Şimdi Ara

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
6.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene 14 şampiyonluğumuz olduğunu söyleyen tipler şimdi 13 şampiyonlukla ne yıldızı diyor. Cidden gülünecek haldesiniz.
  • Siz şampiyonluğunuzu kutlasanız daha iyi olacak. Yıldız muhabbetini sadece anadolu takımları ile yaparken üste çıkabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir!

15

• Fenerbahçeli arkadaşlar neysede şu malum takım taraftarlarını muhatab almayın yahu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar 89-92 sezonlarından sonra ilk defa üst üste şampiyon oluyorlar yine küf koktu buralar
  • Armandaki yıldızdan kasıt Türk bayrağındaki yıldız kastettikleri bu 3.yıldız felan değil.
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Keşke takım liselilerin saçma hiyerarşisinden kurtulup taraftarı tarafından yönetilse. O zaman her şey farklı olur. Ben Galatasaray'ın bu şekilde yönetildiği sürece hiçbir zaman kalıcı başarıyı yakalayamayacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi normal human -- 29 Mayıs 2017; 7:4:24 >
  • Bariz şeyleri kabul etmemek nasıl bir olay ben anlamiyorum. Bende Fb liyim ama Gs futbolda bariz daha başarılı işte ne. En önemlisi bitane Uefa kupası var ki 17 yıldır almayi bırak en cok yaklasan yine Bjk degil Fb oldu 2012-2013 yari finali ile. Evet 17 yilda 2. Kupayi geçtim finali geçtim sadece 1 adet yarı finali gördü bu ülke onuda Bjk degil Fb yakaladı. Şl ye bakıyorsun Galatasarayin 4 sene önce 1 ceyrek finali var bikere son 16. Daha öncedende bir yari final 2 tane ceyrek final oynamış bu takım kupa 1 de (şuan Şampiyonlar ligi). Süper kupada var. Sampiyonlar ligi tarihinde en cok gol atan 21.takim 130 küsür takim içinde. Daha Şl de gruptan çıkamayıp nasil hala laf edebiliyonuz,Galatasaray dan sonra basari olarak yine Fb geliyor Şl ceyrek finaliyle.

• Beşiktaş Galatasaray taraftarının en sevdiği takımdı fakat 2 senedir Beşiktaş taraftarının sergilediği seviyesiz ego ve saldırganlık bizi bile soğuttu Beşiktaş 'tan. Başarıya ne kadar da açmışsın. İsterseniz 10.yıldızı takın ama yıldız kazansanız da eski isminize kavuşamayacaksınız. Zaten nedendir bilmiyorum çevremdeki Beşiktaş' lıların karakterleri de bir tuhaf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Beşiktaş Galatasaray taraftarının en sevdiği takımdı fakat 2 senedir Beşiktaş taraftarının sergilediği seviyesiz ego ve saldırganlık bizi bile soğuttu Beşiktaş 'tan. Başarıya ne kadar da açmışsın. İsterseniz 10.yıldızı takın ama yıldız kazansanız da eski isminize kavuşamayacaksınız. Zaten nedendir bilmiyorum çevremdeki Beşiktaş' lıların karakterleri de bir tuhaf.

Hiç alakası yok o dediklerinle asıl mesele ne zamanki beşiktaş güçlendi şampiyon olmaya başladı o zmn sevmemeye başladınız o yüzden geçiniz kardeş takım mevzularını

• Ooooooo ağlama duvarı olmuş burası + kudurma duvarı
  • Armadaki Yıldınız Türk Bayrağının Yıldızı olduğunu anlayamayanlar var sanırım. Bu onlar için üzücü bizim için komik :)

Hala yıldız fotosu koyan gsliler var. Avrupada başarısız olmayı görev edinmiş fenerlilerin laf etmesi vs...

Çekemeyen anten taksın!

Sizde bu kafa oldukça daha uzun yıllar senaryo böyle devam edicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

O yıldzın hakkını verin, gidip de 8 ve ya 6 yeyip dönmeyin.

KAsımpaşa'nın Karşıyaka'nın da armasında yıldız var, öyle tirplere de girmeyin bi ben de var diye.

Haa bi takımda 4 yıldız var, o ilk ve tektir. Bunu zaten biliyorsunuz, ii forumlar.

Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup olan bendim anasını satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

O yıldzın hakkını verin, gidip de 8 ve ya 6 yeyip dönmeyin.

KAsımpaşa'nın Karşıyaka'nın da armasında yıldız var, öyle tirplere de girmeyin bi ben de var diye.

Haa bi takımda 4 yıldız var, o ilk ve tektir. Bunu zaten biliyorsunuz, ii forumlar.

Hemen gelmiş 4 yıldızcılar. Keşke o dört yıldızlıyı da Avrupa'da görsek, başarıdan başarıya koştuğunu görsek öyle 17 sene önceki şeyi öne sürüp duracağına şimdi bir şeyler yapsa...

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir!Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir!

Boş boş konuşacağına bak bakalım ne yapmışız 4 sene cl ve 1 çeyrek final 1 son16(real juveli gruptan çıkma) hayatınızda bırak realle juveyle oynamayı gruptan çıktınız mı tarihiniz boyunca anca 8 yersiniz 6 yersiniz ne yapmışmışız klasik bjkli işte

• Örmömözdökö yöldöz töm yöldözlörö bödöldör!

+9 kendini avutma itemi

• Bizim reklam kampanyamız size niye bu kadar battı ki?
  • Bunu demeniz bile seviyenizin düşüklüğünün bir göstergesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup oldun mu bilmem ama Galatasaray'a 6-0 mağlup olan sendin :) herşey bitti Fenerbahçe'nin bizi 6-0 yenmesine de el attınız ya pes arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmercan1905 -- 29 Mayıs 2017; 10:1:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir!

15

Hocam müzede kaç tane lig şampiyonluk kupası var ? Merak ettim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.