Şimdi Ara

Arkadaştan sevgili olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bir durum var. arkadaşıma aşığım ama belli etmemek için başka kızlara yazıyorum, başka kızlarla ilgileniyormuş gibi yapıyorum ve en kötüsü başka birisine aşıkmışım gibi davranıyorum.

arkadaşıma konuşmalarımızın ss'sini yolluyorum ve bana neler yapmam, nasıl bir yol izlemem gerektiği ile ilgili tavsiye veriyor.

ve aslında ben bu arkadaşıma aşığım...

Arkadaşımın sevgilisi yok. Beraberken çok eğleniyoruz, çok iyi vakit geçiriyoruz ama ona olan duygularımı belli edemiyorum, çekiniyorum hatta sarılamıyorum bile...

Misal vedalaşırken o sarılmak için hamle yaptığında elimi uzatıyorum ve görüşürüz diyorum.

Bir bokun içine düştüm beni bu dertten kurtaracak bilgili abileri dm bekliyorum.

Ayrıca arkadaşım eski ilişkileri hakkında benimle konuşuyor ve ben de her ne kadar istemesem de ilgili gibi davranıyorum.

• Bir insan arkadasin olmadan nasil sevgilin olsunki?? Ben tanimadigim insani sevememki. Arkadas olmadan da taniyamazsin ki.

Bi ara kizla konusmalarini ss sni yolla aslinda biliyor musun hicbiri benim icin onemlo degil ben aslinda bu kizi seviyorum diger kizlarla bile bu kiz icin cikiyorum de ve bu kizi tavlamam icin tavsiyeni bekliyorum de
  • Bir insan arkadasin olmadan nasil sevgilin olsunki?? Ben tanimadigim insani sevememki. Arkadas olmadan da taniyamazsin ki.

Bi ara kizla konusmalarini ss sni yolla aslinda biliyor musun hicbiri benim icin onemlo degil ben aslinda bu kizi seviyorum diger kizlarla bile bu kiz icin cikiyorum de ve bu kizi tavlamam icin tavsiyeni bekliyorum de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaştan çok daha iyi bir sevgili olur bro ama dikkat ette kızı kaybetme doğru zaman doğru yer bu ikisi olmadan harekete geçme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten önce arkadaş sonra sevgili olunur

• yaş kaç
  • Hem de bi olur ki çatır çatır

• La oglum oyle yasanir mi? Bi kere insan gibi konus olmazsa olmaz gorusmeyi kesmemek icin 20 yil arkadas taklidi yapip hergun olmeye degmez. O is olmazsa bile artik gorusmediginiz icin 1-2 aya unutursun bi yasanmislikta yok zaten. Ulan ben neler yasadim onu bile unuttum hersey geciyor merak etme.
  • bediboy kullanıcısına yanıt
    21

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Aramiz açılırsa sadece onunla olmaz işte

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Şuan deli gibi flörtleşiyor milletle ne zaman bu doğru zaman

• Bu şekilde onun önünü keserek ne hissettiğini anlayamazsın. Belki de o da aynı şeyleri hissediyordur ama sen böyle yaptığın için söylemek istemiyordur
  • insan önce birbirini tanır bu arkadaşlık evresi hani sadece arkadaşız derler ya bu o evre. sen kendi babında bunu aşmışsın ama bence konus hergun bu düşüncelerle kafanı yersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayni durumdaydim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sigmund Freud'a göre hiçbir kadın cinsel temas kurmak istemeyeceği bir adamla arkadaş olmaz istemez bilinçaltı olarak. İşin "bilinç" tarafında ise kültür, toplumsal normlar gibi ögeler yer alıyor. Yani uzun lafın kısası arkadaştan sevgili olur genel anlamda.
  • Bana onun whatsapp'ını veriyorsun. Bu yazdıklarının SS'ini atıyorum ve bu çile bitiyor abicim...

Ne?

Bana güvenmiyor musun?

Tabi ki ciddi değilim. Gidip anlatıcaksın. Bak ayşe fatma neyse, ben aslında senden hoşlanıyorum ama sana söylemeye çekindiğimden başkalarına yazıyormuş gibi yapıyorum sensiz mutsuzum zart zurt diye mesaj atıyorsun, konu çözülüyor. Cesaretini topla BUM diye yapıştır mesajı.
  • Cok ters bir sekilde terkedilme yasamis gibi davran birak seni teselli etsin bu surecte komple dagit kendini hep problem cikar ve ona sığın bu surecte sana asik oldum bana ilac gibi geldin de ordan yürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 9 Ekim 2019; 18:8:4 >
  • HighDamagE kullanıcısına yanıt
    Tecrübeli olmak başka tabi

O da güzel.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.