Şimdi Ara

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.854
Cevap
48
Favori
257.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok abi bu bandit olanlar insanı oyundan soğutur. Hastane gibi bi yerin çatısına çıktım, 4-5 ceset vardı sevindim AKM AK-74 falan vardı. Alayım bunları dedim, tak diye öldüm. Adam sniper olmuş, çıkanı indiriyo.
  • eee dikkat edicen tek dikkat edeceğin şey zombiler olmayacak zombilerden çok diğer oyunculara dikkat edicen sürekli etrafına bakıcan yoksa daha çok ölürsün ben 11 gündür hayattayım ölmedim
  • Arkadaşlar ekleyin King_Of_Juggs bu gece alıyorum sabaha zombieyyy!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Tunngle üzerinden oynamayı anlatabilecek var mı acaba? Varsa pm lütfen

bende beceremedim herşeyi yaptım connection failed hatası verdi (sürümler uyuyor) tunnglede oynayan bizede anlatırsa güzel olur hatta toplanıp beraber oynıyalım daha eğlenceli olur
  • Ah be mübarekler para olsada alsam oyunu ama yok
  • Arkadaş lazım ya, kaldı 1500 kan, etrafı göremiyorum, kan transferi yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Arkadaş lazım ya, kaldı 1500 kan, etrafı göremiyorum, kan transferi yapmam lazım

korsanı beceremezsem mecbur orjinale gelicem ozaman kanmıdır nedir yaparım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: rautebuff09

quote:

Arkadaş lazım ya, kaldı 1500 kan, etrafı göremiyorum, kan transferi yapmam lazım

Kesinlikle değer aldığına, steamde 30 dolar şuan, indirim olursa al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 5 Ağustos 2012; 23:25:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rautebuff09

quote:

Kesinlikle değer aldığına, steamde 30 dolar şuan, indirim olursa al

oyun kötü mod süper ama mod bedava ve oyüzden oyuna para vermek istemiyorum ama bakalım alrsam oynıyalım

• dayz türkiye topluluğu açılmış. en azından grupça oynamak isteyenler buraya takılabilir ayrıca 1 tane türk sunucusu açılmış. 2. side yakında açılacakmış

http://www.dayzturkiye.com/

https://www.facebook.com/DayZTurkiye
  • link pm verebilecek varmı indirip bizde oynasak
  • modu sevmedim ama Türklerin toplanıp ordu gibi gezme fikri aklıma geldi şöyle bi 40-50 kişilik, kimse bulaşmaya cesaret edemez hatta gören direk topuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

link pm verebilecek varmı indirip bizde oynasak

modu oynayabilmek için oyun paketini satın alman gerekiyor. korsan oyun ile oynanmıyor
  • Hocam beni de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

quote:

modu oynayabilmek için oyun paketini satın alman gerekiyor. korsan oyun ile oynanmıyor

tungle olanını bi deneyecem bakalım
  • quote:

quote:

quote:

He oynarsın multiplayer modunu single playerda

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

quote:

quote:

tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

quote:

quote:

tunngle dostum bi bak araştır olursa gel sende buarada toplanalım beyler korsanda olmadımı orjinale geçeriz

• Gidin orjinal alında hakkını verin biraz. Terbiyesizlik yapıp korsan oynamanın anlamı yok. Paranmı yok birkaç ay oynama topla parayı hem Dayz'de gelişmiş olur. Ulan 30 dolar birşey zaten fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Gidin orjinal alında hakkını verin biraz. Terbiyesizlik yapıp korsan oynamanın anlamı yok. Paranmı yok birkaç ay oynama topla parayı hem Dayz'de gelişmiş olur. Ulan 30 dolar birşey zaten fiyatı.

Vallaha ya.Ülkemiz korsancı oldu acıyorum böyle insanlara.Hep söyle diyorlar ''İnternette oyun bedavayken ne gerek var 60 dolar 30 dolar vermeye?''Çok saçma bence.ADamlar 10 milyon dolar veriyor oyun yapıcam diye.Bunlar bedava yüklüyo keyif çatıyo.

Zaten dinimizce yasak bu korsancılık.Emek hırsızlığına giriyor.Şimdiden hepinizi uyarıyorum.Ama öteki tarafta naparsınız bilmem.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.