Şimdi Ara

Arkadaşlarınızı akrabalarınızı kıskanıyor musunuz ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arkadaşlarınızı akrabalarınızı kıskanıyor musunuz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    benim çok zoruma gidiyor. 21 yaşındaki kuzenimin sevgilisi zengin ve güzel. bu hafta yol parasını gönderip anamura çağırmış gidip sevişecek bedava tatil yapacak. 1 yıl sonrada mezun olup güzel paralar kazanacak. bense 23 yaşında sıfırdan üniye hazırlanıyorum hiç sevgilim olmadı. günde 3 antidepresan + dideral beni hayatta tutuyor.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vallahi hocam hayat şartları işte.. Ben re akrabalarımı kıskanıyorum, gerek sosyal statüleri, gerekse maddi durumları olsun ben de kıskanıyorum. Anti depresan olayına gelince, bir dönem dideral kullandım. Bununla beraber Abilify, ve Risperdal'i de 2009 yılından bu yana kullanıyorum.

Eğer ki akrabaların seni küçümsüyor ve dahi kendilerine insanca yaklaşmana, sohbet etmene alaycı bakıyor ve aynı zamanda da dışlıyorlarsa takma hocam.. Bırak ne halleri varsa görsünler, inceldiği yerden kopsun de ve Allah'a havale et.
    |
    |
    NapoIeon Bonaparte

Bakarsın hayatın birden güzelleşir, arkadaşından bile daha iyi olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akrabalardan nefret ederim ama arkadaşlardan kıskanıyorum bazen o yüzden elimden geldiğince herşeyde en iyisi olmaya çalışıyorum dikkat çeken ben başı çeken ben olmak için
    |
    |
    |
    |

Bisikletle markete giderken kuzenim 2017 model full arti full i30 la yanimdan gecti. Arkadan el salladim falan durdu. Nereye gidiyorsun fakan muhabbet sonra basti gaza gitti her zamanki gibi gomlek paltolon şık giyinmis sevgilisiyle bulusmaya gidiyor. Ben de parmak arasi terlikle markete gidiyorum. İnsana koyuyor tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
emek server
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.