Şimdi Ara

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel] (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.854
Cevap
48
Favori
257.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alpha sürümünü denedimde bu yeni gear olayı çok sağlam olmuş hem basit hem kullanışlı.Oyunda birçok kıyafet var artık oyuncularla birbirimizi tanımak kolay olcak işte üzerimde şu şu kıyafet var vs.. Kıyafetlere item ekleyebiliyoruz 6 slotluk yerler var.Cherno ve Balota arasına yeni bir şehir eklenmiş gri apartman bloklarından oluşuyor hastanesi filan var, NW airfieldın arka tarafına yeni base eklenmiş çadırlar filan var stary sobordaki gibi,zombiler çok iyi olmuş marathon koşucusu zombiler yok artık walking dead tarzı orasını burasını sallıyorlar ve yavaş ilerliyorlar :D Grafikler daha canlı olmuş optimizasyon iyi kısacası bu oyun alınır ! :D
  • Bu oyun bir harika dostumm.

Bu arada o internette olan versiyon hataların babası :)
    5 Saniyede bir donma oluyor.Ama eminim çok zevkli bir oyun olacak ve daha bilmediğimiz neler neler var :)
    Ben de Warz lanetinden bu oyuna geçtim. :)
    Oyunda eksikler olsa dahi bu oyun her hafta güncelleme çıkartır diye düşünüyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Alpha sürümünü denedimde bu yeni gear olayı çok sağlam olmuş hem basit hem kullanışlı.Oyunda birçok kıyafet var artık oyuncularla birbirimizi tanımak kolay olcak işte üzerimde şu şu kıyafet var vs.. Kıyafetlere item ekleyebiliyoruz 6 slotluk yerler var.Cherno ve Balota arasına yeni bir şehir eklenmiş gri apartman bloklarından oluşuyor hastanesi filan var, NW airfieldın arka tarafına yeni base eklenmiş çadırlar filan var stary sobordaki gibi,zombiler çok iyi olmuş marathon koşucusu zombiler yok artık walking dead tarzı orasını burasını sallıyorlar ve yavaş ilerliyorlar :D Grafikler daha canlı olmuş optimizasyon iyi kısacası bu oyun alınır ! :D

Hacı akşama hamaci falan deneyelim mi? Belki olur falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Alpha sürümünü denedimde bu yeni gear olayı çok sağlam olmuş hem basit hem kullanışlı.Oyunda birçok kıyafet var artık oyuncularla birbirimizi tanımak kolay olcak işte üzerimde şu şu kıyafet var vs.. Kıyafetlere item ekleyebiliyoruz 6 slotluk yerler var.Cherno ve Balota arasına yeni bir şehir eklenmiş gri apartman bloklarından oluşuyor hastanesi filan var, NW airfieldın arka tarafına yeni base eklenmiş çadırlar filan var stary sobordaki gibi,zombiler çok iyi olmuş marathon koşucusu zombiler yok artık walking dead tarzı orasını burasını sallıyorlar ve yavaş ilerliyorlar :D Grafikler daha canlı olmuş optimizasyon iyi kısacası bu oyun alınır ! :D

Hacı akşama hamaci falan deneyelim mi? Belki olur falan

Bu güncel olmayan sürümde bi çok hata var dayı takılıyo sürekli :D multi olcağını sanmıyom şuan hamachiden filan

• Destny kullanıcısına yanıt
    Zaten e3 sonrası çıkar herhalde alpha. Bir yıl bekledik bakılım nasıl bir şeyler çıkacak
  • oyun e3 te böyle olmaz merak etmeyin daha zombiler bile çalışmıyor oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BEDIRHAN_

oyun e3 te böyle olmaz merak etmeyin daha zombiler bile çalışmıyor oyunda

E3'e ne kaldı ki hocam zaten,bir haftada düzelecek iş değil bence...Ha bu oynadığımız alpha sürümü çook öncesine aitse onu bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 7 Haziran 2013; 22:37:50 >
  • E3 te gösterilcek sürüm Beta ya en yakın olan mod.Crafting + nightime cycle dahil.Zombilerde dean hall ın twitter ından anlaşılan üzere göreceğiz E3 te

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takılma sorununu hex editör ya da change serverdan oyun kurarak çözebilirsiniz. Ayrıca hamachiden oynayanlar da var bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

evet arkadaşlar bu kıyağımı unutmayın ücretsiz dayz standalone %100 denendi çalışıyor ben oyundayım buyrun link:

http://kat.ph/dayz-standalone-bohemia-interactive-eng-pre-alpha-t7482930.html

İndirdim crash hatası alıyorum.

