Şimdi Ara

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel] (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.854
Cevap
48
Favori
257.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epoch bile hileci dolmuş. Bir gün girmedik, safe'imiz açılmış, kilitli arabalarımız hareket etmiş... Standalone'u beklemek lazım.
  • Malum steam indirimlerinden Arma 2:oa aldım fakat serverlara girmeye çalıştığımda

bu hataları alıyorum regedit ten sildim falan yine olmadı çözümünü bilen var mı?
  • Bende DayZ kervanına katıldım ama araba felan olmayınca sıkıcı oluyor. Ateş yakma bile yeni geldi sanırım. Daha çok beklemek gerekecek bu hızla giderlerse.
  • steam : Tr-Njord 7/24 online 2 kişiyiz arada 3 4 kişi oluyoruz eklerseniz steamden oynarız.
  • Uzun aradan sonra çekim yapalım dedik hayli aksiyon dolu bölümdü.İyi seyiler.Yorumlarınızı eksik etmeyin:)

• Arkadaşlar DayZ'yi oynamayı düşünüyorum.Ama donanım biraz düşük bazı arkadaşlar oynarsın dedi.
    HD 3600
    Pentium Dual-Core 2.6 Ghz
    2 GB Ram

modlu olanı degil direk dayz'yi düşünyorum.
  • Kötü konusmak gibi olmasın,
    Menuye bile giremezsin.
  • İdare? Onu alip üstüne overpoch, epoch tarzi modlar kurarsan standalone dan daha çok keyif alacagini garantilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DayZ Mod , Standalone oynadıktan sonra oyuncak gibi duruyor . İmkanınız varsa DayZ Standalone alın . Moda hiç bulaşmayın .
  • Beyler benim oyunda Kan, görme , işitme, açlık, harita bu ibreler-barlar görünmüyor hangi tuşla açıyoruz bunları bulamadım hiç bi yerde :/ yardımcı olurmusunuz.
  • You're gonna be Muslim TodayZ

Aykut'la beraber bir kişiyi müslüman yaptık.

• Steam ID:rahode2 beraber oynayacak varsa eklesin
  • sabahtan beri sap gibi dolaşıyorum.
    Sevabına ekleyin:)

steam id: koleksiyoner
  • Beyler hemen sorularımı sorayım,
    şimdi bu dayz standalone çıktı ya arma II olanı hala devam ediyor mu ?
    ediyorsa ikisine ayrı ayrı para verip mi sahip oluyoruz ikisinede ?
    hangisi daha iyi sizce, ne yönlerden daha iyiler ?
    standalone'un geleceği nedir, modun geleceği nedir ?
    birde epoch falan gördüm bu ne açıklarmısınız ?
    sağolun şimdiden beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5Maverick2 -- 7 Eylül 2014; 3:54:45 >
  • Konsollara gelme bi durumu varmis galiba dayz nin. Bilgi sahibi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim

• Origins Mod Oynayan Var Mı ?
  • Herkese selam arkadaşlar. Senelerdir oyun oynuyorum, ilk defa kanal açıp oyunlarımı yayınlama yoluna gidiyorum. BF 4'ten tutun, DayZ'ye, Garry's Mod'a kadar her türlü oyunun oynanışını görüp takip edebileceksiniz.

DayZ Video serime başlamış bulunuyorum. İlk videomu attım, iyi seyirler dilerim. Beğenirseniz de abone olup takipte kalmayı unutmayın. Devamı gelen bir seri olacak ;)

Desteğinizi bekliyorum. İyi seyirler.

• Arma III topluluğu yokmuydu
  • Beyler bir tr3 serveri birdaha açılmaz mı standalone shits enough

• Hort..arkadaslar ekleyin oynayalım steam hesabım: LighOfGod

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.