Şimdi Ara

ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel] (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.854
Cevap
48
Favori
257.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

Orijinalden alıntı: _BEDIRHAN_

quote:

quote:

evet arkadaşlar bu kıyağımı unutmayın ücretsiz dayz standalone %100 denendi çalışıyor ben oyundayım buyrun link:

http://kat.ph/dayz-standalone-bohemia-interactive-eng-pre-alpha-t7482930.html

İndirdim crash hatası alıyorum.

çoğu kişi sorun yaşamadı. demekki dosya eksik inmiş. yönetici olarak çalıştırmayı denemeyi unutma belki olur.

Onuda denedimde nedense hata alıyorum bir daha indiririm belki yada hiç uğraşmam neyse teşekkürler yinede.

Virüs programınızı kapatmayı deneyin. Bende bir dosya inmiyordu o yüzden. Oyun açılırken çalışmayı durduruyordu ama şimdi düzeldi. Ama zombiler hareketsiz oyunda

• Çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Çıktı mı?

Standalone daha çıkmadı eğer kastettiğin buysa...

10-15 gün daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar bu kıyağımı unutmayın ücretsiz dayz standalone %100 denendi çalışıyor ben oyundayım buyrun link:

çoğu kişi sorun yaşamadı. demekki dosya eksik inmiş. yönetici olarak çalıştırmayı denemeyi unutma belki olur.

Onuda denedimde nedense hata alıyorum bir daha indiririm belki yada hiç uğraşmam neyse teşekkürler yinede.

Virüs programınızı kapatmayı deneyin. Bende bir dosya inmiyordu o yüzden. Oyun açılırken çalışmayı durduruyordu ama şimdi düzeldi. Ama zombiler hareketsiz oyunda

O dosyayı tekrar nasıl indirdiniz peki?Oyunu tamamen tekrar mı yüklediniz?

• Beyler Standalone Alphayı oynadım çok güzel yapmışlar sadece ufak tefek detaylar eksik bizleri harika bir oyun bekliyor.Bu arada deneme sürümünü paylaşanlara teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Utorrent kullanıyorum. O linkten downloada bastınızmı utorrent penceresi açılıp yanda indirilecek torrentin içindeki dosyaları gösteriyor. Orada hepsinde tik işareti var, ihtiyacın olmayanların tikini kaldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şimdi benim anlamadıgım bir nokta var zaten dayz yokmuydu bu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

Arkadaşlar şimdi benim anlamadıgım bir nokta var zaten dayz yokmuydu bu nedir?

dayz normalde bir arma 2 modu olarak başladı.ancak bu yapım çok tutunca mod yapımcıları ayriyetten standalone olarak(arma 2 oyununu gerektirmeden direk,tek başına ayrı bir oyun yani) oyunu çıkarma kararı aldılar.yani bu oyun her şeyden bağımsız bir oyun olacak.oynamak için arma 2 veya 3 gerektirmeyecek.ha oyun çıkınca arma 2'de mod duracak mı dersen,hayır durmayacak yine arma 2'den oynayabileceksiniz mod olarak ama güncelleme yaparlar mı artık bilemiyorum...tavsiyem standalone oyunu almanız çünkü gerçekten çok çok fazla özellik eklenmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

Arkadaşlar şimdi benim anlamadıgım bir nokta var zaten dayz yokmuydu bu nedir?

dayz normalde bir arma 2 modu olarak başladı.ancak bu yapım çok tutunca mod yapımcıları ayriyetten standalone olarak(arma 2 oyununu gerektirmeden direk,tek başına ayrı bir oyun yani) oyunu çıkarma kararı aldılar.yani bu oyun her şeyden bağımsız bir oyun olacak.oynamak için arma 2 veya 3 gerektirmeyecek.ha oyun çıkınca arma 2'de mod duracak mı dersen,hayır durmayacak yine arma 2'den oynayabileceksiniz mod olarak ama güncelleme yaparlar mı artık bilemiyorum...tavsiyem standalone oyunu almanız çünkü gerçekten çok çok fazla özellik eklenmiş...

Teşekkürler hocam şimdi daha iyi anladım.

•  ArmA II / StandAlone DayZ Topluluğu [Güncel]

DAYZ STANDALONE İNCELEME 2.BÖLÜM
    Yeni şehirleri geziyor ve üyelerimizden gelen soruları cevaplıyoruz.

www.dayzfan.net
    http://www.dayzfan.net/forum/index.php?topic=636.0
    www.facebook.com/dayzfanturkiye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Utorrent kullanıyorum. O linkten downloada bastınızmı utorrent penceresi açılıp yanda indirilecek torrentin içindeki dosyaları gösteriyor. Orada hepsinde tik işareti var, ihtiyacın olmayanların tikini kaldır

Hallettim dostum teşekkürler.

• biri steamapi.dll yi upload edebilirmi utorrent komple indiriyor tikleri kaldırdığımda bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

biri steamapi.dll yi upload edebilirmi utorrent komple indiriyor tikleri kaldırdığımda bile

https://hotfile.com/dl/225848064/942a8d3/steam_api.dll.html
  • hala virüs diyor siliyor yav antivirüsü de kapattım deli edecek beni bu olay
  • Windows Defender ında kapalı olduguna ve Güvenlik Duvarının da kapalı olduguna emin olun. Bu şekilde hiçbir sorun yaşamamanız gerekiyor. Sadece oyunun ilk açılısında Building ile ilgili bir dosya bulunamadı hatası alıyorum ben. Herkeste cıkıyor mu bu hata acaba?
  • indirdiğiniz ve malum yere düşen Pre Alpha acaba kendini güncelliyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilginiz olsun bölüm sonu canavarı bazen Arma 3 için beta key dağıtıyor facebook sayfası üzerinden ben kaptım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosferatu* -- 7 Haziran 2013; 10:55:43 >
  • İnternette gezen pre alfayı oynadım. İnşallah oyun o şekilde olmaz yani üzerine çok şey eklemişlerdir umarım. Halen durduğumuz yerde zıplayamamamız filan gerçekten baltalıyor oyun zevkini. 20 santimlik yere çıkamıyorsun adamla illa bir şekilde oraya çıkmak için yol olması lazım. Büyük bir şehirin içinde zombilerden kaçarken insanın aklına gelen ilk şey zombilerin ulaşamayacağı yükseklikde bir yere çıkmak oluyor ama bu malesef mümkün değil dayzde. Birde sahilden denize atlıyorsun ayağın kırılıyor filan.
  • Nete düşen Alfa sürümü, oyunun ilk yapılan kısmı. Bunun ustune çok çok şey eklendi. Muhtemelen biz şu an ilk yapımına başlandığında hazırlanan versiyonu oynuyoruz. Bunu giriş ekranındaki versiyon numarasından da az çok anlayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzai

Nete düşen Alfa sürümü, oyunun ilk yapılan kısmı. Bunun ustune çok çok şey eklendi. Muhtemelen biz şu an ilk yapımına başlandığında hazırlanan versiyonu oynuyoruz. Bunu giriş ekranındaki versiyon numarasından da az çok anlayabiliriz.

evet internete düşen sürüm ilk sürüm. çok güncelleme geldi ve yeni versiyon kimseye sızdırılmadı. sadece tester lar test edebiliyor. e3 2013 te oyunun bu halini görebileceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.