Şimdi Ara

arkdaşlar yeni sistem aldım( sipariş verdim) nacizane yorumlarınızı sunarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işlemci ----------- intel e8400 3.0 45nm ------------ 216 $
    anakart----------- asus P5K-E wifi ------------------ 184$
    ram -------------- OCZ 1024x2 1066mhz -----------102$
    harddisk -------- 2x250gb seagate 16mb (raid 0)-- 64x2 $
    harddisk2-3----- 2x500gb seagate 32mb -----------109x2 $
    ekran kartı ----- powercolor 3870x2 ----------------432$
    ekran ----------- viewsonic 28" ----------------------hepsiburada dan 105ytlx12 1256 ytl ye aldım
    kasa ------------- feel hurricane AI03-BB -----------106 $
    güç kaynağı ----- ocz 750w quad ------------------- 170$ (kdv hariç fiyatları)

kdv dahil 1875$

yorumlarınız için teşekkürler (şunun yerine şunu alsaydın diyebilirsiniz belki daha sonra değiştiririm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donny.x -- 10 Haziran 2008; 21:59:51 >

• gayet iyi görünüyor bence.
  • madem sıparıs ettın hayırlı olsun gule gule kullan gayet ıyı bır sıstem
  • hayırlı olsun güle güle kullan,güzel sistem
  • neyapmışın hocam acayip bi sistem olmuş. hayırlı olsun monitörlerin resimlerini bekliyorum :))
  • Monitör benim de kafama takıldı abartı olmamış mı sanki
  • anam o ne monitor oyle

gerisi de gayet güzel hocam hayırlı olsun
  • walla sistem harika olmuş hakkaten ama ekran kartı şu dönemde alınacak bi kart değil bence.
    15 gün sonra yeni nesil kartlar çıkacak ve benzer fiyata daha performanslı bi kart alabileceksin.
  • hocam oncelikle hayırlı olsun bende bu aralar bir sistem kuracagımda ne kadar mal oldu bu öğrenmek istedim.
  • ekran kartı için beklemek istemedim acıkçası.4870x2 lerin ddr5 li versiyonlarının 600 dolara yakın olucağı konuşuluyordu forumda.Sanırım bu kartların çıkışı haziran sonuna ertelendiki türkiyeye girmesi temmuz ortalarını geçer diye tahmin ediyorum.Bi ihtimal yeni kartlar piyasaya oturup ucuzlayınca elimdekini bi miktar zararına satıp belki değiştiririm.Askerden yeni geldim.319 kısa dönemdim.Kendime hediye almak istedimki askerde iken kafayı dağıtsın diye bayağı bi sistem topladım.
    Monitör olarak aslında full hd 40" civarı lcd alıcaktım fakat oda aşırı büyük olucağı için bunda karar kıldım. sistem elime sanırım cuma veya pazertesi geçicek.(malum eskişehirliyim) Gelince kaliteli makinam yok ama N70 ile çekilmiş ekran fotolarını viewsonicin paylaşım bölümüne koyarım
    bu arada eklemeyi unutmuşum seskartı olarak da elimde audiqy2 var sistemde creative s750 7+1.
    işallah ekranda problem çıkmazda doya doya film izlerim.Yorumlarınıza teşekkürler.

Fiyat olarak dvd rw de eklersen 1875 dolar kdv dahil.ekran hariç.(elimdeki listeden ilk msjımda parça fiyatlarını güncelliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donny.x -- 10 Haziran 2008; 21:51:45 >
  • Sistem guzel fakat biraz pahalı novada sanırım E8400 192 dolar felandı yanılmıyosam
  • nabalım kader.İSTANBULDA oturmuyoruzki
    Netten alıp kendimde toplamak istemedim.
  • HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE ESKİT
  • nova ankarada bilgin olsun
  • Ya o monitöre kaç metreden bakacaksın.
    Plazma alsaydın bari
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.