Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

ya bu sim niye yunan adalarında geçiyor başka yer mi yok

işin ilginci yunan adasına iran saldırıyor

işin ilginç yanı türk ordusu yok dahada ilginç yanı türkler militan olarak gösterilmiş şimdi bana sorsalar bu oyunu orj. alırmısın diye alırmıyım yaniiii

Türklerin militan olarak gösterildiği nerde yazıyor ?

Türkler militan olarak gösterilmemiş oyunda arkadaş nereden almış o bilgiyi anlamadım bende. Yalnız senaryoya göre Türkiye, İran'a yenik düşmüş vaziyette. Nato bizi korumaya çalışmış fakat daha önce İran'ın oyununa gelerek aylar içinde düşmüşüz. Bizi geçerek Yunanistan'a ve akabinde Avrupa'ya gireceklerken adaların orada Yunanistan ve sonrasında yardıma gelen birkaç devlet ile İran durdurulmuş. Oyunda tam bu durumda geçecek işte.

Yunan adaları olması daha iyi benim için bize ne kadar yakın o kadar iyi lakin İran'a bir anda yenik düşmüş olmamız benide bir garip etti. İleride Türk ordusu modu atar deşeriz alayını artık.

iranın bizi yenmesinin mümkünatı yok yav tamam nükleer silahları var ama onları kullanamazlar, kendileride etkilenir çünkü.
    aslında olay iranda geçseydi güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyundan ses seda yok galiba.
  • quote:

Arka sayfalarda karışık tuş kombinasyonları olması oyunu sim yapmaz denmişti sanırım. Şimdi oyundan birşey eksilmeyecekse ne ala kolaylaştırılması çok hoş olur. Lakin kolaylaştırıcaz diye eksiltme yapacaklarsa (bknz:konsola çıkan oyunlar) hiç bulaşmasınlar daha iyi. Kontroller olduğu gibi kalsın.

Bu arada acilen Arma 2 Combined Operations almam lazım. O DayZ modu nedir o DayZ modu oyhş diyorum. Yapımcı projesi DayZ umarım Arma 3'e aktarılır.

Dayz modu armadan bağımsız olarak çıkacak hocam

• Sistemlerin anasını ağlatacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

Arka sayfalarda karışık tuş kombinasyonları olması oyunu sim yapmaz denmişti sanırım. Şimdi oyundan birşey eksilmeyecekse ne ala kolaylaştırılması çok hoş olur. Lakin kolaylaştırıcaz diye eksiltme yapacaklarsa (bknz:konsola çıkan oyunlar) hiç bulaşmasınlar daha iyi. Kontroller olduğu gibi kalsın.

Bu arada acilen Arma 2 Combined Operations almam lazım. O DayZ modu nedir o DayZ modu oyhş diyorum. Yapımcı projesi DayZ umarım Arma 3'e aktarılır.

Ekstra bir ücret alınacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

Ekstra bir ücret alınacak mı?

Dayz bağımsız olarka çıkınca tabiki yeni bi oyun olduğu için ücretli olacak ama yapımcısı 30 doları geçmez diye açıklama yapmıştı.
    Bağımsız dayz çıktığında arma 2 modu olan dayz de devam edecek yani 2 ayrı dayz oyunu olucak o yüzden bağımsız dayzın ismi başka olur heralde
    Belki arma 2 satın alanlara bi indirim yaparlar diye umuyorum

• oyunun iki geliştiricisi, yunanistanın limni adasında fotoğraf çekilirken yakalanıp tutuklanmış. casusuluk ve ispiyonajla suçlanıyorlar. 20 yıl içeride yatma riskleri varmış. kendi forumlarında destek bekliyorlar.
  • ben de yunanistan haberini vermek için gelmiştim. neyse bari konuya ilişkin bi yorum yapayım

oyun zaten geciktikçe gecikiyor. bu tarihlerde oyunun satılacağı söylenmişti en başta. sonra 2013 ortası dediler. bu adamlar serbest bırakılmaz ve oyun çıkmazsa bu ana kadar yapılmış emeklere yazık olur. bir de tahmini bu tarihte hazır olur diyip daha fotoğraf çekmeye yeni gidiyorlarsa yuh yani.

