Şimdi Ara

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel] (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.854
Cevap
48
Favori
257.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Arma II Ultimate Collection almalı mıyım sizce tavsiye eder misiniz?

MP oynanmıyormuş diyorlar doğru mu?
  • BEYLER STEAMDAN ARMA 2 ARROWHEAD VE ARMA 2 ALDIM ARROWHEAD A GİRİNCE SAĞ ALTTAN STEAM KEY VERİYOR ONU NEREYE GİRİCEZ SERVERLERİN NEREDEYSE HEPSİNEDE GİREMİYORUM
  • you cannot play edit this mission it is dependent on downloadable content that has been deleted hatası veriyor
  • Arkadaşlar yorum yapmama gerek yok sadece izleyin.Her oda içinde yaklaşık 1000 item vardı.İyi seyirler :)

http://www.youtube.com/watch?v=4KDCopGebT0&feature=youtu.be
  • Epoch oynayan var mı acaba? En son origins oynamıştım dün tekrar dayz kurdum o da ne bir tane bile origins sunucusu kalmamış herkes epochta

Epoch'a başladım ancak çözemediğim 1 2 şey var onları sormam lazım
  • ARMA 2 yi şuan yeni indiriyorum ACEMİYİM hiç oynamadım benle varsa cevap yazssın
  • Var mı oynayacak? :D
  • Arma2 ve arma2 oa 10 lira olmuş aldım bende, ama hiç Türk serverı bulamadım. Yok mu acaba bildiğiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayz Standalone da ilk araba çalışım ve adamı öldürşüm.Şahane oldu izlemeden geçmeyin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 9 Aralık 2014; 3:23:00 >
  • TURKİYE DAYZ STANDALONE SERVERI AÇILDI - TURK LOKASYON

TURK CLAN SERVER IP : 31.210.76.146:2402https://www.gametracker...nfo/31.210.76.146:2402/

Herkese merhabalar.Sizinde bildiğiniz gibi ping sorunu başından beri büyük bir dert.Heleki yabancı serverlar birde dsync girince saçma sapan ölümleri her an yaşayabiliyoruz.Bizde neden Türkiye lokasyonlu bir server açmıyoruz ve türklerle daha çok eğlenmiyoruz diye düşündük ve bugün itibari ile bir dayz standalone serverı kiraladık.Şuan serverımız tanışmak için herkese açıktır.Privat'e olarak faaliyete geçirdik.Bir müddet sonra white list yapmayı düşünüyoruz.Böylelikle hack vb tarz saçmalıklardan da kurtulmuş olacağız.Bildiğiniz gibi genellikle konuşmalar yabancı serverlarda hep ingilizce oluyor ve ingilizce bilmeyenler bu konuşmaların tadına varamıyor oyunu çok çok yaşayamıyor.Biz serverımızda sadece türk oyuncuları barındırmak istiyoruz ve talebe göre tanıdığımız ve tanışacağımız insanların id lerini alıp onlara özel olarak servere giriş izni vereceğiz ve dışardan yabancılar bu şekilde server'a giremeyecek.Böyle bir ortamın güzel olacağını düşünüyorum.Saygı ve rollplay çerçevesinde rahatça oyunumuzu sizlerle oynamak istiyoruz.Çoğu kişi birbirini bilmesede server içinde isimler ve lakaplarla tanınmaların olacağını düşünüyorum :) Bu türlü birliktelik oyunumuzu daha da zevkli hale getirecektir ve aksiyonu bol olacaktır.En önemi hususuda belirtmek istiyorum.Adminlerimiz 3 kişidir ve kesinlikle başkalarına farklı davranmayacaklardır.Gereksiz yere kick ve benzeri şeyler yapılmayacaktır.Haddini aşan oyunculara biz gerekeni yapmaya çalışacağız.Şuan için 1 aylık süreçte deneme yapacağız talebe göre server slotunu 50 kişiye çıkarmayı planlıyoruz ve sizlerinde desteklerini sonuna kadar bekliyoruz.

*Servermızıda sürekli oynayacak ve saygı çerçevesinde kalacak arkadaşların isimlerini bana özelde yazıp veya turk clan sitesinden bizimle tanışmaları için team speak adresimize bekliyoruz.
    *Yukarıda belirttiğim gibi ileri süreçte serverımız kendisine yetki verilmeyen oyuncular tarafından girilemeyecek.Hedeflediğimiz şuan için 50 100 arası oyuncunun id kaydını alıp onlarla beraber oynamaktır.

TURK CLAN TEAM SPEAK : 173.199.64.245:9539

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 11 Aralık 2014; 23:35:31 >

• Z3A kullanıcısına yanıt
    ben oyunu almak istiyorum fakat dayz standolone'umu yoksa dayz modunumu almam gerek?arma 2 oyunu elimde yok bu arada.birde indirim falan olursa almayı düşünüyorum.Oyunda sizin ve yabancıların swlerinde kasma donma yada lag oluyormu?oyunun optimizasyonundan çoğu kişi şikayetçiydi önceden ondan sordum
  • arma2 ve dayz modu için gerekli ek paketi olan operation arrowhead steamda şuanda 10tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

arma2 ve dayz modu için gerekli ek paketi olan operation arrowhead steamda şuanda 10tl

şu an 7,80 TL
  • Dayz Modu hala oynayan varmı arkadaşlar, varsa takım olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

Dayz Modu hala oynayan varmı arkadaşlar, varsa takım olabiliriz.

ben oynuyorum hocam ekleyin steam _f_a_r_u_k_
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

quote:

hangi modlar daha çok oynanıyor şuan bolca sunucu var mı dolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

quote:

hangi modlar daha çok oynanıyor şuan bolca sunucu var mı dolu?

hocam ben oyunda yeniyim modlardan pek haberim yok.sunucular çok ama dolu değil öyle.
  • Dayz mod ne alemde oynanıyor mu hala? Epoch u çok özledim başka hiç bir oyun yerini tutmuyor
    Oynanıyorsa arma 2yi indiricem tekrar, serverlar boşsa boşa 20 gb çekmeyelim
  • Bu sefer oldu
    0.59 hayırlı olsun oyun tekrar dirilişe geçicektir
    http://www.dayzfan.net/forum/index.php?topic=16494.0
  • Merhaba Arkadaşlar Forum Donanım Ailesininde Haberdar Olması için Yazıyorum. Belki bazılarınız görmüştür bilemeyeceğim fakathttp://www.dayzfan.net/forum/index.php?topic=17233.0 Bu linkteki konuda TÜRK TUGAYI Ekibi tarafından yapılan Arma 3 üzerine Chernarus Haritasını editleyerek.Dayz Yapımcılarının yapamadığı işi yapan bir Ekip Mevcut Arma 3 elinde bulanan Arkadaşların ve Dayz oynama hasreti ile yanıp tutuşan arkadaşların bu mod çıktığı zaman değerlendirmesini Şiddetle tavsiye ederim. Ona bile gerek yok gerçek bir yaşam savaşı isteyen arkadaşları bile cezbedecek bir mod olacak. Dün biz test etme imkanı bulduk server sizinde çıktığı zaman bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu linkten Serverdaki dünkü canlı yayınımızı seyredebilirsinizhttps://www.twitch.tv/facteam/v/58823390 facT Team olarakta
    server açıldığı zaman bol bol yayınımız olacak ve yine facT Team olarakta bu serveri sonuna kadar destekleyeceğimizi belirtiriz Burdanda TT Ekibine bu müthiş çalışmadan dolayı yeniden Teşekkür Ederiz.

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.