimkiler çöp

100 yıldıza bedelmiş birde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

KAsımpaşa'nın Karşıyaka'nın da armasında yıldız var, öyle tirplere de girmeyin bi ben de var diye.

Haa bi takımda 4 yıldız var, o ilk ve tektir. Bunu zaten biliyorsunuz, ii forumlar.

Hemen gelmiş 4 yıldızcılar. Keşke o dört yıldızlıyı da Avrupa'da görsek, başarıdan başarıya koştuğunu görsek öyle 17 sene önceki şeyi öne sürüp duracağına şimdi bir şeyler yapsa...

Galatasaray her Avrupa'ya gittiğinde iz bırakıp gelir, ülkeyi rezil ederek değil.

• FB, GS'ın ŞL ye kalamadığı hatta ligde ilk 2 ye bile giremediğinden kaybettiği milyonları, yayın, reklam, sponsor gelirlerini düşünürsek Beşiktaş'ın şampiyonluğunun değeri daha net anlaşılıyor.

FB, Basketboldaki zaferi olmasa şu anda Aziz Yıldırım'ın kellesi istenecekti, tam bir kaos vardı.
  • Ben de barça ile çok gurur duyuyorum, sosyal statüm de hala yerinde sayıyor nedense..

Geçen messi'yi aradım hacı naber nusrete gidelim dedim o da açlıktan ağzın kokuyor hala takım tutma goygoyu yapıyorsun fakir dedi yüzüme kapattı. Neyse biz qralız shekil yhapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 29 Mayıs 2017; 15:2:21 >
  • kaldıramayan basketbola yazmışlar o yüzden köprüdeki bayrağı yaktınız demi .adamlar zamanıda eurochallenge gidip heykel dikmişler.gelmiş bizim kupamıza laf atıyor gidin kutlayın işte adam gibi şampiyonluğunuzu siz kupayı başkasına hava atmak içinmi aldınız sanki
  • Çevremdeki beşiktaşlıların hepsini şampiyonluk dolayısı ile tebrik ettim.Bir tanesi ile bile dalga geçmedim.Ama be sizin hangi yıldızınız daha değerli daha geçen sene Şenol Güneş bağırmıyor muydu şikeci Beşiktaş diye?Dün gece bayrağı da Trabzonlu veya Bursalılar yaktı dimi.Sizin her tarafınız yıldız olsa ne yazar bizim tek yıldızımızın karşısında.Anca Tosic gibi hareket çekersiniz.Sizi şerefli şampiyonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kezo aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup olan bendim anasını satayım

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir!

Bu utanç size yeter. Yıldız mıldız kurtaramaz sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

quote:

Bu utanç size yeter. Yıldız mıldız kurtaramaz sizi

Biz dünya devi Liverpool dan yedik, peki siz

4 yıldızınızın kaynağı belli.

Şimdi sus ve Karakartal'a selam dur Zoruna gidiyorsa konudan uçarak uzaklaş deliğanlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 29 Mayıs 2017; 16:16:22 >

• tek aşk BEŞİKTAŞ
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    GS'nin avrupadaki başarılarını öyle içselleştirmişler ki şl çeyrek finallerini, son 16'ları başarıdan saymıyorlar. Haklılar tabii, söz konusu Galatasaray neticede
  • quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

quote:

Sen neyin kafasını yaşıyorsun lan. Senin haberin yok galiba çeyrek finallerden yarı finalden

Sen daha grupları geçememişsin otur oturduğun yerde. Boş boş konuşma

Okuduğunu anlamak insana özgüdür oysa...

Şimdi neredesiniz beyefendi ? Her fırsatta yok çöyrök tör, yok yarö fönöl... Yahu şimdi diyorum ben şimdi, şimdi, şimdi, şimdi, şimdi, şimdi... Bilmem anladın mı ? Zamanında Macar futbolu da dünyada isim yapmıştı, şimdi Macaristan büyük takım desem bir yerinizle gülersiniz. Danimarka, Avrupa devi desem bir yerini açar onunla gülersin. Ama kendine gelince şimdi başarısız bile olsan geçmişinle övünür durursun. Dev aynası kafasını bırakta gel.

E sen nerdesin şimdi şimdi şimdi ? Kievdan 6 yedin, rezil edip döndün ülkeyi ? Lyondan 20 saniyede 2 gol yedin rezil ettin döndün ? Sen beşiktaşısın avrupa ile ilgili nasıl dalga geçebiliyorsun başka takım taraftarı ile ? Gerçekten sağlam özgüvenmiş. Ve bu ''ŞİMDİ'' yaşananlar. Tarihinizde CL grubundan çıkamamışsınız. Gol yeme rekoru sizde. Kiev gibi Dünyanın en dandik avrupa takımlarından birinden bile 6 yediniz ki o maç 10 olurdu şansınız vardı. Neyine konuşuyorsun anlamıyorum ki. Yazılarını okurken sen yerine ben utanıyorum.

Ülkeyi rezil eden deplasmanda Napoli'yi yenen, 10 kişiyle evinde Oly'i tarumar edip çeyrek finale çıkan takım mı?

Hayat edinin.

Ya birader. CLde size gelen grup CL tarihinin en basit gruplarından biri. Onda bile çıkamadınız. Bizim UEFA grubu neredeyse daha zordu. Hala neyden bahsediyorsun yok Napoliyi yenmiş yok bir şey. Gruptan çıkmışlığınız yok tarihinizde bu mu büyük takım ?

La olm, ülkeyi rezil ettiniz dedin önce şimdi büyük takım değilsiniz diyorsun.

Sen önce neyi ifade etmek istediğine bir karar ver mesaj yazmadan önce.

AL'de çeyrek final rezil etmek değildir mesela, çaktın?

O gruptan çıkamamak başlı başına bir rezillik değil mi zaten ? veya Avrupa Başarısı ile ilgili bir beşiktaşlının başka bir takım taraftarı ile dalga geçmesi de rezillik bence. Neyse çok konuştunuz seneye clde göreceğiz sizi. Dynamo Kievi aramayın da.

Gruptan çıkmamayı 3. olup uefaya gitmeyi rezillik diyosan buna ne diceksin peki

O gruptaki takımlara şyi bak. Şimdi gir araştır o senelerde o takımlar neler yapmış. Şuan ki PSG, Barcelona, Bayern Munih gibi bir gruptu o zamankisi. Gerçi sen Napoli Kiev Benfica grubundan rezil olup çıkamamışsın. Kime ne anlatıyorum

Bu puan tablosu üzerine utanıp cvp vermezsin sandım ama sıfır çekmenize gurur duyacaksın nerdeyse

• quote:

quote:

quote:

ahahahahahahaha vurmayın yeter öldüler

• quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Ben Fenerbahçe liyim siz 4.yildizi aldıktan sonra Şl de herkesten 4 tane yiyen siz degilmiydiniz adamlari niye kıskanıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.