Oyun çalışıyormu?Alpha sürümü dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: armegedon22

quote:

quote:

evet arkadaşlar bu kıyağımı unutmayın ücretsiz dayz standalone %100 denendi çalışıyor ben oyundayım buyrun link:

bazıları hata almış ama çalışıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armegedon22

quote:

quote:

bazıları hata almış ama çalışıyor.

İnş bende çalışır büyük bi beklenti ile indirdim.

• Dayz Private Serverımız Açılmıştır Herkezi Bekleriz

İP: 37.58.68.222:3255

--serverımızda Battle-eye vardır

--Hack yapmak ban sebebidir

--Side chat açıkdır Rahatlıkla Tüm Oyuncularla Konuşabilirsiniz

Server ismi: TR 5 DayZChernarus - (1.7.6.1/103419) [VETERAN CH:ON][GMT+3] Private Hive -www.dayZ.st | DayZ.ST

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel]

İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak0013 -- 8 Haziran 2013; 22:43:31 >

• Takılma sorununu arkadaşında dediği gibi Change Server kısmından oyun kurarak çözebilirsiniz. Fakat biz Hamachi üzerinden de Tunngle üzerinden de Normal Pc ip si ile de denedik. Her defasında birbirimizi gördük ama bağlanmaya calıstıgımızda oyunu kuran kişi çalışmayı durdurdu hatası aloıyor ve oyun kapanıyordu. Multiplayer oynamayı çözen olursa nasıl çözdüğünü yazarsa bizde deneyebiliriz. bu arada bu sürümde zombilerle ilgili bir şey dikkatimi cekti. Size zarar vermiyorlar ama peşinize takılırlarsa eger hiçbir sekilde bırakmıyorlar :) Çıkıp girmeniz gerekiyor.
  • Zombi animasyonlarında bir farklılık göremedim ben dayZ ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Zombi animasyonlarında bir farklılık göremedim ben dayZ ile

http://www.gamespot.com/e3/stage-2-day-3/

bu siteyi takip et oyun tanıtıldığında görüşün değişecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Zombi animasyonlarında bir farklılık göremedim ben dayZ ile

Abi görememen için kör gibin birşey olman lazım.O yürüyüşü görmedin mi hiçbir zombi oyun türünde öyle ustalık ve profesyonellik örneği yok :)
    Saldırısı da değişecektir şu an piyasadaki test versiyonu 1-2 ay öncesinin pre-alphası
  • Ben şimdi oyunu kurdum ve oyuna girdim ama play dedigimde bomboş bir yere giriyorum serverlarda ise hiçbir server yok oraya servermi eklemem gerek anlamadım birde karakteri dışarıdan falan göremiyorum onun kısayol tuşları nedir.Bu arada oyunda yeniyim.Bir kaç binaya girdim içleri bomboş hiçbir malzeme bulamadım.Birde çok az kasma tarzı birşey oluyor anlamadım i3 işlemci 4 gb ram 1 gb ekran kartım var.Kasmaması gerek.Birde oynamak için key falan lazımmı alpha versiyonu bende diger mod olarak dayz yokta.Yeni başlamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armegedon22 -- 9 Haziran 2013; 18:23:29 >
  • Şuanda arkadaşla oyundayım. Eğer oynayacak olan varsa beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Şuanda arkadaşla oyundayım. Eğer oynayacak olan varsa beklerim

Hocam standalone alpha çıkınca oynayacak birilerini arıyoruz.Modu oynamadık ama Standalone'yi beraber oynayabiliriz.

Ben ve bir arkadaşım var.Belki 2-3 olabiliriz. :)
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.