bu aradawww.helpivanmartin.org'dan destek bekliyorlar. ayrıca aşağı doğru indikçe yunanlıların Türkler hakkındaki görüşlerini görebilirsiniz(mesela sürekli onları tehdit ediyormuşuz, uçaklarımız her gün hava sahalarına giriyormuş, bir parça kaya (Kıbrıs) için onlarla savaşa girmişiz vs. vs..) .

• cevaplarını verdim zırtapozların. kendi yedikleri halttan Türkiye yi sorumlu tutuyorlar hıyarağaları

quote:

I hope they will be released asap. i think they will understand Martin and Ivan were not spies.
    and stop insulting Turkey for grek's behaviors. We haven't occupied cybrus, we stopped massacre attempt of holigans and vandals in that island. And can't understand how can you talk about airspace breaching despite you shot down our f-16 "by mistake"
  • 3 gelene kadar biraz eğlenelim

• acaba çıkacak mı yaa?
  • Çıkış tarihinde Q4 2012 diyor ama herhangi bir ses yok açıkçası ben bu sene çıkacağını da düşünmüyorum.
  • bıraz daha beklesınde sıstem toplayalım barı
  • yahu yarım yamalak bir şeyler çıkarsalar da vakit geçse bari o zamana kadar hem belki modcular da çalışmaya başlar, daha güzel modlar oluşur
  • Community Alpha yayınlanıcak demo gibi düşünebilirsiniz bunu fakat Aralık'tan önce yayınlanmayacakmış. O zamana kadar yapacak birşey yok. Oyun 2013'e sarkacak sanırım.
  • 2014'e sarkmasın da
  • Oyun 2013 e ertelendi. Yıl başında daha detaylı bilgiler gelecekmiş.

quote:

In what might be described as an eventful year, Bohemia Interactive has decided to postpone the release of Arma 3. The additional development time enables the project to reach its full potential, with the studio expecting to finalize their release plans in the new year.

Recently, Joris-Jan van ‘t Land, a 10-year veteran of Bohemia Interactive, took over the role of Arma 3 Project Lead from Daniel Musil, who left the studio to pursue other opportunities.

Joris-Jan van ‘t Land: "We’ve been in the process of implementing changes that will help us innovate as a studio under unexpected circumstances - facing problems we simply couldn't have imagined”, referring to the detainment of two Bohemia Interactive employees in Greece. Both were arrested on suspicion of espionage while spending their holiday on Lemnos - an island that served as inspiration for the environment in Arma 3. They have since remained in jail pending legal proceedings. "We're still trying to make sense of the situation and hope that our colleagues will be released soon. Although their plight has certainly affected us on a personal level, we continue working on the tasks identified as key to the release of Arma 3."

The new release window of Arma 3 has been set for 2013. Joris-Jan van 't Land: "I hope this update provides some answers regarding the status of the project. We’re currently sorting the specifics so we can deliver a more complete announcement at the beginning of next year."

The studio is also working on a standalone version of DayZ, which is developed by a team led by Dean Hall.

http://www.bistudio.com/home/news/projects/347-status-update-for-arma-3?lang=english

• ertelenmesi kötü oldu
  • Oyun Steam de ve Bohemia Interactive'in shop kısmında satışa çıktı , 33$ a alpha + beta + tam sürüm oyun + 3 adet alpha davetiyesi alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

Oyun Steam de ve Bohemia Interactive'in shop kısmında satışa çıktı , 33$ a alpha + beta + tam sürüm oyun + 3 adet alpha davetiyesi alabiliyorsunuz.

steam olmayan versiyonu nasıl satın alıcaz link var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.