Şimdi Ara

ARKO MEN T1 BANYO TRAŞ BIÇAĞI 24'LU PAKET 2,20 TÜKENDİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
5
Favori
8.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asmendus

Kaçırdık ya inanamıyorum şans abi ya ne yapacaksın işte :(
    Kaçsa nolur alıp iade ettim ama iade sebebine neler neler yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Kaçsa nolur alıp iade ettim ama iade sebebine neler neler yazdım.

Alıntıları Göster
    Ulaştı mı ürün size yoksa daha gelmeden mi iade ettiniz hocam?
  • sipariş gelen yokmu daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Ulaştı mı ürün size yoksa daha gelmeden mi iade ettiniz hocam?

Alıntıları Göster
    Hocam millete hep tek gönderiyor ben hazır kargo verilmeden iptal ettim kargoya verilse trendyol iade ederken kargo parasını kesiyor 11 lira ödedim 2 lira iade ederdi.

• benim geldi 1 adet koymuş poşete,zaten kargo bedava yapmak için almıştım 500 tl ye tamamlamak için salla gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 4 Aralık 2019; 16:12:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Hocam millete hep tek gönderiyor ben hazır kargo verilmeden iptal ettim kargoya verilse trendyol iade ederken kargo parasını kesiyor 11 lira ödedim 2 lira iade ederdi.

Alıntıları Göster
    Bana hem 1 adet gönderip hem de iadede kargo parası keserse uğraşabildiğim kadar her yönden uğraşırım. Elimde ekran görüntüleri var siparişin tüm aşamalarının ve ürünün, 24 adet gönderilecektir deniyor.

Böyle çakallar yüzünden kurt olmayı öğrendik, yok öyle hem mağdur et hem kargo kes. Sonuna kadar giderim milleti aptal yerine koymasınlar.

• Bana da 1 adet göndermişler. Ben kargo ödemedim ama gene de kargo parası kesiyor mu iadede. Nereye şikayet ediyoruz örnek şikayet metni var mı acaba? Organize olalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memnuniyetinizi müessesemize , şikayetlerinizi dostlarınıza
    veya
    şikayetvar.com'a
    olmadı THHye
  • İlk defa THH basvuru yapicam fakat kargo ben yokken siteye gelmiş ve güvenlikte kabul etmiş. Haliyle kargocuya tutanak tutturmadik. THH de kesin problem olur bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

İlk defa THH basvuru yapicam fakat kargo ben yokken siteye gelmiş ve güvenlikte kabul etmiş. Haliyle kargocuya tutanak tutturmadik. THH de kesin problem olur bu.
    Tutmuyor ki. Adama eksik geldi deniliyor daha öncelerde PTT'ye, adam diyor ki ben tutanak tutamam burada şubede yapıyorlar onu.

Onu da geçtim başka siparişte yine PTT, adama diyoruz yanında açayım diyor diğer kargolar var bekleyemem. Trendyol'a durumu anlattım video ile açayım mı dedim olur dediler bekliyoruz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 7 Aralık 2019; 0:58:14 >
  • Varmı bir gelişme iade donerse ücret iade ediliyormu yoksa kargoya mi gidiyor Trendyol dan bişey çıkmaz bence boşa uğraşmaya değermi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de almıştım, adamlar 24'lü deyip 1 adet göndermiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaposweet -- 12 Aralık 2019; 14:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaposweet

ben de almıştım, adamlar 24'lü deyip 1 adet göndermiş :)
    Birazdan gidip PTT'den alıp bakacağım hiç acımayıp direkt Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Yalnız kimi şikayet etmek gerekiyor Trendyol'u mu yoksa satıcıyı mı? Satıcıysa bilgilerini nasıl bulacağız Trendyol vermiyor.
  • thh için edevlet üzerinden trendyol'u şikayet ediyoruz, sonra trendyol sıkışınca seni arıyor, para iadesi vs. gibi pazarlık yapıyor.
  • Adamlar 5 tane göndermiş 2'si kırık geldi zaten tutanağı tutturdum ümüklerini sıkacağım bunların.

Müşteriyi aptal yerine koymak nedir göstereceğim. Bu da burada dursun.
  • zaposweet Z kullanıcısına yanıt
    Fiş fatura no olmadığı için edevletten thh başvurulmuyor.
    Trendyolda faturalar daha oluşturulmamış çünkü.

• Arkadaşlar bir gelişme varmı naptiniz benim kargo hala gelmedi gelince ne yapmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Arkadaşlar bir gelişme varmı naptiniz benim kargo hala gelmedi gelince ne yapmalı?
    5 adet geldi 2'si kırıktı içinde Trendyol kadar elemanları birbirinden tutarsız ve lakayıt başka bir firma daha görmedim. PTT'de tutanak tutturup kendilerine deliller ile yolladık. Bekleyin dediler bekliyoruz ancak bir şey çıkmayacağına eminim. Satıcı ve Trendyol'u hem şikayet edip hem de THH'ye vereceğim.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hadi ya benim daha gelmedi kargo ne yapmam lazım tam olarak 2 sipariş vermiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Hadi ya benim daha gelmedi kargo ne yapmam lazım tam olarak 2 sipariş vermiştim.
    Kaç tane ürün geldiğini PTT şubesinde elemanların önünde açarak tutanak tutturun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.